Co sądzicie o anty-oksydantach w walce z trądzikiem? Możecie coś polecić jeśli ma to sens? Słyszałem o czymś takim np. ALA. Jem czysto ale wiadomo jakiej jest teraz jakości środowisko i jedzenie.
Witam, kupie uzywaną lecz w dobrym stanie brame przykrecana do sufitu cos ala ten http://allegro.pl/marbo-wyciag-bramowy-brama-na-lozyskach-new-i3268660278.html propozycje pisac na gg 8102789
Siemka znacie może nazwę tych ochraniaczy ? one przylegają do nóg można je pod spodenki krótkie założyć coś ala rajtuzy będę bardzooo wdzięczny pozdr ! :-)
witam jestem po 2kilowym mass xxl i chce sobie kupic nastepnie albo CREAPURE + ALA + B1 albo zafundowac sobie ponownie MASS XXL. Oba wyroby Treca. Co polecacie?
Witam, Szukam jakis ciekawych nutek na silke cos ala Rocky ; http://www.youtube.com/watch?v=VgSMxY6asoE I chetnie poslucham co wy sluchacie na silce ;) Pozdrawiam
Witam !! Mam problem i prosze o pomoc , czy mozecie mi pomoc rozpisac dawkowanie creapure +ala+b1 250g i do tgo mam AAKG z Treca 120kap . Prosze o pomoc
Co według was było by lepsze? Cykle kreatyny z beta alaniną oraz dodatkami typu witaminki/zma/ala czy może długotrwałe stosowanie samej beta alaniny i kreatyny?