SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
się chwali chłopak swoja kobieta, no no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
taaaaaaaaa, złośliwiec - OJ OJ!!
Nawet nie miałam kiedy się tym zdjęciom przyjrzeć, ale masakra, a to z fałdką jako największe!!
Grrubas za to pierwsze masz najbardziej przechlapane - było takie pikne top secret..


----------------------------------------------------------------
Obliques - zaczęłam od tylu kcal i WW = jak pisałaś kilka stron temu, miałam zacząc od zera i 100 gram WW, ale wtedy jeszcze nie miałam tego treningu, wiec jak proponujesz? więcej WW

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-17 11:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Grrubas za to pierwsze masz najbardziej przechlapane - było takie pikne top secret..

pewnie masz żal,że za dużo zakrył co?
ale dobrze, bo zaraz by się "hieny" zbiegły


troszkę Cię przybyło,ale tragedii nie ma...damy radę

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no od zera, a twoje zero to 2000kcal? Nie sadze w tym wieku z ta iloscia ruchu, mysle ze masz wiecej. ale nie liczylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Vena - tragediai nie ma?!.......z bliska wygląda gorzej, przede wszystkim struktura skóry i tkanki tłuszczowej...nie mam zamiaru tu narzekać jak jest źle, bo sama sobie na to zapracowałam i teraz zamierzam to zwalczyć i to na porządnie, ale jakoś zdjęć nie chciałam póki co wklejać..w porównaniu z tym co wcześniej wypracowałam uważam, że jest BARDZO ŹLE
DAMY RADĘ

pewnie masz żal,że za dużo zakrył co?


Obliques - przeliczę jeszcze raz w wolnej chwili.



Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-11-17 11:59:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Kaśka na pewno masz zero w granicach 2200-2300

nie ma co schodzić od razu niżej no chyba,że robisz "akcję Sylwester"

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Venka no pewnie masz rację z ilością kcal. Skoro dotąd jadłam coś w okolicy 4000 kcal (strzelam, hhrhrhhr) to lepiej teraz od razu nie przesadzać.

A o Sylwestrze myslę przy okazji, zostało 1,5 miecha, a ja zamierzam zbić się w jakąś obcisłą sukienkę i na dodatek wyglądać super sexy TRZEBA MIEĆ MARZENIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Kasia nudziło mi się,więc Ci obliczyłam

wyszło 2234kcal

przy założeniach:
trening siłowy 4x w tyg 60min
aeroby 4x w tyg po 30min
i zakładając,że jesteś endomorfikiem...do wzoru zawsze te mniejsze współczynniki przyjmuję
tak więc spokojnie 2200-2300kcal

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Venka - ale z Ciebie dobra duszyczka, dziękuję Ci bardzo. Jedna uwaga, będę ćwiczyć 3 razy w tygodniu siłowe, ale może się zdarzyć też 4x.
W takim razie te ok. 2000 kcal będę wsuwać w dni nietreningowe, ok. 2100 kcal w aerobowe, a w dni siłówki - 2300 kcal.
----------------------------
Cođ mnie w gardoku gryzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie w treningowe zero, w nietreningowe i z aero brak posilku potreningowego i tyle. To bedzie ok 200kcal mniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

WHEY premium