SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pachoł - WSZYSTKO NA OPAK!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
widzę brzuch ogolony, chyba coraz częściej bez koszulki zasuwasz panie Ładny

nie no nie kombinować, ale nie oszukujmy się - "czyste jedzenie" objętościowo wychodzi korzystniej kalorycznie, można w teorii zjeść więcej, bardziej się najeść + odpowiednie zapotrzebowanie na te mikro itd powyrabiać
zresztą nie przesadzajmy, ja tam jem to co mi smakuje i na co mam ochotę ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Dla mnie każde jedzenie jest czyste dopóki mi nie j**nie na ziemię, a jak j**nie to nadal jest.. zasada trzech sekund

Nie gole, bo nie mam prawie włosów haha! Niedługo zakupie krem i zabieram się za giczały i trochę tych włosków na klacie zgolić też trzeba, a w środę uderzam pierwszy raz w życiu na solarkę i wtedy to dopiero zacznę shirtless latać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
nie bądź taki wrażliwy, napisałam w cudzysłowie, żebyś się nie bulwersował

ja na solarce nigdy nie byłam, opowiedz potem jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ciekawi mnie kto Ci lajkuje te posty wszystkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
mam cichego wielbiciela jakiegoś

(już nie spamuje, już już)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Przecież nic nie mówię złotko ..

Chodź na priv haha, nie no ja zawijam zaraz spać i tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
na zbyt wiele sobie pozwalasz

Pf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja tam daaaaaaalej czekam aż napiszesz na PW kotku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
06.09.16
Siema! Dobry dzień dzisiaj, od rana mega intensywny. Najpierw musiałem dokończyć układanie planu, później trening, obiad i od razu praca, w której mega czas spędziłem.

Dzisiaj także napisało do mnie dwoje nowych ludzi o pomoc także się rozwijam i nie mogę się doczekać aż kupię kamerę żeby zacząć nagrywać! Niedługo ten dziennik się przepełni haha

Jutro także planuje artykuł na temat de-load, a później treningu podczas redukcji tkanki tłuszczowej i po co on w ogóle jest, bo jak patrzę na to co teraz ludzie wyprawiają na siłowni to nic tylko się ewakuować żeby na to nie patrzeć.

Doszedłem także do wniosku, że muszę zmienić coś w moim życiu.. Mianowicie od ponad 2 miesięcy CODZIENNIE pije 2l coli, albo i więcej czasami.. Muszę ją k***a odstawić .

Dobra, to tyle gderania.

Trening: DÓŁ SIŁA
1.Przysiady ze sztangą 4x6
2.Martwy ciąg klasyczny 4x6
3.Wyciskanie na suwnicy 3x10
4.Uginanie nóg leżąc 3x8
5a.Wspięcia na palce 3x12
5b.Wznosy kolan w zwisie 3x12

Dieta
1.Sałatka, omlet z owocami i prince polo
2.Micha szczęścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
08.09.16
Siemanko! Byłem wczoraj na tym solarium i ogólnie mega :D. Podobało mi się w ch**, trochę się opaliłem, ale zapomniałem ściągnąć gaci, a przecież na scenie to dupę też pokazywać będę i przypał jak wylecę z bladą haha! Następna wizyta w sobotę.

Ogólnie to najlepszy był mój ziomek, który ma w bardzo wrażliwą skórę na słońce i bał się wbić, no ale odważył się po czym po 5 minutach wyskoczył z 'łóżka ?' trzasnął tą klapą i "ALE ZAj**IŚCIE k***A!!!!!!!! MOGĘ TU SIEDZIEĆ 15 MINUT NAWET" i wszyscy łącznie z właścicielką w brecht haha!

Dzisiaj też poszperałem w necie i okazało się, że.. Nie wiadomo, czy zawody w których planuję startować w ogóle się odbędą, bo nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej daty, albo chociaż informacji na ten temat. Data co prawda widnieje, ale taka ??.10.16.. Kino będzie jak się okaże, że ich nie ma, bo redukcja coraz bardziej daje mi się we znaki -_-.

Już tydzień bez fajek lecę, a dziś ucinam pepsi/cole tak żeby pić 2l na 2 dni :D.

Dobra, to tyle chyba. W pracy dobrze, wszędzie spoko tylko jakoś do nauki nie mam zajawki, może to też efekt zmęczenia.. Ch** go wi tak szczerze

Trening: GÓRA CIAŁA HIPERTROFIA
1.Wyciskanie hantli na skosie dodatnim 3x12
2.Wyciskanie hantli na ławce poziomej 3x15
3.Podciąganie na drążku podchwytem 4x10
4.Wiosłowanie hantlem w opadzie 4x10
5.Wznosy boczne hantli 4x15 --> zrobiłem nieco inaczej, podejrzałem technikę od Alberto Nuneza i megaaa
6.Suplinacje 3x15
7.Prostowanie ramienia na wyciągu z linką 3x15 --> tak jak z barkami, POLECAM KAŻDEMU!!!!!!!!!!!

Dieta
1.Jajecznica, warzywa, kurczak, ziemniaki wszystko razem.. 1,5kg żarcia xD
2.Twaróg, owoce, grzesiek, wafle ryżowe.. 1kg żarcia +
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja

Następny temat

zatłuszczenie na masie

WHEY premium