[...] trenuje jazdę na rowerku biegowym i już ma nieźle tempo. Wieczorem zrobiona wytrzymka ok. 20 minut i nawet zrobiłam kilka burpree i nie umarlam. Kalorie nie liczone ale jedzenie pod kontrolą. W sobotę totalny off przez totalny ból głowy. Jedzenie nie liczone i nadal pod kontrolą. Dzisiaj w końcu siłowy chociaż średnio mi się chciało bo [...]
Jak normalne jedzenie nie wchodzi to odżywka będzie dobrym rozwiązaniem, takim uzupełnieniem. Chociaż żołądek po jakimś czasie, po kilku dniach powinien się na tyle rozciągnąć że nie powinnaś mieć problemów z tymi dodatkowymi posiłkami/kcal/produktami. Możesz też zagęścić kalorie, tzn jeść produkty które w jednostce objętościowej mają więcej kcal [...]
Witam. Szukałem na internecie diety pełnowartościowej, tzn. takiej, która dostarcza przede wszystkim: - 100% dziennego zapotrzebowania na wszystkie witaminy i minerały, - przy okazji odpowiedniej proporcji białek, węgli i tłuszczy (złożonych) i w tym, żeby odpowiedni był: > stosunek białek zwierzęcych i roślinnych. > stosunek tłuszczów [...]
[...] trenuje jazdę na rowerku biegowym i już ma nieźle tempo. Wieczorem zrobiona wytrzymka ok. 20 minut i nawet zrobiłam kilka burpree i nie umarlam. Kalorie nie liczone ale jedzenie pod kontrolą. W sobotę totalny off przez totalny ból głowy. Jedzenie nie liczone i nadal pod kontrolą. Dzisiaj w końcu siłowy chociaż średnio mi się chciało bo [...]
[...] magazynuje składniki odżywcze, one krążą w nas, trawią się w nas, są wchłaniane, to przebiega cały czas, żeby doprowadzić do braku tego trzeba by nie jeść 2-3dni. Dlatego jedzenie czy picie shake zaraz po skończonym treningu nie jest konieczne, bo nawet posiłek przed treningowy dobrze się nie strawił. Moje teraz słabe bo nie trenuje ich. [...]
Obcinać kalorie czy nie? No cóż, to zależy od tego jak wygląda twoje dotychczasowe jedzenie. Jeżeli posiłki są dość obfite, redukcja kalorii może być wskazana, natomiast jeżeli ich poziom jest niższy bądź nieustabilizowany, redukcja taka może przynieść więcej szkód niż korzyści. Jeżeli po części podzielasz los bohaterki artykułu, obawiam się, ze [...]
[...] tłuszcze, z których zrobiona jest margaryna, zostały poddane procesom utwardzania - te tzw. transtłuszcze są szkodliwe dla zdrowia. Rada: osobom zdrowym dietetycy zalecają jedzenie masła - w umiarkowanych ilościach. Tym zaś, którzy wolą margarynę, radzimy wybierać tę najmniej utwardzoną. Ciemne pieczywo wielu z nas jada w przekonaniu, że jest [...]
[...] 3 z olimpu, polecam:) 2. nie ma sensu, przynajmniej tak mi sięwydaje 3. W moim przypadku DT i DNT jem tak samo, waga leci pięknie w dół :) Jakie suplementy zastępują Ci jedzenie? 1. Ok , a omege3 wliczasz w dietę? 2. Więc jeśli mamy sam trening siłowy to bezpośrednio po glutamina,kreatynam,bcaa,30g izolatu i do tego dojeść paczkę ryżu i [...]
[...] ------------------------------------------------- Co do kolacji będę jadł na zmiane: Makrela/Tuniczyk Makaron/Ryż brązowy Nie jestem zawodowcem i nie chce żeby mnie jedzenie męczyło. Dlatego ułożyłem ją tak, chyba dobrze. Chce aby dieta oprócz swoich zalet była dla mnie smaczna i co do kasy żebym mógł sobie na nią pozwolić. Oprócz [...]
[...] na odziale endo gdzie byłam badana pod kontem insulinooporności oraz hipoglikemi reaktywnej. Zalecenie szpialne i rozmowy z lekarzamy wskazywały na to iż mam schudnąc więc jedzenie mało oraz z niskim IG.Nie ukrywam że jedzenie szpitalne bardzo mi pasowało ,sosik z kurczaczka ,kartofle ,jabłka ,kefir twarogi ech dawno tego nie jadłam .Przeszłam [...]
Witam. Dzisiaj miałam dzień zamulacza i oprócz rannego spaceru resztę dnia przeleżałam w domu. Chyba ma to związek z 'depresją', że jutro do pracy po takiej przerwie @-| Jedzenie też jakieś niedojedzone, ale polecam naleśniki budyniowe :). Od jutra trochę podwyższę kalorie na 1900. /SFD/Images/2016/1/3/7fa75eb03d30424594e571f34b942ec6.jpg [...]
[...] i tygodnia jak mniemam powoduje permanentne przemęczenie Twojego organizmu. Uważam, że "jedziesz" na zmęczeniu stąd problemy o którym wspominasz. Lubisz jeść "śmieciowe" jedzenie i być może aby spalić spożyte kalorie masz tyle zajęć ile masz. Może jednak lepiej byłoby czasami powstrzymać apetyt np. na ciasta i zmniejszyć ilość treningów by [...]
Wracam po prawie dwutygodniowym offie! Niestety jedzenie było nie zawsze najlepsze i mało treningów, ale cóż poradzić jak widzi się kogoś tak rzadko, tym bardziej że to były moje jedyne wakacje w tym roku (mimo pracy), więc wrzuciłam na luz, bez spiny. Ale treningi robiłam, chociaż rzadziej. Teraz będzie już zapieprz aż do Bożego Narodzenia w [...]
[...] 9 grudzień DT Mega pompa ostatnio na treningu , chyba dzieki nieedzielnym ładowaniom , choć i tak duzo jem wegli bo ok 500g dziennie , zastanawiam sie gdzie wepchac jakieś jedzenie zeby zwiekszyć kalorie bo teraz juz cieżko ladować mi te ponad 4tys kal http://www.iv.pl/images/15633462075489510664.jpg BARKI 1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] jest w ustach a dopiero 2 w żołądku ja z porcji 800kcal zszedłem na 300 do 400kcal i jem 5 do 6 porcji dziennie w zależności od aktywności,zasada 2 zdrowe nie przetworzone jedzenie!!!zasada 3 cukry proste to śmierć a dwucukry to ostateczność .zasada 3 jedz regularnie i długo,,, pierw wypij 100 ml płynów potem jedz powoli po 20 minutach wypij [...]
[...] ze przy tej wadze male zmiany w zywieniu robia cuda. Eliminacja powodow otylosci i dodana aktywnosc poradza sobie z pierwszymi 10-15 kg. Zmiana w miedzyczasie nawykow, na jedzenie czesciej i wartosciowiej, daje nam kolejne 10 kg. Potem zaczynaj z lekka ograniczac kalorie, aby byly dalsze efekty. Trenujesz silowo, a to olbrzymi plus ! Miesien [...]
[...] o mnie czyli typowego endo nie majacego problemu z przybieraniem na wadze, a miejscem najbardziej otluszczonym jest brzuch rowniez moge stwierdzic, ze jedzac "śmieciowe" jedzenie forma byla duzo gorsza, niz wtedy, gdy zaczalem bazowac głownie na "zdrowych" produktach. Naturalnie bedac na IFie na wiecej moge sobie pozwolic bo jak wiemy [...]
[...] pełna satysfakcja. Od jutra juz cykl treningowy zaczynam od nóg , dorzucam 20 minut cardio po treningu , kalorie na poziomie 3000 + 1 dzień luzu w tygodniu jezeli chodzi o jedzenie. Co do środków, mogę trzymać wodę mocniej, waga może nie schodzić bo jak na mnie bije dużo testa bo to jest w granicach 1g mixu w tygodniu gdzie u mnie to najwyższa [...]
[...] to dla mnie nowe produkty. Bedzie problem z dostepem do dobrego miesa i warzyw a o jajkach to podobno moge zapomniec. Nie bede miala mozliwosci gotowania i bede skazana na jedzenie na miescie. Postaram sie wybierac najwartosciowsze jedzenie ale tez niechce sie zwariowac, w koncu to wakacje. Powinnam ograniczyc kalorie no nie? Ale chce was [...]