SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Już nie jesz jak baletnica:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Staram sie żeby było lepiej, zamierzenie na ten tydzień to 5 posiłków dziennie nie ważne czy to dzien treningowy czy nie
zjadłem przed chwilą pastę z avocado i jajek... szału ni ma, albo poprostu nie przystosowany jestem do takiego smaku. Bardziej smakowała zagryzana cytrynką, która nadawała intensywnego smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
W końcu zjadłeś jak chłop!
Co do jałowca, jeszcze kilka ziarenek- spoko ale przy większych ilościach +10 smak jest nie do zniesienia przynajmniej dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Mi tam jalowiec nawet smakuje ;) Dobra jest kiełbasa z dzika na jalowcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
eee dobry to jest Złoty Kurczak w MIńsku )

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
aż sie micha cieszy, niby drobne pochwały ale motywacja i samoocena w gorę
podobno kuracje jałowcową można rozłożyć na kilka razy w sensie ze te ziarenka mozna podzielic na 2/3 porcje i jesc przez cały dzien, plus dodatkowy ze świeży oddech bedzie. Wojtek co o tym sądzisz?

Marcin jest taka fajna knajpka w Ostrogsku, piwo przednie, jedzenie tez- tylko trzeba sie przyzwyczaić do olbrzymiej ilości ziemniaków i tłustego miesa w ilosciach drobnych. Zreszta zawsze zostaje pizza z pieca kamiennego Jeżeli chodzi o obsługę, tez bardzo fajna i idzie sie dogadać... w sumie to druga Polska bo 5 kilometrów dalej konczyła się dopiero nasza granica kiedys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 36





Obijam sie cały dzień, miałem sie uczyc ale wolałem gnic przed telewizorem czy grać na kompie



INTERWAŁY

Rozgrzewka (trucht, wieloskoki, wypady, wymachy, rotacje w stawie biodrowym- tu coś strzyka po lewej stronie, tak jakby przeskakiwało coś)

10 obwodów 20sek biegu/40sek truchtu spokojnego

Przeskoczyłem oczko wyżej i wiem ze zrobiłem dobrą robote. Wytrzymałość na plus bez odruchu wymiotnego- przeszkadzało mi to bardzo po treningu tego typu. Za to układ krwionośny ładnie pobudzony



Rano1 kaps alliofil
Na noc 5szt jałowca



I 250g makreli, 30g orzechów

TRENING

II pasta z avocado i jajek
III250g udka z kurczaka, 25g masła
IV 250g udka z kurczaka, 25g masła

NAPARY

Rano kawa, kakao
W trakcie dnia zielona herbata
Po treningumelisa z cynamonem
Na sen melisa

Tylko 4 posiłki ale ilościowo zbliżone do wczoraj, organizm ruszył a ja za pare dni mogę pozwolić sobię na małą odskocznie Już wiem co upichce
Naparów trawiennych narazie brak bo nie chce otwierac nowych opakowań, zreszta musze wypic zielona herbate ktorej mam aż nadto



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
avocado z jajcem? jak to smakuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
średnio na jeża, nigdy wczesniej nie jadłem takich wymodzen wiec do smaku nie przygotowany byłem, ale zagryzane cytrynką dało rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
czyli niedobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium