SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skitelsik / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ręce w sensie ramiona, brzuch, nogi te miejsca chyba najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042


Doszła jeszcze odrobinka tej pasty czekoladowej z przepisu Oveji, więc wartości odrobinkę pewnie się zmieniły. Miałam mieć dziś te wyższe węglowodany, ale postanowiłam jeszcze dziś zrobić te niższe, bo nie miałam dziś treningu, więc jutro będzie trening i węglowodany na 150 Zakwasy w nogach mam okropne, ale mam nadzieję, że do jutra mi przejdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
była mała zmiana w treningu (...)

Miałam mieć dziś te wyższe węglowodany, ale postanowiłam jeszcze dziś zrobić te niższe


przestaniesz wreszcie kombinować na własną ręke, i zaczniesz w końcu robić to, co Iza mówi?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niezle
zachwyt tak po Polsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bosheee... Dziewczyno, trzymałaś się tego, co miałaś zadane chociaż przez tydzień?

Najpierw jęczysz o dietę i trening, a potem i tak wszystko po swojemu przerabiasz
I w sumie, co się dziwić, że redukcja ci nie idzie, skoro nie potrafisz sobie żadnego reżimu narzucić i robić tego, co masz podane jak na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Lady M Nie była to znacząca zmiana tylko zamiast orbiterka był rowerek i tyle. Cały trening od Izy robię według jej zaleceń.
A wypiski daję i się trzymam tych 130/130/65 i 130/150/65 (b/w/t) Po prostu pomyślałam, że skoro nie ma treningu to po co wysokie węgle. Przepraszam Myślałam, że tak będzie dobrze, skąd mogłam wiedzieć, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To jest nie do ogarnięcia Pytasz się o każdy szczegół, na wszystko musi być odpowiedź, a nagle wyskakujesz ze swoim pomysłem na cięcie węgli, bo tak Ci się wydaje?
Rotacja na określone dni jest ZAMIERZONA, a nie dlatego, że Obliques poniosła fantazja twórcza.
To po cholerę są te wytyczne? Jak później zrobić zmiany w misce jak raz będziesz jadła tak, raz inaczej?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Przepraszam. To się już więcej nie powtórzy, postanawiam poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Obliques tylko pytanie, bo nie pamiętam. Dietę zostawiłyśmy tak jak była czy zwiększyłyśmy kaloryczność jak zmieniłyśmy trening?
Dieta tak jak masz teraz 3 dni 1600kcal jeden dzien 1900kcal. Staraj sie w ostatnim posiłku by nie bylo węglowodanów Czyli 3 dni 130/130/65(b/w/t) , a jeden dzień jak ma być? Też mam podwyższyć białko czy tylko te węglowodany? Bo nie chce robić tak jak mi się wydaje, bo zazwyczaj źle mi się wydaje :p Dopóki jeszcze jest w miarę wcześnie to będę mogła ułożyć to porządnie i tak jak trzeba.

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-28 11:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
bo nie pamiętam
Może przejrzyj sama swój dziennik i sprawdź...

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hula-hop i skakanka

Następny temat

Potrzebuję porady w odchudzaniu

WHEY premium