SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78
dzięki wielkie za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie ma za co troche to trwalo ale wkoncu sie doczekaliscie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 696
Tomku dzięki za poradę,chociaż od Ciebie można się dowiedzieć konkretnych rzeczy bo z tego co zaobserwowałem i doświadczyłem w Łodzi to ci wszyscy instruktorzy tylko potrafią składać obietnice a co do czego,później idzie jedna wielka ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
vixenq nie chce kogos obrazac tym co napisze ale czesto instruktorzy posiadaja nie wieka wiedze znam kilku i sam rozpisywalem im treningi i przyjezdzaja ja porady, a pozniej zarabiaja ciezkie pieniadze na tym!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 696
No właśnie,i ja takich ludzi nie rozumiem,skoro nie potrafi niech powie od razu a nie udaje wielkiego profesjonaliste.W styczniu na takiego trafiłem, instruktor w znanym klubie,dostałem od kuzyna kontakt do niego więc pomyślałem że w końcu będe miał jakieś wsparcie w moim dążeniu do celu.Spotkaliśmy się raz powiedziałem o co mi chodzi co bym chciał osiągnąć konkretnie wtedy chodziło o rozpisanie treningu na mase diete i suplementacje,powiedział że nie ma problemu będą konsultacje co trzy miesiące a diete,trening i suplementy prześle na mojego maila hmmmm do tej pory nie przesłał i oczywiście konsultacji też nie było.Jak na razie robie wszystko metodą prób i błędów no i to co przeczytam na forach.Dlatego Tomku zwróciłem się do Ciebie z prośbą o pomoc.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze wiem czemu ci nie pomogl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 696
Jak możesz to napisz, ja tylko mogę się domyślać.Tomku mam dwa pytanka,przeczytałem o createstonie:
1.mógłbym zastąpic glutamine tym createstonem ?
2.robiąc trening na redukcje mam robić 16-20 powtórzeń w każdej serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pewnie chodzilo o pieniadze !!!!! myslal pewnie ze zaplacisz a jak mial tak bezinteresownie rozpisac trening itd dal sobie spokoj!!!!!
ja bym nie zastepowal glutaminy niczym createstonem mozesz zastapic raczej jakas masowke....
ja na redukcji robie 12 powtorzen ale w seriach laczonych ... pisalem o takim treningu juz wczesniej!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 696
Ja na samym poczatku rozmowy z nim powiedzialem ze nie chce za darmo, i wiem ze napewno takie konsultacje beda kosztowaly,a i tak wyszlo jak wyszlo.To od wrzesnia zastapie gainera createstonem moze wtedy pojdzie bardziej suchy miesien niz teraz.Tomku moze masz juz kogos z kim moglbym konsultowac sie?.Dzieki za porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pamietaj o tym ze to nie tylko kwestia odzywek ale w glownej mierze jedzenia jak i treningu (raczej jak chcesz budowac suchy miesien musisz dodac areoby do treningu)!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium