SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skitelsik / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54958

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042


Zmieniłam tylko gramaturę w ostatnim posiłku, ale i tak dam, żeby był widoczny rozkład b/t/w :)

trening:
12min rozgrzewka orbiterek
1.unoszenie nóg w podporze x15
2.unoszenie tułowia z opadu x15
3.prostowanie nóg w siadzie 15x15kg/12x20kg/12x25kg
4.uginanie nóg w leżeniu 15x20g/13x25kg/12x30kg
5.unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu 15x2kg/14x3kg/13x3kg
6.wyciskanie sztangielek w leżeniu na prostej ławce 13x4kg/12x6kg/10x6kg
7.ściąganie drążka do karku w siadzie 15x20kg/14x25kg/9x30kg
8.prostowanie ramion na wyciągu stojąc 14x10kg/13x15kg/10x15kg
9.naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 15 na rękę x4kg/13 na rękęx6kg/13 na rękęx6kg/
10.wspięcie na palce z obciążeniem na barkach 14x30kg/12x40kg/12x50kg
3 serie przysiadów (uczę się techniki pomału) po 15 powtórzeń chyba 6kg, 6kg i 9kg
na koniec 17min bieżnia i 7min urządzenie gdzie się siedzi i nogi pracują jak na rowerze, a ręce jak na wiosłach :)

I teraz jak zwykle kilka pytań

Obliques czy znalazłaś czas i popatrzyłaś jak miała się sprawa i jak się ma i w ogóle? Tylko tak się nieśmiało przypominam, żebyś o mnie nie zapomniała

Co daje trening obwodowy? Bo ja się boję o kolana przy prostowaniu nóg i w ogóle dlatego pytam się tak ciągle kiedy zmienimy trening.

W sobotę lub niedzielę pomiary, ale trochę się boję :)

Te masło orzechowe postanowiłam zrobić z migdałów, tylko pytanie jaki olej mogę tam dodać, żeby było zdrowo? szczerze powiem, że oliwa z oliwek średnio mi raczej tam tak będzie smakiem pasować

Czy mogę smażyć od czasu do czasu? i jeśli tak to najlepiej na jakim oleju?

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-14 20:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A nie miałaś dzisiaj mieć 100g ww?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
nie :) niskie, czyli 100g miałam 11.01-13.01 dziś jest 14.01 i są na 150g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Aaa bo 2 razy wkleiłaś to samo, spoko.

Bo ja się boję o kolana przy prostowaniu nóg
A co masz z kolanami?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Mówią, że wtedy się przeciążenia robią czy coś... Ogólnie "strzykają" trochę, a poza tym boj.ę się, że mogłam odziedziczyć je po tacie, bo on ma strasznie problemy z kolanami i miał już kilka operacji na nie itp. Wolałabym uniknąć takich nieprzyjemności w przyszłości, biorąc pod uwagę, że mam dopiero 16 lat to jednak już o tym myślę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Faktem jest, ze moj ortopeda odradzal prostowanie nog, bo tam jest ponoc najwiekszy docisk rzepki do kosci

Rob przysiady ze sztanga.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kazdemu strzykaja kolana to nic nie znaczy, jak sie boisz to zamien na jakies inne przysiady.
Powoli dochodze i do ciebie
Chociasz o ile pamietam to i diete mas zustalona i trening musisz dociagnac do konca bo niedawno zaczelas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Miło, że o mnie nie zapomniałaś Jak na razie jest ok, ale już pewnie nie na długo. Zadałam kilka pytań, a Ty napisałaś, że najpierw musisz się zapoznać i dopiero wtedy będziesz potrafiła coś na ten temat powiedzieć. Ale ja czekam cierpliwie, rozumiem, że masz dużo zajęć itp. :)

Na siłownię chodzę od 3 miesięcy. Myślę, że może zacznę robić teraz 4 obwody, a później może już jakiś trening siłowy pomożecie mi dobrać?

Czy mogę smażyć od czasu do czasu? i jeśli tak to najlepiej na jakim oleju?

Te masło orzechowe postanowiłam zrobić z migdałów, tylko pytanie jaki olej mogę tam dodać, żeby było zdrowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jeśli chcesz coś smażyć, to na maśle.

Najpierw dokończ obwodowy, ćwicz w międzyczasie technikę mc i przysiadów. Może być z kijem w domu

Z masłem orzechowym poszukaj przepisów jaki się daje olej i próbuj. Opisz później wrażenia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Wcześniej smażyłam na oliwie z olewek, ale jak tak piszesz to przestawię się na masło. Oczywiście w niewielkich ilościach. Czy ma wliczać wtedy do bilansu czy nie?

To już mogę zacząć robić 4 obwody?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hula-hop i skakanka

Następny temat

Potrzebuję porady w odchudzaniu

WHEY premium