[...] ale wazna jest tez dieta. Nie koniecznie musisz zaraz liczyc kazda kalorie (strasznie to upierdliwe i zniechecajace) ale wprowadzenei zdrowych nawykow zywieniowych i jedzenie zdrowszych lepszej jakosci rzeczy powinno wystarczyc (u mnie wystarczylo). Jest tu o tym caly dzial i podwieszone posty z linkami do tematow. Ja bralem MAN Scorcha [...]
[...] Co robimy 1.Układamy z tych 2000 kkal 5-6 posiłków. Tak aby wszystkie 5-6 dawały w sumie tyle samo kalori co jedlismy przed dieta czyli te przykladowe 2000 Sama zmiana jedzenie z 3 posilkowego na 6 posilkowe (Czestsze ale mniejsze porcje) rozkreca nasz organizm. 2.Od tego dopiwro mozemy odjac kalorie z np 3 ostatnich posilkow. Tak aby [...]
[...] 300kcal.. - 7 rodzynek w czekoladzie Żeby trenować sporty siłowe a odważniki w stylu Pawła to też sport siłowy trzeba lubić jeść konkrety i wiedzieć co jeść. Twoje jedzenie to żadne sportowe jedzenie a już pod kontem siłowym to porażka na całej linii. By mieć sukces w dźwiganiu kettli,sztangi trzeba coraz więcej dźwigać. By coraz więcej [...]
Ok, wiem o co chodzi... ale nie wyobrażam sobie jeść 10 razy dziennie, nie wyrobię ani z czasem ani z pieniędzmi. Nosić jedzenie w pojemnikach? ... hmm... mało praktyczne wg mnie.. mam sobie schabowego z ryżem zapakować w pojemnik i szamać jakoś pomiędzy wracaniem z uczelni a robieniem zakupów..? To jest życie.. i niestety nie da się jeść tak [...]
[...] I tak przez dwa miesiące. Potem obie grupy zamieniły się rolami. A działo się to w laboratorium naszpikowanym aparaturą do pomiaru wszystkiego, co tylko człowiek pochłania (jedzenie, picie, powietrze), i wszystkiego tego, co z siebie wydziela (płynne, stałe i gazowe produkty przemiany materii). Wynik? - Wbrew naszym przewidywaniom, wszyscy [...]
[...] kurę, to przeważnie ryż, albo kuskus (wygodny jestem!). Kanapki to już jak faktycznie nie mam co zjeść, albo jako łakoć :-) Tak bym to mógł podsumować. Przestałem wklepywać jedzenie w kalkulator kalorii. Jem tak jak trzeba - jeśli nie podjadam. Czasem nawet mi wychodziło mało - 1500kcal, a czasem z browarem, czy drinkiem było 2000kcal - czyli w [...]
[...] kalorii i makroskładników (białka, tłuszcze, węglowodany), Twoje mięśnie nadal będą się regenerować i rosnąć. Dla mięśni najważniejsza jest całodzienna podaż białka, więc jedzenie większej ilości na raz nie oznacza, że organizm nie będzie w stanie tego przyswoić. 2. Zbyt duże porcje na noc Choć samo spożywanie posiłków wieczorem nie jest [...]
[...] bo widze ze masz sporo wiedze na ten temat dlatego proszę o uzasadnienie dlaczego jest to zły rozklad… Bo jeśli chodzi o braki to rownie dobrze można pwoiedziec ze bez sensu jest jedzenie wegli po aerobach czy cwiczeniach bo co spalisz tro uzupełnisz a chyba chodzi o to by znacznie obniżyć poziom glikogeny w organizmie???
[...] wagę kuchenną, ale nie mam czasu ani ochoty na to. Nie będę ważyła każdego jajka i kaszy co do grama. Wiadomo, że czasami coś zawyżę czy zaniżę, ale bez przesady. To tylko jedzenie i już nie chcę bardziej świrować niż robię to obecnie. Nie planuję posiłków z wyprzedzeniem, nie układam godzinami jadłospisów. Otwieram lodówkę, robię coś na [...]
[...] w domu z gumami oporowymi i własnym cięzarem różnie najczęściej 4x w tygodniu, bywa 3 lub i 5. Odżywianie : ograniczenie słodyczy, nie mam problemu by ich nie spożywać, jedzenie gotowane, pieczone, staram się najrzadziej smażone Cel : masa Ograniczenia żywieniowe : produkty z mleka krowiego, kakao, pomidory(bardzo rzadko spożywam) i [...]
[...] minał. Rano faktycznie czułąm ssanie w brzuchu, krecilo mi sie w głowie (poradzilam sobie dzieki otrebom) i wogole zle sie czułam ale teraz jest juz OK. Poprzestawialam jedzenie wiec moze jakos dotrwam do wieczora :) Pozdrawiam P.S. Juz chyba wiem jaki tryb zywienia przyjme po 13-stce. Wykombinowalam ze potem przejde na Atkinsa (czy musze [...]
[...] pod większym obciążeniem. Przy skakaniu na skakance w sumie nie boli. Dieta wg planu, raz była kolacja na mieście także wyższe kalorie wpadły. Przesyłam od razu zdjęcia, bo jedzenie było przednie i jeśli będziecie mieli okazję spróbować kuchnię ze Sri Lanki to polecam :-) /SFD/2023/3/28/78713cd0dfff42cc861d976832232b87.jpg [...]
Z innej beczki - jesteś pewien, że dobrze liczysz kalorie? Ważysz jedzenie? Uwzględniasz wszystkie drobiazgi? Tak, ważę z dokładnością do 1g i liczę skrupulatnie (np. 2g cukru do mizerii, czy 3g przyprawy do mięsa też biorę pod uwagę). Jak sobie przypomnę co jadłem przed odchudzaniem to spokojnie osiągałem wyliczone zapotrzebowanie, ale [...]
[...] się też, że mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Z tego co wyczytałam, przemiana materii wtedy bardzo spowalnia. Boję się, że przez moją głupotę sprzed 2 lat, czyli jedzenie 800 kcal i bieganie po 1h dziennie mogłam wyniszczyć organizm i do tej pory nie doszedł on do siebie. Przez ostatnie 4 miesiące dałam sobie luz z jedzeniem i [...]
[...] dziennie spożywasz 2500 kcal, to czasami jeden, drugi wyskok w McDonald's lub innej sieciówce fast foodowej może zniszczyć Twoją dietę. Dlaczego? Dla niektórych osób zjedzenie zestawu w McDonald's może dostarczyć nawet 50% dziennego zapotrzebowania. Co w późniejszy czasie może kończyć się sporą nadwyżką kaloryczną odłożoną w postaci [...]
[...] wygląd niż przed dietą -> chęć szybkiego schudnięcia -> dieta cud ... i koło się zatacza (a po drodze może być bulimia - by nie przytyć, anoreksja - bo jedzenie powoduje, że tyję <- A TAK NIE JEST) - a Twoja desperacja zapewne w złym kierunku zmierza, bo jeśli byłabyś zdesperowana, żeby dbać o swoje zdrowie i ciało to [...]
[...] to leje stosujac jakies wynalazki. Nie musialybyscie liczyc kalorii, jesc raz na ruski rok i martwic sie ze Was glowa boli. Wystarczy UMIARKOWY regularny wysilek fizyczny i jedzenie malych porcji 5-6 razy dziennie. Ale nie, lepiej glodzic sie przez pare tygodni, pozniej przez kolejne martwic sie ze waga powraca, pozniej znowu sie glodzic itp. [...]
[...] kłopoty zaczęły się po spadku wagi a wcześniej wszystko było dobrze. Jaki jest kłopot wrócić do tamtejszego jedzenia? rozumiem że nie do końca mogło się wpisywać to w jedzenie "fit" ale może po modyfikacjach i wymianie składników na "zdrowsze" uda się takie zrobić? Zmieniony przez - TheBlues1994 w dniu 2019-11-02 08:28:53 Wcześniej jadłam [...]
[...] I tak przez dwa miesiące. Potem obie grupy zamieniły się rolami. A działo się to w laboratorium naszpikowanym aparaturą do pomiaru wszystkiego, co tylko człowiek pochłania (jedzenie, picie, powietrze), i wszystkiego tego, co z siebie wydziela (płynne, stałe i gazowe produkty przemiany materii). Wynik? - Wbrew naszym przewidywaniom, wszyscy [...]
[...] ;]) wczesniej teoretycznie zjadl 3 posilki kazdy powiedzmy po 400kcal=kolejne 1200kcal czyli calkowicie przyswoil 2400kcal, o 400 ponad zapotrzebowanie. Dodajmy do tego jedzenie ktore zjadl pod wplywem wzrostu laknienia wywolanego przez piwo i mamy calkiem pokazne przekroczenie gornego dziennego zapotrzebowania na kalorie co wywoluje w miare [...]