SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyrafka / dziennik/ REKOMPO: s.1-20, TRENING DOMOWY - od s.46

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniam, apetycznie to wszystko wygląda

Żyrafka, jak robisz kurczaka? Szukam jakichś nowych przepisów, mixów przypraw, bo jak patrzę na swojego kurczaka, to mi się czasem niedobrze robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Żyrafka, widzę, że super Ci idzie
i treningi i dieta, brawo
stojak też fajna sprawa, na pewno dużo Ci ułatwił, zresztą teraz to już masz taką swoją "mini siłownię" w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
hahah
sis uśmiałam się jak zobaczyłam jak działasz na desce...
hrhr

dajesz!
w ogóle dobrze sobie radzisz z wszystkim. wypiski czyste, treningi jak trza...
cieszy cieszy:DDDDD

btw kulki mocy bez jajka wyjdą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
fajny ten Twój sprzęt Żyrafko
jest na czym działać.

ps. mail doszedł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć w poniedziałek energetycznego dnia i udanych treningów w tygodniu . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
żyrafko ja też w niedziele miałam ładownie .Gdzieś upachsz stojak ,jak sie ma to zawsze jakies miejsce sie znajdzie.Na jkim filmie byłaś ,fajny był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Nie miałam wcześniej czasu, więc teraz szybciutko odpowiadam kobietki:

Asariah – do tej pory, tj. w czasie poprzednich cykli robiłam kurczaka/ indyka w grillu elektrycznym, ale strasznie mi się taki przejadł i na samą myśl mi się odechciewa. Teraz piekę w piekarniku w woreczku, przyprawiam gotową mieszkanką, np. bardzo mi smakuje „miodowa” czy „papryka i zioła”, są dobrze dobrane– w takiej tylko formie aktualnie lub też smażone na patelni (ale to rzadko bardzo) mi wchodzą.

Ember, Vena – dzięki, bardzo jestem zadowolona….ale z poprzedniego tygodnia, trzymałam na 100% michę od pon-pt, a w weeeknd się trochę popsuło. Poza tym w sobotni trening „nie włożyłam serca”, byłam oklapnięta.

Lukrecjo – co takiego bardzo śmiesznego było w moim wyciskaniu??? wiesz SIS ile ja się namęczyłam z tym ciężarem
Kulki mocy bez jaja? – nie próbowałam, jajo pomaga mięsku się skleić, po to tylko daję, spróbuj bez.

Maupko – dostałam i odpowiedziałam

Vajolet - pewnie że gdzieś się upchnie sprzęcior, najważniejsze że jest. Byłam na „Parnassus............….”, ciekawy, ale nie zauroczył mnie.
------------------------------------------------------------------------------
Niedziela i poniedziałek - dni bez treningu.
Dieta - nie trzymana, tj. za mało dobrego, trochę złego i alko. Łamać się nie będę, ale zadowolona też nie jestem

Dziś wracam na dobrą drogę. Jedziemy dalej!!!

Zakwasiorki na pośladach wciąż trzymają - po sobotnim treningu.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-02-02 12:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No dotarlam i ja do zdj . Patent rewelacyjny, raczki chudzinki Jedzenie wyglada rewelacyjnie. Te kulki chyba wyprobuje, robisz je bez oliwy? Widze ze teraz idziesz pelna para, to sie chwali.

Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak na moj gust wygląda ok,(mozna sie czepiać tego ulozenia sztangi na szyi chociaz troszke ja w dol daj chociaż siadasz tak na styk z głębokością co przy wyższym ciężarze i zmęczeniu od razu cie "pociagnie" jeszcze bardziej w gore bo juz podwijasz pupe pod siebie. Przy tak małym ciężarze ćwicz siadanie głęboko w dol i dobrze sie rozciągaj, musisz rozciągnąć i dwugłowe i przywodziciele by moc niżej siadac

I wyłącz telewizor, moze urozmaica trening ale realnie nie pozwala sie skoncentrować wystarczająco i w dodatku niepotrzebnie wydłuża trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj FBW do oceny

Następny temat

FBW powrót po przerwie, temat walkowany 1000 razy;D

WHEY premium