SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
wiem co to jest FBW :P Full Body Work że każdą/kilka parti ćwiczysz jednego dnia ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
nooo,dlatego na redukcje najlepsze,niektorzy polecaja HST,ponoc najmniejszy ubytek sily,ale nie probowalem,to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
praktycznie każdy spalacz na czczo "kręci w brzuchu". No i podałeś przykład b szybkiego wskoczenia na max dawkę. Dwa - osoby z problemami zdrowotnymi.


czemu przy splicie ćwiczenia izolowane?
Redukowałem przy splicie, FBW, dawno temu przy HST,
jakoś wolę dobry siłowy split.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-12-27 12:01:05

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
oke przekonaliście mnie po świętach zamówie Scorcha ;P a w Scorchu też są jakieś wersje jak w Venomie? czy jest tylko jedna i jedyna wersja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
Nie napisałem, że FBW nie jest na masę, wręcz uważam (tak jak ty), że najlepszy będzie trening całego ciała oparty na podstawowych, złożonych ćwiczeniach jak przysiady, ciągi, wyciskania itp. W końcu o ostatecznym efekcie treningu i tak zadecyduje dieta - czy zredukujemy się czy zmasujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
temat o spalaczach

no a rozpietki,robienie 3 cwiczen na biceps,triceps,unoszenia na barki itp,to przeciez cwiczenia izolowane,niedlaczny element splitu,chyba ze ktos sie bawi w jakies inne jego odmiany

na pytanie jaki trening najlepszy na redukcje pisze ze FBW,cwiczylem i tak i tak i fat duzo lepiej lecial robiac co trening wyciskania,wioslowania,przysiady niz bawiac sie w klatke+tric,gdzie poza wyciskaniem reszta juz angazuje praktycznie tylko cwiczony miesien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Scorcha są 2 wersje,
w praktyce dostępna tylko jedna.

chyba, że tak na to patrzeć,
ja generalnie odszedłem od większości izolowanych już jakiś czas temu. Imo zbędne pochłaniacze czasu i energii.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-12-27 12:07:25

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
wiec ta ze sklepu sfd jak najbardziej dobrze kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 480 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16628
Koniu:
no tak,ale jak ktos ma staz 6 miesiecy,to jesli cwiczy splitem,to pewno wlasnie takim standardowym,dlatego IMO lepsze FBW,no ale juz napisalim chyba tyle,ze sam oceni co lepiej

Cfaniac:
mnie ta ze sklepu kopala

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-27 12:10:49

Zmieniony przez - bobbybobby w dniu 2008-12-27 12:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8335
a co o arsonie sadzicie, porownywalnie do np. scorcha, hh, amp czy venoma ?
I co sadzicie o tight tej starej wersji ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium