[...] NISKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM - OWSIANKI, KASZE, BRAZOWY RYZ, FASOLA (TO PRZY OKAZJI ZRODLO BIALKA) a jesli chodzi o warzywa-to podgryzanie surowych marchewek,mozna uznac za jedzenie pozaregulaminowe? czy zaaplikowac je np przed obiadem czy kolacja? (warzywa to wegle,zgadza sie?) NIE MA NIC POZA REGULAMINEM, WSZYSTKO WLICZASZ DO BILANSU. WARZYWA [...]
[...] do tego czasu kupić to białko, czy nie. Jedni mówią że to strata kasy na tym etapie, a inni chwalą i polecają. Nie wiem, czy lepiej nie byłoby zainwestować te pieniądze w jedzenie. Jeśli mogę zrezygnować z tej odżywki, to czym mogę zastąpić drugi posiłek by kalorie oscylowały w granicach 2300-2400kcal? Po treningu banan będzie ok? Zmieniony [...]
To czemu nazywasz takie jedzenie GŁODÓWKĄ???? Przecież koktajl owocowy też ma kalorie. Nie masz wagi - ok. Dawaj co zjadłeś w łyzkach i szklankach. Nie dawaj opowiadania tylko jeden pod drugim typu: koktajl: 1/2 szklanki jagód, 1/2 szklanki malin, 1 łyżka cukru, 1/2 szklanki śmietany 30%:) obiad: kurczak udo ze skórą, 1 łyżeczka masła do [...]
[...] Jaki to ma związek np. z rakiem... Osoby ze sporą nadwagą mają pod wieloma względami rozstrojony organizm. Mają zaburzoną florę jelitową. Mają w związku z nadwagą i złym jedzeniem przewlekły stan zapalny w organizmie. Stan zapalny przekłada się na: -insulinooporność i co za tym idzie łatwe tycie, trudne budowanie mięśni, -problemy z [...]
[...] dużej nadwyżce, ale złej diecie mają problemy z budowaniem mięśni a obrastają nieproporcjonalnie mocno w tłuszcz... No i wiesz co Ci powiem? Niektórym dasz idealnie zdrowe jedzenie ale i tak będą tak obrastać bo np. mają naturalnie zaburzoną wrażliwość insulinową i nigdy nie będą "zdrowi". I co? I nic, żrą więcej tłuszczy ;) Ale żeby nie było, [...]
[...] ale chcę dobrze wyjaśnić, abyście mogli mi pomóc: 1. Waga 73kg (rok temu 89), lat 35. Aktualnie jestem na CN (2000 kcal: 200B, 30W, 120T) i ładowanie co 7-10 dni, czyste jedzenie (naleśniki z żytniej, desery z kaszy jaglanej, trochę dodatków typu konfitura, owoce). Aktualnie na CN robię reverse, od 1600 gdyż redukcja stanęła bo za długo [...]
[...] i ten posilek musze rozbic na dwa.obiad byl jaki byl ,przedewszystkim smaczny,no i wartosciowy ;]kolacja tez bez fajerwerkow,no ale taki dzien,jestem zadowolony,jutro jednak jedzenie bedzie wygladalo nieco inaczej. dzisiejszy podliczony rozklad bwt kalorie 2350 B160g T124g W120g i wszamalem lososia wedzonego i plasterek sera wiec plus okolo [...]
Takim nieliczonym jedzeniem bardzo łatwo podbić kcal, 100g czipsów to ponad 500 kcal a mała porcja 30g to ok. 160 kcal. I naprawdę dużo nie trzeba żeby uzbierać sporą nadwyżkę. Poza tym są teorie wg których nie ważne co jemy, byle kcal i makro się zgadzało. Niestety w praktyce nie zawsze to się sprawdza, jakość produktów też ma znaczenie i u wielu [...]
[...] to w tłuszcz dlatego chciałbym zeby ktoś dpisał do tego co jem jakieś zmiany bo jedynie mogę dodać jakieś składniki do tego jedzenia repertuaru nie zmienię bo niestety moje jedzenie jest uzależńione od kuchi i ososby która stoi przy piecu :P a tak swoją drogą gdzie można znaleźć jakąś tabele która by przeliczała to co jem na kalorie węgle [...]
[...] ok. Jak waga stoi to możesz: 1. dorzucić HIIT lub zamienić zamiast aerobów, świetnie ten trening pali fat. 2. Obciąć jeszcze nieco kcal. 3. Spróbować "tricków" i np. pominąć jedzenie śniadania (rano organizm tworzy świetnie warunki do palenie fatu... dopóki się śniadania nie zje), tj. jadłbyś pierwszy posiłek o godz 10, a kalorie z śniadania o 7 [...]
[...] na spokojnie trenowac o 17:30.Wazne zeby ten posilek byl w miare duzy i skladal sie z weglowodanow wolnotrawiacych.Moga to byc ziemniaki, platki owsiane, kasze. Odradzam tez jedzenie bialego ryzu podczas odchudzania.Brazowy znacznie wolniej sie trawi i ma znacznie wiecej skladnikow odzywczych. Powinnas zwiekszyc tez ilosci posilkow.4 to moim [...]
[...] około 2800 kalorii (31 lat, 110 kg, trzy razy w tygodniu 90 min piłki, raz w tygodniu 60 min siłowni, opcjonalnie raz w tygodniu 60 min na basenie). Dalej rozpisałem sobie jedzenie na dziś starając się trzymać zasad komponowanie posiłków, zawartości białka w diecie (2 do 2,5 na kg masy ciała) i ilości kalorii. W efekcie mam takie coś: 16.07.11 [...]
[...] ze my mamy jeść tyle ile wskazują wyliczenia a nie uczucie głodu czy sytości które bardzo często u wielu osób jest zaburzone .Wiele osób potrafi lekko nabijac kcal syfiastym jedzeniem ale potem jak trzeba przejeść swoje zapotzrebowanie ale zdrowo to pojawia się duzy problem . Zdrowe i dobrze zbilansowane jedzenie ma inną gęstosć , sytość i [...]
Moje zdanie to takie: Batonik to napewno nie zdrowe jedzenie sa to puste kalorie i tluszcze. CZy masz duzo masy alby robić rzeźbę? Jeśli chcesz naprawdę coś osiągnąć MUSISZ MIEC DIETĘ
[...] zdrowego odżywiania się. Jak narazie planuje na śniadania jeść jajecznicę a w ciągu dnia 3x 200g kurczaka + 50g ryzu brazowego + warzywa. Między głównymi posiłkami planuję jedzenie serka wiejskiego albo twarogu. Z moich obliczen wynika jednak, iż nadal po zjedzeniu tych posiłków będe miał zbyt duży deficyt kalorii w mojej diecie. Czy zakładając [...]
Wszystko się da. To co rozpisałeś ma sens jak najbardziej. Ważne, żeby dzienny bilans kaloryczny się zgadzał. Nie ma znaczenia czy trenujesz rano po śniadaniu, po 2 posiłkach, na czczo (kwestia indywidualna), czy wieczorem przed kolacją. Ogólnie nie przejmuj się schematami, ważne abyś załapał bakcyla i pewne nawyki żywieniowe, oraz żebyś na [...]
[...] jelit, pozwalającą patogenom, bakterią, resztką jedzenia, grzybom, pasożytom wtargnięcie do głównego obiegu, gdzie wywołują osłabienie odporności organizmu, alergie na jedzenie i inne przewlekłe dolegliwości. "Glutamina jest głównym źródłem energii dla komórek narządów wewnętrznych" Nawet przy szczelnych jelitach, niektóre organy [...]
jedzenie na sile jest kompletnie bezsensu. bedziesz przeciązał uklad trawienny, czul sie ospale, ocięzale, etc...mozesz kalorie dodawac stopniowo, aby sie przyzwyczaic do wiekszej ilosci i starac sie jesc produkty o stosunkowo wysokiej kalorycznosci, a mniejszej objetosci
[...] potreningowy: Ciacho z jabłkami i masą + gołąbki z ryżem i mięsem cielęcym, polane sosem także powiem, że jem cala ustalona ilosc b/t/w + slodycze.... cos w tym jest, ze jedzenie slodyczy poprawia humor... zyje w stresie od wielu miesiecy i mysle (choć moge sie mylic), ze to moze byc powod dla ktorego opycham sie tak smieciami... Rozpiska z [...]