SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspert Tomek Pabiniak Pomaga i Udziela Rad

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz cp nie wiem co Ci poradzic moze skontaktuj sie z lekarzem zeby to sie nie okazalo wiekszym problemem... ja bym tak nie lekcewazyl tego!!!! ciezko mi cos podpowiedziec bo ja mam taki problem jedynie przed startem jak odwadniam swoj organizm!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
Tomku mam jeszce do ciebie pytania odnsnie treningu

co mozesz polecic zamiast tego MC i wioslowania w obwodzie

czy jak pisalem ze mnie zalewa to moge tracic tluszcz
bo np przed zwiekszeniem wegli mialem zakis zarys klaty(skosne)
a po zwiekszenieu brzuch zrobil sie taki okragly zadnego wciecia

czy mogl bym przytym tracic tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co do cwiczenia w trenigu obwodowym zamiast MC i wioslowania, robilbym np podciaganie, wyciag gorny do klatki lub karku, czy dolny wyciag do brzucha.....
co do tego ze "podlalo" Cie po wiekszym spozyciu wegli... to nie zwikszaj ilosci waglowodanow natomiast mozesz zwiekszyc bilans kaloryczny tluszczami.... pamietaj tylko dla rownowagi ze 1g wegli to 4 kal a 1g tluszczy to 9!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
ale nie oto chodzi jak mnie podlewalo bylem na zwiekszonej ilosci tluszczy a mniejszesz ww

teraz wrocilem to starego btw czyli mniej tluszczy wiecej ww i juz trace wage i tluszcz


ale chodzilo o to czy jest mozliwe tracenie tluszczu przy jednoczesnym podlewaniu

a wiec za MC dam do klatki
a wioslowanie zamienie na za karku

czy bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
moze tak byc mi w treningu obwodowym chodzi glownie o to zeby bylo to bardzo intensywne i mega pompowalo miesnie!!!!! mozesz zamiast wioslowania dac wyciag do klatki raz a drugi wyciag gorny do karku, zamiast martwego dociaganie dolnego wyciagu do brzucha!!!!!
wiesz wtedy poprostu moglo sie to dziac zlym wyliczeniem kalorii i dlatego Cie podlalo!!!! jezeli teraz jest dobrze i wiesz co gorzej dziala na Twoj organizm i jak masz trzymac diete!!!!! nie przesadzaj tylko ze spozywaniem zbyt malej ilosci kalorii bo zlecisz z tluszczu i wagi ale zrobisz sie laski bo polecisz z miesni!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
no diete mam na okolo 2tys kcal

a moze byc jeszcze mniej jak tluszcze obnize a wiec czym mam podniesc bialkiem czy ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli juz to bialkiem!!!!! chcesz obnizyc kalorie czy byc na poziomie 2000 tylko wymiennie zamiast tluszczy dac wegle albo bialko???? wiesz co bedziesz musial obserwowac co na Ciebie dziala.... chociaz z bialka ciezko o energie... ja mam najwieksza jak spozycie wegi jest dosc duze!!!!! ale przy redukcji nie to jest najwazniejsze!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli robisz redukcje jakich supli uzywasz masz antykataboliki dbasz troche o swoje miesnie????? zebys kosztem redukcji tkanki tluszczowej nie spalal rowniez miesni!!!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
niestety mam tylko bialko peak whey protein,spalacz+witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
a jakie polecasz z tych bardzo tanich bo jakos niemam zeby wydawac kolejna 100zl na suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperfusion z czym mieszac..

Następny temat

x-pump mdlosci

WHEY premium