SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gruby Baha i rozmowy studenckie, czyli spampost w C/S

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 305664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
i widze generalnie wszystko Ci jedno czy dziewczynka czy chłopaczek...

Tak wiec uwaga chłopaki,korki w dupska,nadchodzi pidpity pingwin

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
QUEBLO nie wqrwiaj pingwina!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
dobrze.Wybacz.Będę już siedział grzecznie,albo nie,też pójde po jakieś piwko do sklepu,co mam tak o suchym pysku siedzieć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
O, to to-dobrze kombinujesz




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ha! i jestem z browarkami(dwoma nawet),no to teraz sobie je chlapne i moge zacząć robić projekt z którego nic nie kumam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Nie jestem przesądny,więc.DZIĘKUJE

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej skąd tu wy***ało tyle stron nagle. Wogóle nie wiem od której czytać, a więc nie czytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
http://sport.onet.pl/0,1248744,1503834,wiadomosc.html


To juz prawdopodobnie koniec znanego polskiego boksera...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160


MaTEO przegina z tym babraniem się z Forum. Znowu mnie coś trafia wchodząc przez powiadomki...

Maluda, klnę na codzień, więc nie świadczy to o tym czy jestem spokojny, czy nie. I trochę nadinterpretujesz to, o co mi chodzi - ja nie chcę robić na siłę ze spamu posta tematycznego - chcę tylko utrzymać jego klimat oraz Użytkowników, którzy z przyjemnością tu zaglądali, a od jakiegoś czasu tego nie robią. Bo zmieniła się tematyka właśnie...

I teraz bez owijania w bawełnę - stało się to od momentu, gdy zaczęła się dyskusja o pier.dołach, któe facetów zwyczajnie nie interesują...
Trudno zaprzeczyć, że C/S to "męski" dział...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwodno w Bytomiu

Następny temat

Kyokushin Kielce

WHEY premium