Szacuny
0
Napisanych postów
204
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1096
mam jeszcze jedna prośbe, prosze podajcie mi nazwy jakichs zespołów, co grają fajnego rocka tak z lat 80, coś ala Soundtrack z Best of the Best. Poprostu muza przy której fajnie sie trenuje,
Nie staram sie być lepszy od kogoś. Codziennie staram sie być lepszy, niż byłem wczoraj