SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ćwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pekulski104
Peel9119
pekulski104
Ja nie chce dla Ciebie ani dla nikogo innego źle ten sport ma łaczyć a nie dzielić. Usiądz na spokojnie napisz proszę co chcesz osiągnąć pomierz się obwody ciała wage dodaj ankietę działu napisz jakim sprzętem dysponujesz co jest Twoim celem.
Zrób listę o co masz popytać napisz to w jednym temacie i już nawet nie ja bo ja się nie znam tylko chłopaki Ci pomogą, weź się za to raz a dobrze.




Słuchaj bo to nie jest tak, ze ja nie czytam i nic nie robie. Jest mi strasznie ciężko zbudować miesnie. Na silownie chodze kilka lat i bez efektu. Dopiero od stycznia trener dal mi fbw i jakas dietę samuraja. Najgorsze jest to ze ile trenerów tyle opini co do jedzenia a ja się staram próbować ale nic mi nie wychodzi!
Od stycznia mam to fbw i wolne ciężary. Na sikowni spędzam okolo 1.5 godziny co jak na mnie to jest mega duzo. Od dziecka mam bardzo mało miesni. Bardzo i bardzo mało siły gdzie moja siostra ma o wiele więcej a wygląda normalnie- takie geny. Ale patrz

Od stycznia do kwietnia ta dieta paleo/ samuraja - jadlem ile chciałem ale chudlem. Wszystko co zdrowe i dobre, i ruze i kasze, mieso warzywa owoce tłuszcze itp . A sile traciłem.

W koncu od kwietnia jadlem więcej bialka itp i tak nic więc tak jak tu mi radzono ściągnąłem sobie apke fitatu obliczyłem dokładnie tdee i dalej trenigni i jedzenie bialko tłuszcze i cale makro wyliczyłem i zero kcal. Jako że jestem w sumie początkujący to postanowiłem oscykowac kolo mojego zera. I co ? Chudlem caly czas az z 74 kg w styczniu mialem 63! :(

Chcialem się lekko wyrzeźbić i żeby ze skonnyfata czy galarety zrobić chociaż lekko jedrne cialo ale nie wychodzi mi. Także nie każdy ma predyspozycje jak Ty panie pekulski :p


No nie wiem czy predyspozycje kiedyś byłem niezłym grubaskiem
Dobra spróbujmy jeszcze raz.
Najlepiej nie słuchać 10 ludzi na raz i słuchać się jednego co fakt to fakt że im wiecej ludzi tym gorzej ale do rzeczy.
Dobra od początku wstaw tutaj swój aktualny trening oraz to jak się odżywiasz uwzględniając jakie masz teraz kalorie ile ważysz i jakie masz obwody ciała.


Juz nie licze kcal i jem kiedy mam ochote. 180 cm 67 kg obecnie. W pasie (1 cm pod pępkiem) 84 cm.

Raz w tyg cheat day gdze jem slodycze naoije się coli itp reszta dni to owoce szczególnie banany z jogurtem naturalnym. Domowe obiady, bardzo często panierowany camembert smażony, do smażenia oliwa z oliwek extra virgin lub olej kokosowy , batoniki proteinowe 33% , jogurty naturalne , serki wiejskie wysokobiakkowe, chleb razowy orzechy, parówki 100% z kurczaka itp

Teraz będę cwiczyl jak cwicze i nie liczyl kcal. Może nie b3de chudl

Teening fbw

Trening A jak na zdjęciu

Trening B

Trening B. 5 serii 8 powtórzeń
1. Lawka skosna wyciskanie hantli z rotacja 4x 7x7x9x9kg
2. Wiosłowanie sztanga 20 x 25 x 30 x 30 x 35kg

3. Przysiady bulgarskie z obciążeniem 0x0x2x2x4kg (ale boli mnie prawe kolano mam trochę z tym problem )

4. Unoszenie hantli w bok 2x2x2 x3 x3kg
5 wyciskanie sztangi stojąc (biceps ) 20 x 22x22x 25 x25

6. Brzuch - trx , podciąganie kolan do klatki, sparty na łokciach

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35459 Napisanych postów 27481 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287657
Krótka piłka - jesteś poczatkujacy i nie liczysz to nie masz pojecia co robisz , nie wiesz czy jestes w deficycie czy w nadwyżce , osoba zaawansowana na oko może jeść bo już zna swoje ciało i obcuje długo z produktami ( ZNA TEMAT ) ty piszesz ze nie liczysz i nie masz zamiaru i jeszcze chcesz sobie robić cheat day co tydzien , słabo to widze .

Jaka praca i zaangażowanie to takie efekty .osobiście uważam że zmarnujesz dużo czasu chyba z takim podejćiem ( bo jednocześnie piszesz że chcesz byc fit )
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
monkey22
Krótka piłka - jesteś poczatkujacy i nie liczysz to nie masz pojecia co robisz , nie wiesz czy jestes w deficycie czy w nadwyżce , osoba zaawansowana na oko może jeść bo już zna swoje ciało i obcuje długo z produktami ( ZNA TEMAT ) ty piszesz ze nie liczysz i nie masz zamiaru i jeszcze chcesz sobie robić cheat day co tydzien , słabo to widze .

Jaka praca i zaangażowanie to takie efekty .osobiście uważam że zmarnujesz dużo czasu chyba z takim podejćiem ( bo jednocześnie piszesz że chcesz byc fit )

Ktoś kiedyś mi tu powiedział że jestem początkujący więc na pewno soboe dobrze kcal nie bede obliczał i żeby jesc na oko. Ile osób sie nie zapytam np znajomych z silni z fajnym ciałem to mowis ze nie liczą kcal i nigdy nie liczyli .....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2826
pekulski104
Słuchaj bo to nie jest tak, ze ja nie czytam i nic nie robie. Jest mi strasznie ciężko zbudować miesnie. Na silownie chodze kilka lat i bez efektu.

A to nie Ty na tym "avatarze"? Jeżeli Ty to przeciez wyglądasz co najmniej dobrze.

"Aktualnie myję się w wodzie ze smartfona i łykam gansy rtęciowe. Musiałem jeździć po całym Trójmieście za termometrami, wiesz że ich już praktycznie nie produkują?"

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
flawo
pekulski104
Słuchaj bo to nie jest tak, ze ja nie czytam i nic nie robie. Jest mi strasznie ciężko zbudować miesnie. Na silownie chodze kilka lat i bez efektu.

A to nie Ty na tym "avatarze"? Jeżeli Ty to przeciez wyglądasz co najmniej dobrze.

Ja ja ale takie zdjęcie wyszło :p na żywo gorzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2826
pekulski104
Po 1 nie jestem typem więc licz się gościu ze słowami.

Możesz zgłosić skargę na Policję, żeby ustalili jego adres zamieszkania po IP po to abyś mógł mu wytoczyć sprawe z oskarżenia prywatnego za zniewazenie. Jako podstawę prawną w skardze do policji podaj Art. 488. KPK:
§ 1. Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu.

"Aktualnie myję się w wodzie ze smartfona i łykam gansy rtęciowe. Musiałem jeździć po całym Trójmieście za termometrami, wiesz że ich już praktycznie nie produkują?"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1779 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40491
flawo
pekulski104
Po 1 nie jestem typem więc licz się gościu ze słowami.

Możesz zgłosić skargę na Policję, żeby ustalili jego adres zamieszkania po IP po to abyś mógł mu wytoczyć sprawe z oskarżenia prywatnego za zniewazenie. Jako podstawę prawną w skardze do policji podaj Art. 488. KPK:
§ 1. Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego sądu.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35797
Hallo policja?! Proszę przyjechać na SFD.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1779 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40491
Iłu iłu iłu

Oskarżacie oskarżacie
Z ta policja to prawie się serkiem wiejskim zakrztusilem na śniadanie


"Fałszywe oskarżenie (pomówinie) – art. 234 k.k."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 7 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2826
pekulski104
"Fałszywe oskarżenie (pomówinie) – art. 234 k.k."

Nie wchodzi w grę. Sąd może w tym wypadku co najwyżej uznać, że skarga jest bezpodstawna a nie fałszywa. A jak trafi do sędziego który też nie może zrobić masy mimo komfortowych warunków (oni zwykle mają duże domy i w nich full wypas siłowy, bo mają kasę i nie chcą się pospolitować na siłowni) i mnóstwa wolnego czasu na trening i na regenerację (polscy sędziowie mają chyba najmniej spraw rocznie w porównaniu do sędziów z innych krajów UE i mają chyba tylko ze 3 dni w tygodniu wokandy), to różnie może być.

"Aktualnie myję się w wodzie ze smartfona i łykam gansy rtęciowe. Musiałem jeździć po całym Trójmieście za termometrami, wiesz że ich już praktycznie nie produkują?"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA I PRZESTÓJ WAGOWY

Następny temat

Rower vs rower stacjonarny (redukcja)

Shoty
Polecane artykuły