Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] gdzie lecę rekord na martwy - w sumie teraz na każdym treningu rekordy %-). Czuję, że niedługo k***a wrócę do większej siły niż miałem przed tą redukcją! Szybka odbitka, jedzenie robi swoje :D. No i od jutra każdego ranka zaczynam znowu pracę nad mobilnością. Głównie skupie się na obręczy barkowej, górze pleców, stawie skokowym i biodrach. [...]
[...] chyba nie skoro potem to wszytsko zwróciłem?? ale to chyba to co miało się wchłonąć to już Ci poszło w boczki... tak mi się wydaje no szkoda,że masz takie chwile słabości na jedzenie...przykro mi z powodu stanu który Cię spotkał, pewnie czymś się strułeś dużo osiągnąłeś poprzez trening, ale czasem jak czytam Twoje posty to wydaje mi się,że cała [...]
13.05.13 - PODSUMOWANIE Dziś już grzecznie ;) Jadłam to co zaplanowałam. Wygrzebałam jakiś pojemnik i zabrałam jedzenie na uczelnię, bo bałam się,że dopadnie mnie głód i skończę na stołówce. Ruda masz rację! Jak się chce to się da, tylko głupi człowiek nie pomyśli w porę :( Zrobiłam dziś trening z porządniejszym obciążeniem i od dziś liczę [...]
[...] postać treningu FBW, który ułożyłem na podstawie artykułu: http://www.sfd.pl/%5Bart%5D_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html, a z diety zacząłem wyrzucać śmieciowe jedzenie. Definitywnie powiedziałem sobie: koniec z ciastami, ciastkami, czipasami, pizzami, frytkami etc. Miałem wiele chwil słabości, ale udało mi się wytrwać. Nigdy nie [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] wilgotno. Zamówień może nie aż tak dużo, ale w ostatnim zrobiłem ponad 20 km, bo nie dość, ze miałem daleko do restauracji to na dodatek adres pod który miałem dostarczyć jedzenie różnił się od tego, który był podany przy składaniu zamówienia(tutaj restauracja, która wydała mi jedzenie oszukała), ponieważ miejsce docelowe było poza obszarem [...]
[...] / kg masy T 0,75-1 gram / kg masy WW Reszta Jedzenie bedzie mniej wieciej wygladac tak jak wygldało kiedy robiłem mase. Troche mniej zelkow, wafle ryzowe itd. Wole jesc jedzenie co zapewni sytosc lepiej :) Naprzykład dzisaj tak wygladało: 125 gram owsianki 50 gram wpc 550 gram ryby 500 gram wołowiny 150 gram ryz 350 gram ziemniaki To chyba [...]
BINIU Jestem równe 7 dni po rozpoczęciu J/NJ Pierwsze 2 dni - jedzenie ciężko wchodziło. Od trzeciego dnia zaczęła się zauważalna poprawa Pierwszy posiłek wchodził ok, ale czułem się po nim mocno najedzony. Drugi wchodził dużo lżej, kolacja już nieco gorzej (9-10 jaj, 200g twarogu półtłustego, 30g oliwy z oliwek, 60g kaszy jaglanej w DT) Od 5 [...]
[...] co wam powiem ? Mając 6 posiłków dziennie z określoną liczbą co ile czego bałem się wyjść z domu bo "Jak ja zjem coś na mieście to dieta już w d...". No i takie paniczne jedzenie i nudne i ciągle tylko myślówa co wolno co nie. I tak pewnego dnia sobie pomyślałem. Napisze do tych dietetyków i im powiem, że nie chce 6 posiłków ani kurczaka i [...]
[...] obecnej formy, gdzie wagowo jest +2kg po niespełna 4 tygodniach. Sylwetkę jedynie lekko zamgliło. Jest to moja pierwsza masa, kiedy po mocnej redukcji nie rzuciłem się na jedzenie i nie mam odbicia rzędu 6-7 kg już w pierwszym tygodniu. /SFD/2018/6/14/e1f51199fa614f448e7e02de450c0649.jpg /SFD/2018/6/14/d742382b6dd840c287c10fc66bb03073.jpg [...]
Połowa pierwszego dnia z nową dietą, a ja się zastanawiam, gdzie zmieszczę całe to jedzenie %-) Niby kalorie te same, ale mam wrażenie, że zjadam jakieś kosmiczne ilości żarcia. Zostały mi jeszcze 3 posiłki, a już 17:30 |-) I w sumie, o ile często mój dzień zaczyna się o 4 rano, a kończy o 23 - i wtedy te 6 posiłków rozłoży się idealnie, o tyle w [...]
[...] dzień latania po sklepach, standard kiedy wracam do domu rodzinnego :-) Na obiad wpadły klopsiki z Ikei i puree ziemniaczane, bo czasowo nie ogarnąłbym w domu, a założone jedzenie dopiero wieczorem. Kalorie się zgadzają, więc jest całkiem ok, chociaż te 2500 kcal to się wydają dość małą ilością :) Niedziela może być dość podobna, ale liczę na [...]
[...] że jakieś 220 kcal mniej, a jednak trochę cię to czasu kosztuje. Jakie jest twoje zdanie na taki manewr? Kwestia też wpływu na wrażliwość insulinową i łatwiej przejadać jedzenie kręcąc cardio. Przyjąłem strategię że trzymam 5x30 do momentu kiedy będę musiał przekroczyć 5000 kcal, potem schodzę do 2x30 min i tak już zostawiam do końca masy. [...]
[...] zaszkodziłoby jej brać w innej postaci. Pytam, bo masz taki staż dzięki któremu możesz dyskutować na wiele tematów związanych z siłką. Nie napisałem nigdzie że dostarczę z jedzeniem 10g krety. A co do odżywek, to po prostu chcę ćwiczyć naturalnie, a dla mnie naturalnie to bez wspomagania. Dziś nie chcę brać supli, ale nie wykluczam że kiedyś [...]
[...] Dlatego, że kalorie robisz gainerem, który szybko się trawi i "ucieka" z żołądka, a dodatkowo jest strasznym syfem, z którego wielkich zysków nie ma - wymień to na jedzenie. Iza, pisałem, że za dużo kcal, ale chłopak się uparł, jest bardzo chudy, to niech je i rośnie na zdrowie. Jak się zaleje, to zredukuje, to nie dziewczynka .
[...] jak inne dziewczyny moga sie najesc sama salatka albo kromka razowego chleba z jednym plasterkiem szynki i pomidora. Dla mnie to nierealne. Nie jem za dwoch lecz dla mnie jedzenie musi miec swoja objetosc. 2 lyzki otrab daja mi to, ze sniadanie "starczy" na dluzej. Regularność posiłków i odpowiednia ilość kalorii i organizm się przystosuje. [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Czawaj dziękuje, lubię sobie poukładać ładnie jedzenie. Już się stęskniłam za porządnymi ciężarami (a plany mam na dużooo klamota). Teraz zwiększyłam kalorie (węgle mocno w górę) i po prostu aż mnie nosi. Myślę nawet o powrocie do biegania średniodystansowego, gdzieś tam są również myśli o półmaratonie... Ale to wszystko wyjdzie w praniu (czy [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
ronie220: odzywkę to już bardziej wypić dam radę, jedzenie praktycznie odpada jeżeli nie zjem od razu, pracuje na kopalni pod ziemią, czego bym nie wziął to mi się i tak zepsuje, sery topnieją, wędliny kisną... ułożyłem dietę praktycznie z swojego trybu dotychczasowego odżywiania, dodałem odżywki trening przesunąłem na czas przed pracą i udało mi [...]
Podejrzewam, że chodzi raczej o to, żeby nabiał nie był tak dużą częścią diety, bo to średnio wartościowe jedzenie - szczególnie w tej postaci. 400-500g mleka 0.5% dziennie to dużo, a wartości w tym mało. Lepiej kalorie i miejsce w żołądku poświęcić na coś bardziej pożywnego. W miejsce tego mleka można by mieć 2 jajka. Więc jak mleko do kawy, to [...]