SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wez 2 razy dziennie przed i po treningu (chyba ze bedziesz bral przed treningowca) to tylko po!!!! w dni nie trenigowe porcje na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
ok a cos jeszcze polecasz aby dokupc do tych moich supli mam przedtreningowy No Plasmacore,l-glutamine hi tec.Bcaa tst,eaa hi tec białko whey fusion i nie wiem moze cos jeszce dokupic do tego zestawu?hyperfusion jutro zamowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie chcialbym Ci zrobic zbyt duzej listy, ale mysle ze np warto sie postarac o Carbo Pur (ja stosuje ja w calym okrasie przygotowawczym-swietne zrodlo energii) Ultra Amino 5100 aminokwasy calodzienne i zestaw witaminowy (Vitamin A-Z Antioxidant Formula)
P.S. chcialbym Ci nadmienic ze suplementy takie jak aminokwasy calodzienne jak i rozgalezione, glutamina, dobre bialko i witaminy to podstawa jezeli chodzi o suplementacje!!!!!
pozdro i zycze duzych przrostow!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Tomek mozesz smiało zrobic długa liste co bys jeszcze polecił w trakcie budowania masy?jests dla mnie motywacja i przykładem do nasladowania pozdrawiam i zycze ci złota na MS ja teraz bede sie zaopatrywał w sulmenty tylko hi tec i za 2lata chce wystrtowac w debiutach 75kg lub 80kg ale zobaczymy czy uda sie zrealizowac to małe marzenie





Zmieniony przez - czarny232 w dniu 2009-10-30 15:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Tomke życze powodzenia na Mś w Katarze zycze ci z całego serca życiowej formy pozdrawiam i 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
tomek jestesmy z toba widze ze ciezko jest zbijasz wage i sam mowisz ze słabo sie czujesz czymam kciuki za ciebie i zycze powodzonka z całego serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
Pozdrawiam i trzymam kciuki Tomek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Tomek rewelacyjna forma dla mnie powinienes znalesc sie w Finale MS 3mam kciuki i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
witam wszystkich na forum po powrocie!!!!!!! dzieki za wsparcie i mile slowa i za to ze trzymaliscie kciuki!!!!!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
Tomek mozesz smiało zrobic długa liste suplementów co bys jeszcze polecił w trakcie budowania masy?Mam l-glutamien hi teca,Bcaa tst, zakupiłem tez Carbo PUR hyperfusion,aminokwasy proste ale universala 1900 witaminy hi tec,stak przedtreningowy MAP i co jeszce polecasz?jestem w okresie budowania masyCo tomek sadzisz o tej soi w białku wiemy ze ona obniza meski testosteron i wpływa tez na gospodarke hormonalan organizmu meskiego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium