Zakładam ten temat żeby każdy kto osiągnął sukces czyli traci regularnie BODY FAT i przybiera masy mięśniowej opisał dokładnie jak to zrobił, jest wiele tematów gdzie ludzie chwalą się zdjęciami a nie dają dokładnych opisów przez co dla większości użytkowników jest to mało przydatne.
Więc co mnie i każdego interesuje
Okres
Waga przed i po
BF %
DT Rozkład B/W/T
DNT Rozkład B/W/T
Kalorie DT
Kalorie DNT
Ćwiczenia jak często i jakie
Aeroby ile i jakie ?
Najlepsza forma to rozpiska czyli np. zaczynałem 1 marca jadłem 2000 kacl 40/40/20 ćwiczyłem tak i tak robiłem bieżnie 20 minut codziennie po 2 miesiącach straciłem 3 kg i postęp się zatrzymał więc zmieniłem rozkład 30/30/30
Więc co mnie i każdego interesuje
Okres
Waga przed i po
BF %
DT Rozkład B/W/T
DNT Rozkład B/W/T
Kalorie DT
Kalorie DNT
Ćwiczenia jak często i jakie
Aeroby ile i jakie ?
Najlepsza forma to rozpiska czyli np. zaczynałem 1 marca jadłem 2000 kacl 40/40/20 ćwiczyłem tak i tak robiłem bieżnie 20 minut codziennie po 2 miesiącach straciłem 3 kg i postęp się zatrzymał więc zmieniłem rozkład 30/30/30
Krzysztof Piekarz