SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
25 km to jest naprawde smieszna sparawa ja szykujac sie do debiutow kilka razy w tyg taka droge robilem jadac na trening do Lodzi na silownie... wiec mysle ze to ani tak wielki koszt ani tez czas ... tym bardziej ze na konsultacje mozesz jezdzic do Tomaszowa raz w miesiacu nawet a podczas redukcji troche czesciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Tak tez wiec zrobie wiem czego chce tylko nie wiem jak rozmawiac z tym gosciem zeby mnie dobrze zrozumial wogóle "P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
teraz wogole nie rozumiem szczerze powiem ... co ma rozumiec???? jedziesz do goscia i gosc pomaga ci sie szykowac jezeli wie to oglada Cie co jakis czas mowi co w diecie trzeba zmienic itd.... co ma rozumiec ??? to nie on ciebie ma rozumiec tylko Ty jego i to co mowi Ty robisz jezeli wogole nie masz pojecia a jezeli masz to mozesz z nim dyskutowac i w miare patrzec na reakcje organizmu i reagowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
Cześć. Piszę w sprawie brata, zrobiła mu się przepuklina (koło pępka) termin ma na końcówkę czerwca(chyba 26) i chciałbym się dowiedzieć, czy może on dalej chodzić na trening, jeżeli tak to jakich ćwiczeń ma unikać i ewentualnie ile przed zabiegiem skończyć z treningiem? Drugie pytanie, czy może biegać? jeżeli nie to zostaje tylko rowerek (to chyba nie powinno zaszkodzić?
I ostatnie pytanie: ile po zabiegu nie będzie mógł ćwiczyć, biegać?
W filmiku mówiłeś, że miałeś 3 miesiące pauzy tzn.nie robiłeś aerobów i w ogóle treningu na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiem tak u kazdego moze byc inaczej lepiej zawsze konsultowac to z lekarzem moim zdaniem ja troche za wczesnie wrocilem do treningow silowych bo teraz jak zrobilem redukcje troche widac na brzuchu... wiec polecam po zabiegu nie wracac zbyt szybko jezeli czas nie goni jakimis zawodami a wrecz przeciwnie odpoczywac zgodnie z zaleceniami lekarza (moze sportowego jak da rade)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31321
A co myślisz o bieganiu jeszcze przed zabiegiem? Nie spina za bardzo brzucha?

Trening siłowy też lepiej odpuścić teraz przed zabiegiem?

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2012-05-08 13:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja nie odpuszczalem mialem go praktycznie po zawodach ... ale co to zmieni ze bedziesz biegal do operacji ja po bedzie przerwa myslisz ze bedziesz dzieki temu w jakiejs specjalnie lepszej formie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Witaj
Jaka forma aero jest najlepsza rano na czczo ,1h po pierwszym posiłku ,3h po posiłku ,po treningu siłowym , przed ostatnim posiłkiem przed snem w którym też damy ww ?? Czy może rozbić na np 2x 30min
Gdybym robił aero na czczo to jak myślisz na wagę 80kg porcja 10g bcaa + 10g mono powinna być dobra ??

Co myślisz treningu p&p

pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mi p&p wogole nie sluzylo wiec nie probuje od dluzszego czasu co do areobow ja praktykuje na czczo co do tego ktora jest najlepsza to pewnie nikt sie nie wypowie do konca bo wiele osob robi to na rozny sposob (tak samo jak z tym czy jesc wegle na noc czy nie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Tak z ciekawości u Andrzeja pisałeś że możesz sobie wyluzować i spokojnie spędzić wakacje i tutaj moje pytanie jak sobie odpocząć jedząc to co sie lubi a przez prawie pol roku sie nie jadlo i wmiare forme utrzymac. Mam na myśli ze ciezko zbudowana masa nie poszla w zapomnienie a przy tym jesc wmiare to na co ma sie ochote.

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium