[...] forum. Nie mialam tez wtedy najmniejszej wiedzy na temat diety, nie odrożniałam nawet ćwiczen aerobowych od aerobicu. Wydawało mi sie ze cwicząc intensywnie i ograniczajac jedzenie powinnm schudnąc. Po jakims czasie nie miałam juz energii nawet na zwykły aerobic, nie mówiąc juz o intensywnym wysiłku, zeby nie zprzepaścic efektów w dalszym ciągu [...]
[...] to to, że z liczników zapotrzebowania kcal wynika, że przy 5 treningach tygodniowo powinienem zjeść około 3350kcal, żeby utrzymać wagę i tak na prawdę ta moja masa to jest jedzenie tych 3350 kcal czyli nie zjadam nadwyżki, a przybrałem na masie(chciałem najpierw przechodząc z redukcji na masę jeść jakiś czas tyle ile potrzebuję do utrzymania [...]
Biegając spalasz kalorie więc bez dobrej diety jest ciężko zrobić masę. Poczytaj tematy w dziale Odżywianie i Trening dla początkujących. Weź się za jedzenie, a na pewno coś pójdzie do przodu
[...] pewnym czasie moze okazac sie, ze zamiast wspaniale uksztaltowanej muskulatury, mamy niezlych rozmiarow kolo ratunkowe ;) . Podstawa sukcesu jest wiec zdrowe i systematyczne jedzenie. Ostatnio zmieniony przez pufet dnia Wto Wrz 30, 2003 12:34, w całości zmieniany 1 raz _______________________ "Pragnienie, motywacja i stawianie sobie celów - [...]
Jeżeli ważysz jedzenie i liczysz kalorie (czyli masz jakąś kontrolę nad ogólnym spożyciem kalorii), a do tego jesteś ogólnie zdrowy, to nie ma przeszkód żebyś wypróbował wyższy udział tłuszczu w stosunku do węglowodanów w diecie. Zalecany 1g tłuszczu to jest takie bezpieczne minimum poniżej którego lepiej nie schodzić, aczkolwiek są osoby, które [...]
[...] duża impreza to po prostu idziesz i to robisz.. nie robi większego znaczenia kiedy i na same mięśnie wpływa lekko, jedyny minus to kalorie alkoholu, do picia też dochodzi gówniane jedzenie i robimy masę tłuszczową Zmieniony przez - jestemtakiswietny w dniu 2014-05-21 15:56:49 Zmieniony przez - jestemtakiswietny w dniu 2014-05-21 15:57:07
Ew. jak bardzo chcesz trzymać kalorie to kupuj produkty patrząc na gramature i kaloryke na opakowaniach. Posiłek zwykły zastępuj tym z jakiejś restauracji czy knajpy jak będziesz chodzić . Da sie wszystko pogodzic i smaczne jedzenie i bilans tylko trzeba pomyśleć
[...] pytanie? czym mam zastąpić posiłek... czasem też czasu nie mam na jedzienie a w diecie mam duże posiłki których nie da się zjeść w min to jedno a drugie nie ma siły na jedzenie... więc zadam pytanie jeszcze raz... czy zamiast posiłku można zjeść np raz dziennie jakąś odżywkę gainera nie wiem co byś cie polecili????????????????? przykładowo [...]
bialko to cos jak twarog albo kotlet w proszku - wiec efekty bedą takie jak po kotlecie/twarogu. bialko bierze sie wg brakow w diecie i nie robi sie na nim cykli. BCAA to antykatabolik, lekki dodatek wskazany zazwyczaj na cyklach reudkcyjnych albo siłowych, rzadziej masowych. masa rosnie od kalorii, a kalorie to jedzenie.
Mistrz radzi: Problem Niedowagi. Mimo, że każdy początkujący kulturysta stoi przed problemem zwiększenia wagi i wymiarów mięśniowych, większość czyni zadowalające postępy bez potrzeby specjalnej pomocy. Ale co z tzw. hardgainerami? Przyjrzyjmy się kilku powodom, które utrudniają zwiększenie wagi i budowę wymiarów mięśniowych. Wiele czynników może [...]
[...] - od jadlospisu. jak dostarczasz wiecej kalori niz jestes w stanie zuzyc w ciagu dnia - tyjesz, jak mniej - chudniesz. odzywki typu mass xxl magnum itp - to kalorie, jedzenie w proszku ktore powinno sie brac tam gdzie brak kalorii z naturlanego jedzenia. wszystkie srodki ktore wymieniles sa opisane wraz z dawkowaniem na SFD, uzyj [...]
[...] kalorie np orzechami ziemnymi to chyba nie jest też za dobry sposób. W diecie mam już orzechy laskowe/włoskie/rodzynki, jednak jeżeli chodzi o orzechy to są one drogie, i na jedzenie ich 100gr dziennie mnie nie stać. Sorry że temat schodzi na odżywianie, ale nie chcę już tego samego tematu zakładać na innym dziale, bo widzę że tu też sa ludzie [...]
[...] A sile traciłem. W koncu od kwietnia jadlem więcej bialka itp i tak nic więc tak jak tu mi radzono ściągnąłem sobie apke fitatu obliczyłem dokładnie tdee i dalej trenigni i jedzenie bialko tłuszcze i cale makro wyliczyłem i zero kcal. Jako że jestem w sumie początkujący to postanowiłem oscykowac kolo mojego zera. I co ? Chudlem caly czas az z [...]
[...] A sile traciłem. W koncu od kwietnia jadlem więcej bialka itp i tak nic więc tak jak tu mi radzono ściągnąłem sobie apke fitatu obliczyłem dokładnie tdee i dalej trenigni i jedzenie bialko tłuszcze i cale makro wyliczyłem i zero kcal. Jako że jestem w sumie początkujący to postanowiłem oscykowac kolo mojego zera. I co ? Chudlem caly czas az z [...]
[...] nad lekturą o odżywianiu . Nie wiem kolego kim ty jesteś , jakim pasjonatem swoich prac jesteś jak nie masz czasu i sił rano wstac pol godziny wczesniej i przygotowac sobie jedzenie , ktore zjesz w kilkanaście minut , podziwiam . Aha i jeszcze jedno , twoje posty biją w oczy . Na start poczytaj podwieszone tematy : [...]
[...] przeczytania postów podwieszonych , tych pogrubionych drukiem i ułożyła jakaś diete z bilansem na + lub 0 i stopniowo zwiekszała kalorie. I tak jak kolega wyżej wspomniał za jedzenie musisz sie wziąść tak wiec ułuż cos i wrzuc tutaj do działu a koledzy ci pomoga i ewentualnie coś zmienia . A wieć bierz sie za miche :) systematyka jedzenia daje [...]
[...] utrzymać wagę Kalorie 2921.82 Węglowodany 55% 1607kcal = 401.75gram Białko 15%% 438.27kcal = 109.57gram Tluszcz 30% 876.55kcal = 97.39gram Bez żadnych odżywek - wole jeść jedzenie niż ten cały gówniany proch /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/e108a110912342f194c0ad2eb28457ad.png Zmieniony przez - Lepardou w dniu 2013-11-25 19:51:34 Zmieniony przez - [...]
tego nikt nie wie co to Ci da, nie kupuj tyle piersi na raz, lepiej swierzą no chyba że jest promocja i nieraz za 12 zł można kupić. Jedzenie bez siłowni moze się skonczyć odłożeniem tkanki tłuszczowe bo kalorie nie zostaną spalone nie pójdą na procesy regeneracyjne.