SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Mi ostatnio na siłowni pewne osoby dały delikatnie do zrozumienia, że jestem za "krucha" na ćwiczenia siłowe. Coś tam wspominałam, że nie wygodnie mi się robi hip thrusty na samym ręczniku bez gąbki Potem przy rozciąganiu też wyszło że jak robiłam w domu jedno ćwiczenie to coś mi się z kolanami stało nie tak (będę szła z tym do rehabilitanta) i że co chwila nabijam sobie siniaki. Ogólnie wyszło na to, że ja jestem taka drobna, chuda i jeszcze sobie krzywdę zrobię. To chyba dobrze ze w takiej sytuacji ćwiczę silowo, chce się wzmocnić i nabrać masy. Jak można być za kruchym na siłownię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
A, Waszym zdaniem, 3kg może spowodować "zalanie" czy jest to zbyt mało kilogramów, aby się "zalać"? Chodzi mi przede wszystkim o brzuch. Całkiem go już wypracowałam i nie chciałabym tego zniszczyć poprzez przytycie. Czy te 3kg mogą go "zalać"?
I jeszcze jedna sprawa. Obecnie ważę 50kg przy wzroście 165cm, chciałabym dojść do wagi 53kg. Czy myślicie, że obecna waga jest faktycznie za niska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Kupiłam sobie odżywkę z kolagenem Flex na stawy. Rozpuscilam tak jak napisano na opakowaniu 20g w 300ml wody. Dla mnie ten napój jest ledwo do przelknięcia-strasznie słodki i mdły. Od kilku lat nie jem słodkiego i z trudem wypiłam całość. Czy można coś takiego podzielić na dwa razy czyli 10g na 300ml wody? Wszystkie odżywki są tak bardzo słodkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No pewnie masz tam full słodzika i jakieś smakowe dodatki. Ja bym wlał do większej ilości wody i wtedy wypił. Bezsmakowe odżywki tego typu smakują koszmarnie - coś jak żelatyna bez dodatków. dla mnie nie do przełknięcia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Zrobię tak jak piszesz ale zastanawiam się po co walą do tego aż tyle słodzika. Ogólnie skład jest spoko tylko ten smak straszny, mam cytryne ale i tak mdłe. Cytryne malo co czuc, to smakuje jak czysta glukoza (piłam kiedyś jak mi cukier badali). Może można wcisnąć trochę soku z cytryny to zneutralizuje trochę ten słodki smak.



Zmieniony przez - Milka91 w dniu 2017-02-17 15:13:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
czy masaże fizjoterapeutów to pic na wodę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Absolutnie nie. Za to pani w spa moze byc. Ja mam laske masazystke, ktora jest w dodatku fizjo i igly mi robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To zależy od fizjoterapeuty. Jeśli to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu to jak najbardziej polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Mam gościa, który pracuje dla kadry niemieckich kajakarzy. Jego diagnoza była mądrzejsza od fizjo do której chodziłam w ostatnim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Warto zakupić sobie suplement wit.K2Mk7 +D3? Rehabilitant coś mi o tym wspominał ale dopiero teraz mi się przypomniało. Może byłoby to dobre uzupełnienie do tego flexu, który pije?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium