Urodzona w Rio De Janeiro, Aline Barreto już w wieku 16 lat rozpoczęła treningi na siłowni. Była zwyczajną, chudą nastolatką, ale dzięki ćwiczeniom powoli rozwijała swoje ciało. Była bardzo zdeterminowana, by uzyskać wymarzoną sylwetkę.Kiedy miała 18 lat stało się coś, czego kompletnie nie planowała… Aline zaszła w ciążę i musiała przerwać treningi. Wróciła na siłownię po dwóch latach i postawiła sobie poprzeczkę wyżej niż wcześniej – chciała rywalizować na scenie jako zawodniczka sportów sylwetkowych. Pomimo obowiązku, jaki miała związanego z wychowywaniem dziecka, była zdeterminowana bardziej niż kiedykolwiek indziej. Przez następne lata Aline intensywnie trenowała, by doprowadzić swoje ciało do perfekcji. Osiągnęła więcej, niż się spodziewała.

Zainspirowana zawodniczkami Bikini Fitness w mediach społecznościowych, w wieku 28 lat wzięła udział w swoich pierwszych zawodach. Ciężka praca nie poszła na marne, bo Aline wróciła do domu ze złotym medalem. Oczywiście miała ochotę na więcej i wkrótce wzięła udział w kolejnym konkursie Nutri House Cup w Brazylii. Udało jej się powtórzyć swój sukces i zabrać do domu kolejne trofeum. Przez kolejne 2 lata dominowała w konkursach w swoim rodzinnym kraju. Aline zdobywała coraz większe zainteresowanie z każdym zdobytym trofeum i wkrótce została zauważona w mediach społecznościowych.

Do 2016 roku Aline przyciągnęła masę obserwujących w mediach społecznościowych, podziwiających jej niesamowite ciało. Jej trening opiera się na ćwiczeniach siłowych oraz treningu HIIT. Ulubioną partią do ćwiczeń są nogi i pośladki, które trenuje trzy razy w tygodniu. Dieta nie zaskakuje i jest typowa dla zawodniczek. Dobrej jakości biało, złożone węglowodany i zdrowe tłuszcze. Pilnuje też, aby dziennie wypijać około 3 litrów wody oraz dba o odpowiednią suplementację. Na jej półce znajdziecie między innymi BCAA, białko serwatkowe, multiwitaminę, kreatynę, spalacz tłuszczu i witaminę C.

Aline ma wielu idoli fitness, które zainspirowały ją do osiągnięcia sukcesu. Jednak trzy kobiety są dla niej szczególne. Są to Eva Andressa, Gracy Anne Barbosa i Michelle Lewin. Aline pokazuje, że macierzyństwo nie jest przeszkodą w realizacji marzeń i osiągnięciem sukcesu. Wiele kobiet może czerpać od niej inspirację.

 

 

Komentarze (1)
MikeCzajson

Takie wracanie do formy w wieku 19/20 lat po ciąży to rzeczywiście duży wyczyn.
Jaki cudem jej się udało?

4