SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/shrimp2 / redukcja/ podsumowanie 6m s.81, rok s.189

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230284

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
krewetko, idziesz jak burza jeszcze troszkę i stuknie minus 20kg nawet nie wiesz, jak się cieszę, że tak systematycznie idziesz do przodu

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
każde deko na wagę złota

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2
bardzo ładne spadki

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
tak trzymaj.. swietne spadki ...podczytuje twoj watek ale dotarlam dopiero do 4 strony ..ach ten brak czasu


jestes dla mnie inspiracja jesli chodzi o konsekwencje w dazeniu do celu ..mysle ze z podobna determinacja bede miala takie wyniki jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dziękuję, dziękuję

jeszcze troszkę i stuknie minus 20kg
I to na samym tylko sfd

każde deko na wagę złota
Żebym ja miała takiego chłopa jak ta kobita, o której czytałam, to bym spała na pieniądzach Babka nie mogla się zmobilizować do zrzucenia nadmiaru kilogramów, a mężowi zależało, więc przemówił do niej finansami i za każdy porzucony kilogram płacił jej jakąś zawrotną sumę (milion dolców, czy coś koło tego). Jak się można domyślić dziewczyna chudła jak burza

jestes dla mnie inspiracja jesli chodzi o konsekwencje w dazeniu do celu
Nawet nie wiesz jak mnie ucieszyłaś

z podobna determinacja bede miala takie wyniki jak ty
Jeśli tylko nie odpuścisz i będziesz słuchała obli to nie ma bata. Sukces murowany

Dzisiejsza micha





I trening





Środa





Jakoś marnie mi dzisiaj szło. I do tego znów te mroczki przed oczami. Na szczęście nie w postaci filmowych bliźniaków, bo bym nie zdzierżyła Może coś sobie wypłukałam. Ostatnio trochę zapominam o łykaniu wit/min. Muszę sobie zawiązać różową kokardkę na nadgarstku, albo ustawić przypominajkę w telefonie.

i micha





edit:
Micha poszła się lekutko paść
Jakiś podły głód mnie dopadł. Wdrożyłam wielką kalarepę i dwie garście małych kiszonych ogórków, ale nie puściło Ostatecznie wpadły jeszcze dwa plastry żółtego holenderskiego i dwa jakiejś sklepowej wędliny.
Muszę jutro zadbać o zapas warzywnych chrupaczy, żeby znów się nie ratować czym popadnie.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-06 23:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Dzisiaj więcej węgli, bo jakoś dłużej mi zeszło na rowerze niż myślałam, a najprościej było dopaść w sklepie owoce.
Obiad na mieście, wpisałam śmietanę i cukier, ale pojęcia bladego nie mam ile tego mogło być w tych sałatkach, tudzież w kawie. Kura też na oko.





W ramach fizyczności dzisiaj rower, coś ok. 20 km.

I za piątek









Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2011-07-08 14:57:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Tak patrzę na Twoją miskę a u Ciebie tak mało węgli Ja muszę mieć do posiłku pieczywo albo makaron, ryż .... cokolwiek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile średnio stracę na wadze, jeśli ograniczę do zera spożywanie słodyczy?

Następny temat

belle24// ćwiczenia+dieta

WHEY premium