SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Wielkie dzieki Tomek za pomoc
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 584 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5260
wiem wiem rozumiem niechce nic takiego robić tylko chce posiadać taką wiedze napewno sie przyda. To jak z tym odwadnianiem ?

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym,co
jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego,↵co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113
Elo Tomek.
Zrobiłem dziś trening nóg wedle Twych wskazówek.Dziś zrobiłem małymi obciążeniami od 30 do 40 powtórzeń w każdej serii.Przy drugiej serii wyprostów ból i pieczenie takie że masakra a po 4 seriach wyprostów z ledwością zrobiłem przysiad pod własnym ciężarem a to dopiero początek treningu.Potem robiłem wykroki i suwnica.Wszystkie ćwiczenia wykonywałem na jedną nogę.Nogi spuchły jak balony,dawno tek nie miałem.Za tydzień zrobię drugim sposobem tak jak mówiłeś.Duży ciężar mało powtórzeń.
Mam jedno pytanie.Czy wykonać te same ćwiczenia co przy małych obciążeniach??
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5033
Witaj Tomku, szczególnie cieszę się, żę SFD wzbogaciło się o kolejnego eksperta. Trenuję już rok,180cm , 75,5kg wagi, 16 lat. Jakie suplementy polecasz dla mnie i prosiłbym o ewentualne dawkowanie. Dieta oczywiście jest. Mam za sobą cykl na monohydracie sci-tec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
z tym odwadnianiem to tak jezeli sobote sa zawody od poniedzialku do srody pijesz opor wody!!!!!!! poniedzialek i wtorek solisz jedzenie, w srode odstawiasz sol!!!!! natomiast w czwartek zmniejszasz spozycei wody do 2-3L a w piatek pije 1L do godziny mniej wiecej 15!!!!! pozdro P.S. Nie zapomnij ze musisz brac magnez Magnesium Citrate i potas!!!! zeby uniknac skurczy



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-06-12 22:58:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czesc Myszinho!!!!! napewno powinienes stosowac odzywki bialkowe: Protein 80, Anabolic Protein, Hi Tec Protein, chyba ze masz problemy z nabieraniem masy mozesz stosowac odzywki weglow. - bialkowe: Super Mass, Master Mass, Whey Mass Gain, Buildup ... i moglbys sprobowac jablczanu kreatyny Hyperfusion , dobrze byloby zebys bral jakies witaminy i mineraly Vitamin A-Z Antioxidant Formula!!!
P.S. W Twoim wieku powinienes unikac suplementow typowo podwyzszajacych poziom testosteronu!!!! dawkowanie bedziesz mial podane na opakowaniu wiec napewno dasz sobie rade!!! pozdro



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2009-06-12 22:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5147
Cześć Tomek ,bardzo dobra forma rownież się ciesze ze SFD wzbogacilo sie o taką osobę jak ty .Mam takie pytanko mam 15 lat cwicze juz ponad dobry 1 rok 1.5 czasu lecz są to treningi nie regularne mam 184 cm i około 73 kg wagi . Odrzywiam sie dobrze ,dobre obiadki czesto jakies mięsko ,makaron, lecz mam problem z nabraniem masy nie moge przytyc nawet 1 kg ;/ Trening wiekszy ciezar malo pow . Czy jest sens w tym wieku zeby zrobic jakąs diete + jakies odrzywki bialkowe np : Protein 80. Czy to ze nie moge przybrac na wadze moze byc spowodowane paleniem papierosow?
czekam na odp i Pozdrawiam!

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
witam Tomku, miałem przyjemność ćwiczyć w Twoim towarzystwie w Gym-Plaza, ale niewiele tam było okazji, żeby Cię o coś podpytać;
korzystając z tego, że jesteś na forum mam kilka pytań:

- czy od początku przygody z siłownią ćwiczyłeś w sposób kulturystyczny ?

- co sądzisz o dietach carb-cycling w celu budowania siły bez zbędnego zatłuszczania się ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
siema klempner !!!!
piszesz ze odzywiasz sie "dobrze" wiesz to pojecie wzgledne!!!!! Przede wszystkim powinienes jesc posilki regolarnie!!! rozlozyc je w takich samych odstepach czasu!!!! posilki powinny byc bogate w bialko i weglowodany jezeli chcesz przybrac na wadze (mozesz dodawac do posilków olej lniany (bardzo dobry w okresie budowania masy miesniowej)!!!! co do odzywek jezeli ciezko przytyc Ci nawet kilogram to zastap odzywke bialkowa, odzywka weglowodanowo- bialkowa!!!!!Super Mass,Master Mass,Whey Mass Gain,Buildup, ewentualnie mozesz polaczyc odzywke bialkowa Anabolic Protein,Hi Tec Protein lub Protein 80 z Carbo PUR i otrzymasz gainera bez cukrow prostych!!! pozdro i powodzenia

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2009-06-13 11:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czesc p1r3k!!!!
jezeli chodzi o mnie to raczej stosuje trening typowo kulturystyczny!!!! jak buduje mase to nie patrze na to ze moj ogranizm sie zatluszcza!!!!
a jezeli chodzi o diete carb-cycling jej celem jest nabieranie masy z jak najmniejsza iloscia tluszczu!!!! dieta ta glownie przeznaczona dla ludzi o sylwetce typowo endomorficznej!!!! Mysle ze jezeli pytasz o ta dieta to cos o niej wiesz wiec nie musze pisac o zmniejszaniu i zwiekszaniu ilosci wegli!!!!! raczej chcesz zebym sie wpowiedzial co o tym mysle!!!!
ten sposob jest oki!!! wiem jednak, ze jezeli ja bym ja stosowal mialbym problem z nabieraniem masy!!!! natmiast jezeli Ty bedziesz kontrolowal swoj progres i bedziesz zadowolony to zycze powodzenia!!!!
P.S. a jezeli bedac na masie zatluszczasz sie nie przejmuj sie tym wazny jest efekt koncowy!!!!!!! Pozdro

Zmieniony przez - T.Pabiniak w dniu 2009-06-13 12:28:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium