SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125545

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A 30 stycznia ma być nów, czyli niby znowu baby wodę powinny naciągać wedle teorii

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Bry :)
Juz nigdy nie powiem ze 2000kcal to dużo hehe zaczynam być non stop głodna :)
do kaszy jaglanej surowe jaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Dzień dobry!

Zanim pomyślę, wciskam enter i już mi się wysyła szybka odpowiedź :/

śniadanie, które mi się wcale nie chce znudzić, po prostu je uwielbiam: 60g owsianych twardych takich mmmm, 40 g waniliowej białkowej odżywki, 20 g rodzynek, woda - pychota.

Właśnie się zastanawiam, co sobie zrobić na jutrzejszy wypad z przyjaciółką do centrum handlowego w poszukiwaniu stanika na siłkę. Jakieś placuszki, ale jakie? Śniadanie będę miała identyko jak dzisiaj, więc może coś innego niż owsiane? Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ja do jaglanej, jeszcze gotującej się ale takiej co już niedużo trzeba, wbijam jajca surowe i one się tam zetną i jest kremowy budyń bosskie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Zoria, na słodko czy wytrawnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
w sumie wsio ryba. Ja wszystko lubię jestem najbardziej niewybredną osobą jaką znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Sheep tez takie beblo jaglane lubię :) plus jakiś owoc i mogę jeść codziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No a jakie sycące to jest :) Jadam wersję z kawą, kakao, cynamonem, wheyem, masłem, olejem kokosowym, orzechami etc etc

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Może placuszki z cyckiem i cukinia albo soczewica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nigdy nie jadłam kaszy jaglanej. Musze wypróbować :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium