SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cztery tabletki metki najlepsze dla Twej sylwetki - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138514

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a co najgorsze, to jak zaczynam myśleć na poważnie to zazwyczaj są to diagnozy trafne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A cuurva, to sie sobie za dobrze nie przygladaj A udzielasz konsultacji przez webcama? Popatrzysz na mnie i zobaczysz co do leczenia a co do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jak dobrze zapłacisz to Ci nawet przepowiem przyszłość - tylko nie wiem czy trafnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Kittie najlepsza była uwierająca metka w majtkach
Toś królewna zwiewna!
Ja kiedyś w czasach harcerskich kiedy się z plecakiem przemierzało 35km dziennie myślałam że uwiera mnie pasek od plecaka a potem w domu okazalo się, że to półpasiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Niespodzianka - dlatego ja nie dam się zaskoczyć i przygotowana jestem na najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
ja raz wrocilam z wakacji i zamiast do szkoly to trafilam do szpitala na 8 tygodni z zoltaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja tam w Polsce całe zimy byłam zawsze zdrowa jak ryba - rodzice mnie zabrali raz na Dominikanę i z tropików przywiozłam zapalenie płuc, gardła i ucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, jedyna grype jaka mialam dostalam w Afryce jak mi sie tropikow w zime zachcialo A tak nie mam nawet kataru jednym slowem wakacje to niebezpieczna rzecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

młodamama/Młoda mama na redukcji

Następny temat

Wzrost wagi następnego dnia po ciężkim treningu...

WHEY premium