SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE.CO KUPOWAC?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 180661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a to , ze ma lajtowy skład i nie powoduje sidów, oznacza, że jest słaby?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A to przepraszam, źle zrozumiałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
a jak to jest z dawkowaniem takiego dymo burn extreme lub venom 3.0 HD ??

Czy dawkowanie zalecane na opakowaniach jest skuteczne ?? Jakie byłoby optymalne, najlepsze (ekonomicznie/efektownie)??



W przypadku takiego tse to na tym forum spotykałem się z zaleceniami dotyczącymi dawkowania(3x3) znacznie różniącymi się od tych na opakowaniu. Czyni to spora różnicę jeśli chodzi o czas na jaki wystarcza jedno opakowanie. No i koszty finansowe na np. miesięczny cykl.

Do tej pory miałem doświadczenie z tse i thermo fat burnerem treca. Zjadłem już prawie po dwa całe opakowania (stosowałem jednocześnie). O efektach trudno mi sie wypowiadać. Waga utrzymuję na mniej więcej takim samym poziomie. Chociaż jak sprawdziłem to tak z 1 kg na tydzień tracę. Mam nadzieję, że to głównie tłuszcz leci. Trochę ćwiczę, a jako, że jestem można by rzec początkującym to mięśnie mi się też trochę rozwijają. Ogólnie jest dobrze, chociaż mam poczucie, że zatrzymałem się jeśli chodzi o redukcję. Mam 181 cm wzrostu i obecnie moja waga wacha się w granicach 81 - 83 kg. Pomyślałem o tych rzeczywistych spalaczach (a nie tylko z nazwy jak sugeruje Koniu)aby bardziej precyzyjnie dobrać się do tłuszczyku. Myślę o miesiącu na dyma burn extreme (jeżeli jest tak jak zaleca producent) i potem miesiąc na venomie (jeżeli opakowanie sprawdzi się w takim czasie cyklu).

Co o tym myślicie ?? Zwracam się do osób zorientowanych w temacie i mającym doświadczenie z dawkowaniem. Głównie do Konia, ponieważ to Jego temat i Jego "konik". Głównie chodzi mi o to czy zalecane przez producentów dawki na opakowaniach są tymi optymalnymi ??

Wolałbym nie jeść 2-krotnych dawek dla efektu większego, dajmy na to o 10%, czy chociażby 25%. Mało ekonomiczne, czy tez optymalne mi się to wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
scorch + tussipect dobre ?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Kupiłem tę yohimbinę z ebay. Przyszła po 5 dniach:D Polecam. Cieknie strumieniami ze mnie na treningu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mi po johimbinie zimno jest zawsze i mam taką lekką gęsią skórkę


Scorch + johimbina - petarda, ale tez niebezpieczne połączenie, dziś znajomemu zaleciłem.

to długie pytanie przeczytam, jak wrócę z treningu.

dziś zacząłem hydroxycuta od sponsora, zobaczymy jak będzie.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-30 15:56:01

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
Panowie, lepiej dac johimbine czy syrop

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Koniu, pytanie w zasadzie jest krótkie. Sporo napisałem ponieważ dodałem trochę informacji o sobie.

Jeżeli ktoś inny też ma doświadczenia z tymi spalaczami(dyma burn extreme, venom 3.0)to też prosiłbym o wypowiedzi dotyczące własnych doświadczeń i najbardziej optymalnych dawek.

Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
PHaSeR nic o Tobie nie wiadomo.
i nie ma, że lepiej joha, czy effi,
i to ma swoje plusy i to, tyle samo wad.
ja effi nie lubię, za to johimbinę uwielbiam.




Dyma-burn działanie producenta skuteczne/zadowalające
Venom działanie producenta skuteczne. wyższe - niebezpieczne(bardziej). Zalecany Od 21 lat(mam dwie fiolki na stanie ).

Imo na Venoma trzeba trochę doświadczenie ze spalaczami,
dyma burn, tse, tfb Ci go niestety nie dadzą.



pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-30 21:06:01

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
kusi ten primaforce z ebaya

Martainn, wytłumacz jak tam się poruszac

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety!

Następny temat

chudnaććć!

WHEY premium