SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skitelsik / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha to po wit B tez sie inaczej pachnie, zreszta po wszytskim mozna nabrac innego zapachu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy bardzo intensywnych treningach w zakresie beztlenowym pachnę świeżym melonem

Skitelsik, Ty najpierw potrzymaj dietę przez przynajmniej 2-3 tygodnie, trenuj regularnie i wtedy dopiero zadecydujemy, czy jakieś mieszanki ziołowe są ci potrzebne. Bo naprawdę nie wiem o jakich ty ziółkach piszesz?
Kozieradkę dostałaś przecież. Rumianek sobie pij i tyle. Zioła to nie takie sobie herbatki, ale również i medykamenty i swój wpływ na organizm mają. Niekoniecznie pozytywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042


Od jutra będę brać tą kozieradkę, bo już ją w końcu kupiłam Nie ma różnicy, że kupiłam już mieloną, a nie nasionka no nie?
Dzisiaj dzień bez treningu, myślałam nad jakimiś aero, ale się kompletnie nie wyspałam i jeszcze dużo nauki na jutro, więc niestety dziś bez ćwiczeń. I cóż... Do dzisiejszej diety trzeba jeszcze dodać 3 małe plasterki jabłka suszonego. Wiem, że nie powinnam, ale jakoś tak wpadło :( Tamte masło w środkowym posiłku było do smażenia i podobno miałam je wliczać, więc też wliczyłam :) I pytanko ile kapsułek tranu mam brać? jak na razie biorę dwie i nie wiem czy będzie to za dużo czy może za mało :)

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-18 19:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wszystko ok, ale otreby, maslo roslinne - a kysz
Maslo prawdziwe uzywaj i na prawde wliczaj wszytskie zrodla tluszczy, wszytskie bialka i wegli procz warzyw (ziemniaki kukurydza i straczkwe liczysz)

A sklad tranu? na pewno dwie kapsulki nie jest za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
jest masło takie prawdziwe (masło extra) z warmi ma 82% tłuszczu, ale w spisie jest masło roślinne więc dałam takie, bo nie chciało mi się dodawać jako swój produkt. Trochę zaplątałam, ale mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi

Otręby wywalę, chociaż szkoda, bo one zagęszczają mi masę na te placuszki, ale jak out to okej

A jak np. daję trochę fasoli zielonej mrożonej szparagowej to też mam liczyć?

zawartość składników na jedną kapsułkę:
kwas eikozapentaenowy 50mg
kwas dokozahekaenowy 70mg
wit. A 137ug
wit. D 1,64ug
wit. E0,9ug
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
maslo powinno tam tez byc.
Placki przeciez mozesz zmielic sobie troche prosa, albo nawet tych platkow w mikserze i masz make do zageszczania.
Fasolki nie licz.

UUuu kobieto de facto to lekko powinnas 10 takich kapsow lykac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ojej... a np. te omega-3? https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega-3-opis783.html
Bo jakoś tak średnio chcę łykać 10 tabletek, bo rozumiem, że jak za mało tych kwasów to niedobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja si epatrzylam na witaminy ktore sa potrzebne w kapsulce jest ich malo, nie wmoiac o kwasach, omega 3 bedzie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
ok. w takim razie jak najszybciej zakupię omega-3, a jeśli chodzi o te witaminy to ja tran biorę rano, ale dodatkowo jeszcze jem jedną tabletkę vigoru, właśnie ze względu na witaminy. staram się też jeść sporo warzyw i jak rozkład mi na to pozwala to jakiś owoc.

[edit]



rano 4 kapsułki tranu i jedna vigoru
Do środkowego posiłku była płaska łyżeczka kozieradki mielonej.

wypiska: (3 obwody)
10 min rozgrzewka orbiterek żwawo

1.unoszenie nóg w podporze x15/x12/x10
2.unoszenie tułowia z opadu x15/x12/x10
3.prostowanie nóg w siadzie 15x15kg/12x20kg/10x25kg
4.uginanie nóg w leżeniu 15x15kg/12x25kg/10x30kg
5.unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu 15x3kg/12x4kg/10x4kg
6.wyciskanie sztangielek w leżeniu na prostej ławce 15x6kg/12x6kg/10x8kg
7.ściąganie drążka do karku w siadzie 15x20kg/12x25kg/10x30kg
8.prostowanie ramion na wyciągu stojąc 15x10kg/12x15kg/10x15kg
9.naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami stojąc 15 na rękę x6kg/12 na rękęx8kg/10 na rękęx8kg/
10.wspięcie na palce z obciążeniem na barkach 15x40kg /12x50kg/10x60kg
20 brzuszków na skośnej
2 serie przysiadów (takich głębokich) ze sztangielką 9kg

12min żwawo orbiterek (Chciałam więcej,ale czas mi na to nie pozwolił, bo znów dużo nauki ;/ To nic... Następnym razem lepiej wycyrkluję czas i będą dłuższe :)

I tak to dziś wyglądało.
Zakupiłam te omega-3, więc jutro już będzie dobrze. Tylko mam brać jedną czy dwie tego omega-3?
Jakieś rady, uwagi czy coś?



Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-01-19 20:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Co to za szynka z indyka? I co to za kaszka?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hula-hop i skakanka

Następny temat

Potrzebuję porady w odchudzaniu

WHEY premium