SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256687

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
no odrazu zdupilem jak pierwszy tydzien to taki na luzie mial byc bez przesady ze caly trening poszedl sie je... o co chodzi ze robie np 5 powotorzen i 5 polowek?

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Robisz serie 50/55/60/65 i w tej serii 65 kilo zrobiłeś tylko 5 powtórzeń ( chodzi tutaj o trening 10 ). To jeśli czujesz sie jeszcze w miare na siłach partner treningowy podnosi CI sztange do góry i robisz 5 powtórzeń w górnej połowie. I koniec klaty. Za tydzień zrobisz pełne 10 powt 65 i wtedy przechodzisz do 70. 70 robisz np.6-7p i reszte w górnej połowie jeśli masz siłe. Jeśli nie masz to nic sie nie stało i końcysz. Aha. Jeśli twierdzisz ze w 15 zrobisz mniej niz 12 pełnych to nie rób. Jeśli w 10 mniej niz 7 pełnych to nie rób. Jeśli w 5 mniej niz 3 to nie rób. Wodyn do góry pisał.
kpw?
jak coś to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Nie no ok tylko no partnera do pomocy niemam no moj nick mowi jednak cos o mnie i szczerze to przemyslalem slowa WODYNA i cos w nich jest troche zmienilem zdanie i zaczne chyba troche inaczej postepowac na silowni:) ale co do zalamac psychicznych to u mnie raczej nie ma szans Dzis np juz mi zaczyna brakowac silki choc wczoraj po treningu niemialem ochoty na nic procz czegos do jedzenia Dobra jak cos to bede pisal po piatkowym treningu zdam oczywiscie recenzje ;) tylko niewiem jak wytrzymam sobote i niedziele:((

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Ja tez mam ten problem ze nie umie wytrzymać przez weekend i w nietreningowe Raczej nie chodzi o załamanie ale o robienie sobie podświadomych granic. Ja nauczyłem sie w ogole nie myśleć o wynikach. I jest za***iście. Siła idzie wszystko idzie.
Jak poprawisz rekord o 10 kilo to stawiam browar

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-10 11:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
hehe oki ;) trzymam za slowo;] pobije to pewne ;]

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Trzeba sobie wyznaczać cele do 16 urodzin chciałbym wycisnąć na barki 70 dych od lini uszu a do 17 100kilo od lini uszu i pociagnac 150 w MC
Jak coś podbij na gg jestem na niewidoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
dajacymaxa

skoro juz jako to nazywacie "zdupiles" tydzien to mozesz zdupic tez piatek
a pozniej zrob tydzien przerwy i zacznij wszystko jak nalezy!!!
czyli pelen tydzien "bez-dawania-maxa"











ciupelek

JAKIE 1-2 CM RUCHU NA BARKI??????????????????????????????????????????????

chyba nie posiadasz az tak krotkich rak by od czubka głowy wycisnac tylko 2cm ???

oraz
strasznie namieszales dajacemumaxa z tymi polowkami

-powiedzmy ze zrobil dzien 10-tek
-ktoras tam seria progresji byla na mniej niz 10 powt(tutaj 9powt)
-OZNACZA KONIEC CWICZENIA NA TEN DZIEN

jak widze zawodnik zupelnie niezaawansowany wiec serie polowek nie sa wcale potrzebne, NO CHYBA ZE JEST POSIADACZEM DOSC DłUGICH RąK

wowczas
doklada ciezar tak jakby zaliczyl
robi pelna (w przykladzie 10 powt) serie POLOWEK (czyli na 10tkach 10 powt)

a tak nawiasem mowiac jesli ktos priorytetowo traktuje klate to zazwyczaj nie jest zaawansowany

zazwyczaj

bo jak widze zaawansowanych to cycki maja wrecz przerosniete
za to nóg i pleców brakuje

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
W sumie masz racje z tym zaawansowaniem;P
CO do barków
robie skrócone - od czubka głowy - to właściwie jak bym jeszcze to skrucił to był by juz pewnie ruch około 2 cm ( hiperbola troche;p )
To mówisz ze nie konczyc do pełnej liczby powtórzeń w połówkach? To nie bede robił:P Licze ze wzrost siły w wyciskaniu zza karku bede miał w granicach 10 kilo obecnie max wynosie 55 , potem jeszcze jeden cykl na regresji i tym planem chce dobic do 70. Jak dam rade to stawiam Ci puszke Kreatyny

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-10 21:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
nie wiem czy jestem zaawansowany czy nie ale jesli chodzi o klate to odstaje od reszty, tak mi sie wydaje, ale nie oznacza ze sily mi brakuje, po prostu jakos nie rosnie jak inne partie, piatkowa serie tydzien temu skonczylem na 92,5 kg - 3powt, zobaczymy jak bedzie jutro, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
To czy jestes zaawansowany czy nie to zalezy od wielu czynników. Nie wyniki są tutaj wyznacznikiem. Bo jeden jest ekto , ma diete ćwiczy 3 lata , wie jak ćwiczyć i jest mały. A przyjdzie mezo bez diety klata 3xtydzien i wyglada jak moje drzwi od pokoju.
A to ze klata Ci odstaje to pewnie uczulony jestes;P partia która jest dla nas najważniejsza wydaje sie nam byc najmniejsza;p
Podaj wynik w MC i wycisku na barki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAZNE!!!

Następny temat

wasze zdanie please!!! WAŻNE

WHEY premium