SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vajolet - otóż słabiutko szło do tej pory - bez żadnego treningowego planu, poza tym leniuchowanie brało górę...nie ma jak to ćwiczyć na siłowni....teraz nagły zwrot akcji, bo zdecydowałam się na Sylwka sukienkowego i co się z tym wiąże - motywacja do ćwiczeń większa, szkoda, że zostało 13 dni
Ogólnie końcówkę roku zaliczam do nieudanych - jeżeli chodzi o pracę nad ciałkiem

Ty za to niebawem końcóweczka - tez chciałabym mieć zaki zapał jak Ty!!


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-12-17 09:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Ogólnie końcówkę roku zaliczam do nieudanych - jeżeli chodzi o pracę nad ciałkiem


to w takim razie tylko zaczynać nowy rok konkretnie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
O rany kobieto dziekuje ci jeszcze raz za odwiedziny Nie poczytalam jeszcze wszystkiego ale zobaczylam sobie zdjecia z testu (teraz jestem w robocie, ale w domku przeczytam dokladnie). Tam sie juz nie bede rozpisywac bo bym chyba odswiezyla czy cos a to chyba nie dobrze. Nie wiem nie wazne napisze tu REWELLLLLLLLLLAAAAAAAAAACJA Nogi bomba (tez takie chce) nie mowiac o reszcie. WOW jestem jeszcze pod wrazeniem. Dalas mi kopniaka do dzialania Koniec uzalania sie Przesledze sobie twoje treningi i cos zgapie Wiem ze bralas suple, ja nie bede coz . Zobaczymy czy sie uda, ludze sie ze da sie tylko potrwa dluzej. Powiedz mi tylko czy cwiczylas sama czy mialas silna reke czuwajaca nad toba na silowni?

Tylko nie poddawaj sie tu teraz, ja tu przyklad chce brac . Dobra ja se tez koniec roku odpuszczam Wiesz co ja mysle ze to takie zapasy zimowe sie robia (szczegolnie bioderka) wiec nie bede walczyc z natura

Teraz spadam ale bede powracac, milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Kasiu, sprawdź maila.

Zmieniony przez - amadi w dniu 2009-12-17 15:49:39

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tygrysku - dziękuję za miłe słowa....forma była cycuś..
Moje treningi polecam jak najbardziej - ja byłam z nich bardzo zadowolona Na siłowni czuwa Mąż, ale potrzebna była mi Jego pomoc głównie wtedy, kiedy brałam "wielkie" ciężary i nie byłam pewna, czy mnie nie przygniecie. Technikę też kontrolował pewnie z ukradku, ale bardziej radziłam się Obliques - Ona te plany układała.

Amadi Sprawdzone, w wolnej chwili odpiszę pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
heheh też mnie wgięło w fotel w tamtym teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
vena to masz postanowienie na nowy rok i chyba teraz ,aż tak zle nie wygladasz najważniejsze ,ze w sukienke wejdziesz ,teraz trzymaj sie dietki,azawszetroszkeubedzie do sylwka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej na pewno bede sie radzila i pytala o Twoje doswiadczenia :) Ja teraz mam zandarma nad soba ale planuje sie usamodzielnic :) Przy ciezarach bede potrzebowac jednak pomocy :) co by sie nie uszkodzic :)

Milego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
vena to masz postanowienie na nowy rok i chyba teraz ,aż tak zle nie wygladasz najważniejsze ,ze w sukienke wejdziesz ,teraz trzymaj sie dietki,azawszetroszkeubedzie do sylwka
Vajolet, a ja jednak myslę, że to do mnie było
Czy wyglądam źle, hihi, no aż tak nie...ale gorzej, bynajmniej zadowolona z siebie nie jestem
W sukienkę wchodze i to najważniejsze....ważne tez jest jako tako wyglądać i tak zamierzam
Tak, grunt to dietka, szkoda, że te święta wypadają akurat teraz przed Sylwkiem


Tygrysku - doświadczenia mam dość mało, ale zawsze coś. Pomogę, jak tylko będę umiała. Przy dużych ciężarach lepiej jak ktoś asekuruje Miłego również
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

WHEY premium