SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256461

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a po co ci rozpietki w planie na siłę- podstawowe ćwiczenia, a wlaściwie jedno- wyciskanie na plaskiej.
jesli chodzi o obydwa modele to wcale nie jest powiedziane że tan jest lepszy co poniżej i przeciwnie...
wszystko zalezy od rozłożenia obciążeń... choc ogolnie sklaniałbym sie pod ten ktory nie schodzi poniżej 3 powt.- tylko w fazie końcowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
obecny plan, to piramidka, przez wielu uważana, za najlepsszy system poprawiający siłę. Prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9114
Mam takie pytanie, czy wtedy jak mam robic te same ćwiczenia na klate i triceps od konca, to lece cały trening od konca tzn. ze zaczynam od trica ? Aa i jeszcze czy to wyciskanie siedząc gdzie robie 42% maxa, to chodzi o wyciskanie z klaty tak jak na bary ?
Jeszcze jedno, niech ktos mi jeszcze powie jak wygląda to prostowanie do dołu ?

Zmieniony przez - msk69 w dniu 2008-06-29 11:36:34

Zmieniony przez - msk69 w dniu 2008-06-29 12:57:09

Zmieniony przez - msk69 w dniu 2008-06-29 13:02:52

wierze w ciebie, wierze w siebie, ziomek trzymaj sie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
msk69 - zmieniasz kolejność ćwiczeń na te grupy a kolejnośc grup pozostaje taka sama.
42% JEST BODAJŻE LICZONE OD KLATKI.
prostowanie w dół to zapewna prostowanie ramion na wyciągu pionowym -na triceps.

zresztą dośc ladnie wszystko jest wyjaśnione i trudno raczej nie rozumieć, może nie za pierwszym -zawsze- przeczytaniem ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 132
hetman - na maila Ci info wysłałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 194
nic na maila poza powiadomieniami o odp. nie dostałem. jeśli możesz to prześlij raz jeszcze. To ważne, bo chciałbym się bliżej dowiedzieć Waszych oponi na temat tego planu. Czy na siłkę, jest odpoiwedni. z Góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no , ale spam-owanie bedzie surowo karane, proszisłbym aby trzymac sie tematu, by nie "paskudzic" tak wartościowego art-a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
a jakie powinny byc przerwy pomiedzy tymi seriami ? 30,60 90 sek ? i czy to troche nie za malo cwiczen na inne partie, nie oslabna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Mam pytanie bo klate w tym treningu cwiczy sie tam 45 50 55 60 kg i tak dalej a te przysiady np? pisze ze 5 serii a ile zalozyc kg? oczywiscie ile kg maxa.? Cwiczyc regresja czy progresja?

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAZNE!!!

Następny temat

wasze zdanie please!!! WAŻNE

WHEY premium