SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256490

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
czy zamiat wyciskania na plaskiej moge dac skos górmy a olać płaska? bardziej zalezy mi na gorze klatki, wiec stad pytanie

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
Granathar - a co ma do tego pompa? To nie jest wyznacznik treningu.
Ze mną było podobnie - reszta nieźle szła, klatka troche mniej ale widać postępy. Nie zniechęcaj się.
A poza tym za wcześnie moim zdaniem na ten plan m.in. dlatego, że nie czujesz klatki.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Chyba tak... o ile pamiętam coś tam było o tym, że priorytetem jest góra. Poszukaj na pierwszych paru stronach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
sory, dubel.

Edit:
Granathar:
A poza tym za wcześnie moim zdaniem na ten plan m.in. dlatego, że nie czujesz klatki - nie do końca dobra technika (tak było róznież ze mną na początku). Ściągaj łopatki, nie porstuj rąk do końca - nawet kosztem ciężaru.

Zmieniony przez - maciek1993 w dniu 2008-04-01 15:01:47

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Teraz zacząłem szlifować technikę właśnie - na niskich obciążeniach jak zaczyna się od 40 kilo to można kombinować, zauważyłem, że nieco pomogło gdy bardziej odchyliłem łokcie od tułowia. Łopatki ściągam(i wiem że daje to efekt, bo po treningu na płaskiej mam zakwasy w górze klatki). Zresztą dzisiaj po tym treningu, gdy się przespałem to mam zakwasy w całej klacie Nie są ciężkie, ale jeśli są dosyć odczuwalne to znaczy, że klata pracowała raczej odpowiednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14576
No i git

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No pierwszy tydzień za mną i powiem, że już chyba widać pierwsze kosmetyczne efekty Najlepiej wszedł mi chyba trening piątkowy z małą ilością powtórzeń a dużym ciężarem i będę musiał to potem uwzględnić gdy wrócę do normalnego planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale opiszesz swoje efekty na końcu cyklu, post ten duzo traci na takiego rodzaju spamie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
@apokalipsa
Mam do Ciebie pytanko. Na forum znalazłem 2 ciekawe arty wlasnie z priorytetem na klatke. Wszystko rośnie gites, ale klata stoi :/ Dieta ok (skoro wszystko idzie a klata nie), plany zawsze przemyslane i konkretne. Siła powoli idzie, tylko brak masy :/

Patrz:
1 propozycja priorytetu:
https://www.sfd.pl/PLAN_4-DNIOWY_Z_PRIORYTETEM_NA_KLATKĘ-t233113.html

2 propozycja to własnie cykl Wodyna. Co byś polecił? Czy może warto byłoby spróbować teraz cykl Wodyna, potem po tym cyklu spróbowac tego splita z linku powyżej? Wiem, że 2 cykle z priorytetem to chyba nienajlepszy pomysł, ale może własnie mi tego trzeba?

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-04-05 15:19:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Jak dla mnie trening filara jest beznadziejny "Sorka za skreślenie" Ale 2 razy robić klatke pod tym samym kontem po 12 serii to przesada

Raz się żyje , Raz umiera

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAZNE!!!

Następny temat

wasze zdanie please!!! WAŻNE

WHEY premium