SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czarny232 bierz dawke po 5g bcaa jezeli ale jezeli Twoj trening jest bardzo intensywny i np wykonujesz jeszcze areoby po treningu silowym mozesz zwiekszyc dawke do 8g!!!! pozdrawiam!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nichitsu nie panikuj podczas chorobyu mozna czasami zlapac troche wiecej wody pod skora lub np sie odwodnic!!!!!wroc do poprzedniego treningu z ktorego byles zadowolony a zobaczysz ze po krotkim czasie wszystko wroci do normy!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1866
Witam.
Własnie przeczytałem cały blog. Bardzo interesujący, miło spojrzeć na kulturystykę oczami fachowca. Gratuluję formy jak i osiągnięć.
Osobiście bardzo zainteresowało mnie opisane na stronie 17 stwierdzanie:
"Suplementacja:
przed każdym posiłkiem ok 15 min 10g aminokwasów całodziennych Ultra Amino 5100"

Czy mógłbyś mi przybliżyć sens brania aminokwasów przed każdym posiłkiem w szczególności kiedy w każdym posiłku znajduje się 200gram mięsa? Wiem ze aminokwasy śa najszybszą formą przyswajalną przez organizmu jednakże czy to ma znaczący wpływ na szybkość/jakość budowanej masy?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja jestem kulturysta i tak wlasnie robie!!!! dzieki aminokwasa calodziennym ktore sporzywam przed kazdym posilkiem dzieki czemu zwiekszam dzialanie anaboliczne w swoich miesniach!!!! uwazam ze sa podstawa suplementacji, zarowno w czasie budowy masy miesniowej jak i w fazie redukcji!!!! aminokwasy przyczyniaja sie rowniez do zahamowania procesow katabolicznych zwiazanych z utrata masy miesniowej!!! aminokwasy to nie tylko "bialko w kapsulkach" chociaz tak o nich czesto sie mowi, odgrywaja wazna role w przygotowaniach!!!!
ja rowniez pozdrawiam.
P.S. jezeli cwiczysz amatorsko to nie namawiam ale mozesz sprobowac nie musi byc to taka dawka ale np 3 razy dziennie po 5-8 g!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1866
Dziękuje za odpowiedź. Napiewniej spróbuję. W opise aminokwasów TRECA znalałem takie stwierdznie: "Systematyczne zastosowanie aminokwasów przed posiłkami, gwarantuje lepsze wykorzystanie białek zawartych w pożywieniu, co znacznie przyśpiesza regenerację organizmu" co tym bardziej mnie skłanie ku wprowadzeniu takiej suplementacji. Jak bym miał rać 3 razy dziennie to pory typu śniadania przedtreningowy posiłek, potreningowy posiłek będą najlepszym wyborem zgadza się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
moze tak byc jak napisales, ale tez to zalezy jakich suplementow uzywasz przed i po treningu!!! mozesz tez sprobowac wariantu naczczo przed posielkiem po treningowym i na noc!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
witam po troszke dluzszej przerwie od ostatniego wpisu ale ciagle jestem w cylku startowym!!!!! teraz szykuje mi sie wyjazd do Madrytu 11-14.12.2009 (Mistrzostwa Świata w Kulturystyce Klasycznej)!!! po powrocie zdam mala relacje i postaram sie zalaczyc troche fotek!!!! pozdro dla wszystkich odwiedzajacych nasze forum!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
moze tomek dasz jakas relacje z diety teraz supli treningu przed okresem przygotowawczym 3mam kciuki za ciebie tomku i zyce powodenia w madrycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
o diecie nie bede pisal bo walczylem z kg wiec w diecie nie bylo prawie wogole weglowodanow tluszczow.... i nie polecam takiego czegos nikomu nawet na okres tyg czy dwoch... co do suplementow to bardzo duza ilosc bcaa (Amino Anabol Professional 30-40g dziennie, L - Glutamin rowniez 40g dziennie Ultra Amino 5100 10-12g do kazdego posilku 15min przed, Vitamin A-Z Antioxidant Formula, Magnesium Citrate, Therm Energy Power, Thermodyn, Whey Isolate 2 razy dziennie porcja po 50g, uzywam tez jak moge carbo pur na ladowanie weglowodanami i jestem z tego bardzo zadowolony) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium