SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARIAN 17- debiut na scenie str. 43

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura a jezeli to by byly dwa lewe buty to tez bys wolala w takich niz boso?

Marian pobiles wszystkich ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
10.08.2015 Poniedziałek barki + triceps

Ogólnie bardzo zalatany dzień, pierwsza zmiana w pracy więc juz od 4 na nogach, na 6 do pracy, w pracy masakra z robotą, dosłowanie.....adodatkowo mega meczyło spanie.
Po pracy kilka załatwień, potem juz spóźniony na trening, ale pomimo to kolejny trening mega.
Po treningu ogarniecie posiłków i robienie ala burgerów z dziewczyna, ale o tym przy diecie;-0


Barki+tric

1.unoszenie na boki hantlami(od małego ciezaru w góre i potem zejscie) z 10 serii
2.wyc. sztangi zaa karku 4x12
3.giganseria
-arnoldki
-podciąganie hantli do brody
-unoszenia talerza w przód
-unoszene na boki hanli w siadzie

tric:
1. francuz łamaną 4x12
2. sciąganie razka wyciągu górnego 4x12 +seria dobicia kick back.

Po treningu 30min aero.

Po unoszeniu juz fajana pompka, wyc, na tyl powtórzeń tylko dobija a gigansseria to juz masakra, ale szybko sprawie barki przeorane

Na trica troche ostatnio niz ostatnio ale tez spoko.

Po treningu 30min aero, troche wody jakby podeszło po tym czycie ale bez tragedii to zrobiłem te 5min wiecej aero;d a zarazem nadrobiłem na niedzielny trening.

Micha:

Ogólnie razem z burgerami była wyliczona w bilans lekko tylko fat przekroczony, no ale niestety dziewczyna zjadła tylko połowę i co ....ja dojadłem druga połowę...;(;d szkoda żeby się zmarnowała a ja po tym jednym to nic nie poczułem ze cos zjadłem

"bułki: były pół na pół z mąki normalnej i orkiszowej, ale troche kiepskie proporcje i nie dało sie uformowac bułek dlatego dzieczyna zrobiła normalny chleb i wyszły takie prosokatne burgery;d mięso to wieprzowa łopatka i do tego piers z mielona.

Burgery były zarazem posiłek potreningowym i przed snem niby na początku miałem wyrzuty sumienia ze zjadłem te dodatkową połowe tego burgera ze przekroczyłem bilans fatu itp...ale przed snem jak zobaczyłem w lustro to bzrcuh i łapska całe w zyłach, wiec nastawienie sie ciutke poprawiło

sniadanie standard na pierwszych zmianach czyli omlet:





NO i te ala burgery:



plus jakies foto:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Marian trzymasz się cały czas zayebiście

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw

a burger wyglada mega smakowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21594 Napisanych postów 30816 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
z czego ten omlet robisz?

forma cały czas kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fajna gigantseria, tez podobne lubie przy barkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
dzieki arni

Wiciu wiem jak wyglada ale był smakowity;d

Przemek dokładnie nie bedzie łatwo, wody pewno sporo siedzi to wiadome, grunt by dużo fatu do palenia nie było
ale myśle ze to ogarniemy, ja bede zapirdaylał a Ty bedziesz myslał

erwinoos skrobia, owies, białka jaj, całe jajka, cynamon, słodzik, połowe jabłka

polka no mega to wchodzi

miałem sie dzis połozyc wczesniej wspac bo dzis rano była tragedia zes wstaniem, ale jak widac dopiero teraz ide w kimę.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609937
11.08.2015 wtorek NOGI


Za mną kolejny dzien treningowy

wtorek:
nogi

1. Siady R8 konczyłem dwie osttanie serie na 150kg
2. fornty 4x12
3.Wykroki 4x10
4.zuraw 5x10
5.uginanie w lezeniu 5x12+jednonóż3x12
6.prostowanie 4x25+jedno nóż 3 serie


łyski i 30min aero

Ogólnie mega tragiczny dzien, nie pamiętem kiedy ostatnio taki miałem. Najpierw problem z telefoenm, zablokowł się i sie nie dało nic zrbic, wszytskie zdj pamiątki itp poszły w p***u....bo niby trzeba było wygrywac nowe oprogramowanie, ale naszczescie był jakiś kod zapasowoy który zadziałał i sie udało
Ale zeby było trego mało wracam do domu i tat mi mówi ze komp nie chodzi i musial formata zrobic, a wtedy moje zdenerwowanie siegło zebitu...tam miałem wszytskie foty ze Sopotu, rozpiski treningów swoje i nie swoje diety itp...i tutaj juz niestety gorzej bo tylko udało sie odzyskac zdj które miałem zapisane jeszcze na drugim mniejszym dysku....

cały ten zyebany dzien wynagordził mega trening nóg

Kolejny mega trening, aż jak pomyśle ze za tydzien juz bede szedł w strone redu to sie nie cche przerywac...bo czuje ze dopiero teraz sie rozkrecam i gdybym dodawał wiecej kalorii mogłbym fajne miesko nabic....no ale z drugiej strony masę moge dobic później i po kolejnych zawodach moze tak samo pójdzie...a MPJ to ostatnia szansa, wiec nie ma co załowac masy tylko cisnemy z przygotowaniami

Wpiska tez tak na szybko, bo zdj nie mam tp a komp ledo mi chodzi bo nie do konca sprawnyNie moge otworzyc swojej przeglądarki a teraz jak pisze wpiskę to mam kwadrascik 4cm na 1cm i praktycznie nic nie widze pisze na czuja a nic narazie sie z tym nieda zrobic

Następne wpiski bedą bardziej kolorowe

Micha wygladaął wczoraj tak:

Dodano:

3 000,0 kcal

286,3 g B

360,7 g W

45,8 g


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-08-12 18:00:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gienus12 przygotowania do sezonu

Następny temat

Sevenload92 - siłowa podróż do przyszłości

WHEY premium