SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180144

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
tak.

nie.

tak.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 969
Wiec kiedy najlepiej aplikować? Bo zrozumiałem, ze po sniadaniu to złe rozwiązanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
po śniadaniu/w trakcie/przed - nie ma różnicy.



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no dobrze, glownie was czytam niz pisze, bo tyle tu info ze głowa puchnie
ale do tematu
od listopada poraz 2 sie "wziełam" za siebie
do tej pory spadło 4.5kg ale idzie mozoooolnie, teraz praktycznie o każde 100g jest wojna

zmienilam zasady jedzenia na MŻ i jem zdrowiej
nie mam zadnej konkretnej diety bo jestem niereformowalną bestią
jem co chce i kiedy chce i zawsze mi cos w jadłospisach gotowych nie pasuje.

cwicze w domu wieczorem albo nawet poznym wieczorem(bo na tyle pozwala mi 2 dzieci)
wczesniej był steper, różne filmy jak np TurboJam
obciążniki 1kg na kostki , hulahop. teraz mam orbitreka wiec wymyslilam sobie ze pn,śr,pt - orbitrek (narazie jest 10km - 25 min z tętnem 140-160 ale staram sie zwiekszac)
wt,czw,sob - cwiczenia na brzuch, np brzuszki zwykle odwrotne skosne po 30min w zaleznosci od dnia i rodzaju brzuszków wychodzi 300-900rep
w niedziele planuje odpoczynek
pije czerwoną herbe po 4-6 kubków dziennie i nie widze zeby to jakos wspomagało, ale smakuje mi wiec pije

co do cwiczen bardzo mało sie pocę. jakas taka cecha dziwna.
moge sie zmachac na tetno 160 a ledwo koszulka sie wilgotna zrobi i za kilka min juz jestem sucha

jestem juz dosc szczupla, ale jest kilka "ale" ktore uparcie zniknąc nie chcą (wiadomo ze chodzi o brzuch uda posladki - jak to po ciąży)

znajoma kupila niedawno Venom'a póki co chwali
że apetyt zmalał, ze siły więcej ma, energii itp

zainteresowalo mnie to bo sama mam jakąs "niemoc" i srednio do południa sie "budze" a potem nieprzytomna reszte dnia przechodze a wieczorem sie rozbudzam , cwicze, nie moge spac itp itd

generalnie obawiam sie "wspomagaczy" ale zależy mi na tym żeby ruszyc to ciałko i pobudzic do wiekszego spalania. zwiekszyc swoją wydolnosc, miec wiecej energii i sily.

Czy Venom to cos dla mnie?
Czy jest cos innego co było by bezpieczne i skuteczne zarazem

Znajoma ma mi wyslac kilka kapsów Venoma zebym sobie spróbowała
Ale może jest coś co byłoby dla mnie lepsze?

Od kilku dni studiuje sklepy internetowe, opinie o produktach no i tyle tego jest ze juz zgłupiałam, każdy co innego poleca

Z góry przepraszam za taki monolog i dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 969
Ja wiem jedno, gdyby mnie po Venomie tak nie muliło i takich dziwnych stanów lekowych nie miał to z czystym sumieniem mógłbym go polecić.
Jeżeli chodzi o apetyt to masakra. Wcześniej mogłem jeść i jeść. Teraz ledwo 3 posiłki wtykam w siebie. Power niesamowity

To tylko moje odczucie-laika w tych sprawach;p Kieruj sie wypowiedziami Konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Lifee
Jeżeli wersja 500/200 to zobaczysz co będzie po odstawieniu.


Czy Venom to cos dla mnie?
Czy jest cos innego co było by bezpieczne i skuteczne zarazem


a gdzie wyczytałaś, że Venom jest bezpieczny?
opisami w sklepach internetowych się nie sugeruj, bo to głównie bzdury.
żaden spalacz nie jest dla Ciebie.
Popracuj nad odżywianiem i ćwiczeniami z prawdziwego zdarzenia,
zobaczysz, że i tłuszcz spadnie i samopoczucie będzie lepsze, bez Venoma.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
Dzieki za odpowiedz
aczkolwiek na cwiczenia z prawdziwego zdarzenia to niestety nie mam mozliwosci
chodzilam na silke ale miesiac bo niestety zaczelo zgrzytac z rodzinką. logistycznie nie jestem w stanie tego zorganizowac. a w domu robie co moge... no ale to juz inna bajka

jeszcze raz dzieki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 969
Lifee
Jeżeli wersja 500/200 to zobaczysz co będzie po odstawieniu.



Koniu nie karz mi czekać i prosze powiedz co będzie;P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
straszne ssanie na cukry proste, słodycze.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam

Koniu swojego czasu pytalem Ciebie co wziac po skonczeniu Venoma, nawet wklejalem fotke w tym temacie(str.77).
Sprawa jest taka ze mam jeszcze pol venoma ale nie wytrzymalem, sen 4godziny na dobe, w tym kilka godzin przewracania sie w łóżku, i straszne samopoczucie. Gdy doszlo niesamowite cisnienie, odstawilem.
Wtedy spytalem Cie co brac po venomie, odpisales ze jet fuel lub redline bodajze... Czy dobrym rozwiazaniem bylaby yohahcl? Poniewaz tamte spalacze sa troche drozsze, a aktualnie mam sporo wydatkow.
dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

Zmieniony przez - endrjuu w dniu 2009-01-24 15:37:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

Wiecej