[...] osobami czy były jakies cheaty/refeedy to kompletnie zero, rotacja też taka, że mozna powiedziec że żadna. Nie wiele jest osób w naszym gronie które dobrze reagują na utnij jedzenie + krec wiecej, w zasadzie tylko Mateusza Kolkowskiego znam ktory jest taki, ze dasz mu dziennie 1200g kury , 50g ryzu + 120min ed cardio i on bedzie caly czas szedl [...]
[...] Flexa. Zero spalaczy, sztucznego białka, zero kreatyny itp. 2. Zamiast bawić się liczenie kalorii, temat postaram się załatwić rozdzieleniem produktów: a) DNT : lekkie jedzenie, przede wszystkim warzywa i owoce. Arbuz, czereśnie, pomidory, brokuły, bób z koperkiem, truskawki, etc. Tyle, żeby nie być głodnym, czyli tankujemy do pełna. b) DT: [...]
[...] wartości powyżej zalecanych. Są programy np. cronometer. Ustalasz sobie wartości referencyjne i potem dobierasz pokarmy, a na wykresie się pokazuje. Im bardziej wartościowe jedzenie, tym łatwiej dostarczyć wszystko. Pilnujesz mikro i starasz się nie przeginać z makro. Mikro jest ważniejsze. Zwłaszcza gdy planujesz deficyt i budujesz dietę w [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 130g + jogurt activia 125g + twaróg 250g + wpc 50g + nieprzewidziane słodkości }:-(((8-) B160 T90 W270 ok. 2800kcal Podsumowując, trochę przekroczyłem kalorie i nie jest to jedzenie według planu Tomka, ale nie było takie złe gdyby nie to słodkie... /SFD/2021/5/30/3330832f53b842e8b7942146a6957215.jpg [...]
[...] zamiennie z waflami ryżowymi będzie dobrym wyborem? Mówię o grahamie z piekarni nie z marketu. Druga rzecz, czy w moim przypadku mogę zastosować taki schemat jedzenia: 80% - jedzenie "czyste" 20% - jedzenie "brudne" Jak już będzie tych kalorii trochę więcej np. 2700 i załóżmy że mam ochotę na snickersa, to go wcinam, żeby "dokarmić" duszę :-) i [...]
[...] kalorie ale nie wszystko zamieniamy na glukozę, po co ma być liczony błonnik do bilansu kalorycznego skoro się on nie przyswaja ? Indeks glikemiczny rzuca nowe spojrzenie na jedzenie dlatego tak bardzo interesuje mnie w/w temat. To samo jest z alkoholem ludzie mówią ze alkohol to puste kalorie, ale jakie kalorie ? Przecież alkohol nie jest [...]
[...] do IF - dlaczego? Ja nie jestem ani zwolennikiem ani antagonista tego rodzaju odzywiania. Sam obecnie stosuje, ale z racji wygodny, bo nie lubie sie yebac 6 razy dziennie z jedzeniem. Kolejnosc spozywania bialka, tluszczy i wegli ma znaczenie, ale ja bym sobie darowal na tym etapie. Wcześniej jadłem normalnie ale od wczoraj postanowiłem [...]
[...] Nie traktuj batonów itd. jako cheat-meal. Masz ochotę zjeść baton, albo chipsy zamiast ryżu, to po prostu zrób to. Cheat-meal wymyśliły głównie osoby, które stosują "czyste" jedzenie non stop, a potem brakuje im rzeczy, które przecież normalnie mogą być w diecie. Dopóki nie zastępujesz 100% węgli "brudem" jest ok. 2 lata temu jeszcze na tym forum [...]
[...] bo dodatkowo wydaje mi się że kminek właśnie idealnie WSPOMAGA wydzielanie gazów.... Dodatkowo widzę tutaj Twój problem z tymi tłuszczami. Powiem tak, jak się upierasz na jedzenie tłuszczu to powiem że możesz kontrolować kłopoty z jego wydalaniem poprzez zwiększoną ilość wapnia w diecie. Wapno wiąże się z tłuszczem i pomaga w jego trawieniu i [...]
Po 2-dniowym weselu nieco bez mocy(malo snu :) ), choc przyznam z reka na sercu, ze zjadlem na pewno z 15-20 tys kcal przez te 2 dni ;) Jedzenie bylo niesamowite i te ciasta i tort :) Niczego sobie nie zalowalem :) Od razu w poniedzialek przycialem kalorie do 2000 aby skompensowac to obzarstwo, we wtorek to samo :) W tym celu uzylem sobie [...]
[...] granica 5 lat i tam 5 lat bylem na pewno na minusie kalorycznym (zrzucilem 20kg bez diety) i tam np moglem wyniszczyc organizm jezeli minus kaloryczny wynosil bardzo duzo a jedzenie nie bylo najwyzszej jakosci, a nie bylo na zdjeciu moj dobry kolega, ewenement z Anglii, ma na zdjeciu piedziesiat kilka lat, je jeden posiłek dziennie od zawsze i [...]
[...] jedzenia czy też presja psychiczna jaka doskwierała Ci podczas redukcji bo wiem że byłeś bardzo surowy wobec siebie podczas diety. Wiesz nie ma żadnego potwierdzenia tego że jedzenie Ci pomogło - być może to Twoja podświadomość zrobiła wszystko - jadłeś, poprawiało się ale nie ze względu na kalorie a na to że odczuwałeś w końcu spokój i mogłeś [...]
[...] w tygodniu, a jedyna zmiana od tego czasu to wypchany brzuch. Z tym obcinaniem kalorii to nie tylko dlatego że wymyśliłam sobie redukcje ale powodem jest też brak kasy na jedzenie. Mam 50-100zł miesięcznie zależy ile sobie dorobie. Jak zapewne wiecie zdrowe jedzenie nie jest tanie, a babcia powiedziała że nie będzie kupować mi co miesiąc [...]
[...] i czemu ma nas zalać bo tak wyczytałeś w internecie? Wystarczy 10 wskazówek żywieniowych.. kalorie i makrosy. Nic więcej gościowi nie potrzeba bo nie jest prosem a takie jedzenie nie zalewa wbrew błędnie panującym opiniom a jeśli by przeczytał 10 wskazówek żywieniowych wiedziałby jakich produktów raczej unikać dla zdrowia a nie dla łapania [...]
Ja tez nie odgrzewam jedzenia w miktofali nawet z niej nie korzystam, zimne jedzenie jest okej a nawet jeszcze lepsze np. Na redukcji bo organizm musi podgrzac zjedzone jedzenie co przeklada sie na dodatkowe spalanie zbednych kcal ;) Ps. Jedzenie z mikrofali to gowno bezwartosciowe No, niekoniecznie :). Jeśli zjesz coś ciężkostrawnego (np. [...]
[...] Ci się jeść i masz to delikatnie mówiąc " w poważaniu". To normalne - są tacy co zajadają stresy, są tacy co przegłodują. Tylko Ty nie możesz sobie pozwolić na niejedzenie! Mimo braku ochoty, braku głodu, braku smaku jedzenia powtarzaj sobie: musisz jeść, by mieć siłę funkcjonować. Nie jedząć pozbawiasz się tej resztki sił, którą masz, [...]
[...] i masz pelnowartosciowe sniadanie. W kazdym posilku powinnas miec wartosciowe zrodlo bialka/tluszczy i ww zlozonych. Jak wiesz ze nie bedziesz poza domem do pozna to pakuj jedzenie w pudelko i bierz ze soba :) Warzyw zielonych nie wliczaj. Niskie wegle to zabojstwo dla tarczycy, podbij kalorie ww zlozonymi. Na dokladny rozklad bedziesz musiala [...]
[...] wciąż do ogarnięcia. (I też dlatego wolałabym Novothyral, bo wtedy mogłam trochę mniej spać... Zobaczę, co powie endokrynolog.) Hmm, to żeby od czegoś zacząć ;-), dodam jedzenie z piątku: PIĄTEK 22/09/17 00.30: 7,5h DIETA 8.45: jogurt sojowy (100: 4,6/0/2,7) 300g, płatki owsiane 80g, marchew x3, kakao; (25/65/15) 12.15: brzoskwinia, WPC 20g, [...]
Weekend obfitował w "śmieciowe" jedzenie, ale kalorycznie się zmieściłem ;) W poprzednim tygodniu przekroczyłem sporo kalorie, trochę podlało sylwetkę, waga ruszyła, siła także, z czego jestem zadowolony :) Dawno nie stosowałem przed-treningówki. Po przerwie Crea Shot 2.0 bardzo dobrze pompował, do tego zapomniane mrowienie twarzy dawało się we [...]
[...] dostarczyć organizmowi taką ilość kwasu lipoidowego, jaka znajduje się w jednej dawce suplementu, trzeba by zjeść 100 kilo szpinaku. Wciąż uważasz, że wystarczy ci wyłącznie jedzenie? Niepowtarzalnym faktem jest, że żadnym sposobem samo jedzenie nie dostarczy ci wystarczającej ilości środków odżywczych niezbędnych do zbudowania olbrzymich ramion [...]