SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skitelsik / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55241

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Bo ja chcę schudnąć, a skoro Ty masz taki sam i się nie odchudzasz...
Ale ja nie jem 1600kcal dziennie no może jak się źle czułam ostatnio to tyle wyszło

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na "chudnięcie" to jest dieta Samym treningiem nie da się wprowadzić tak ujemnego bilansu

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-22 17:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Rozumiem :) Chodzi mi też o staż. Ja nie jestem tak zaprawiona w bojach jak Wy
A spytałam się z ciekawości, tak po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Niektóre ćwiczenia masz prostsze, więc bez stresu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042


bez treningu, jutro nawet nie idę do szkoły tylko siedzę w domu i się kuruję, bo nie mam ważnych lekcji
Ostatnio trochę więcej jem surówek kupowanych. Czy są bardzo złe?

Czy mam wliczać do bilansu: chrzan, musztardę, ketchup, kakao, słodzik, żelatynę, koncentrat pomidorowy, sok owocowy domowy, zupa z paczki(rzadko robię i w małych ilościach, bo zazwyczaj pieczarkową jako sos...)

Zamierzam zrobić sok z cebuli i pytanie czy z cukrem czy z miodem? I tak postaram się mało dodać, tak tylko, żeby ta cebula sok puściła i żeby to nie było aż tak niedobre.

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-02-22 20:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kupowane surowki maja cukier,
dodatkow smakowych nie musisz wliczach chyba ze wiecej ketchupu jesz bo to tez cukier.
Sok owocowy jak najbradziej to w koncu kalorie, zupa z paczki... hmm.. no w ogole po co ci to, syf i tyle, odzwyczaj sie od smaku glutaminu, bedzie to ze zdrowiem dla ciebie

Prozdrowotnie zrob sobie syrop z cebuli , najlepiej z miodem to dostarczysz dodatkowo substancji bakteriobójczej Dodaj troche czosnku, fuj ale jeszcze mocniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042








Cały czas bez treningu :( Ale powoli mi się polepsza, więc niedługo mam nadzieję znów będę mogła chodzić na siłownię

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2011-02-24 18:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
No i cudownie... Od piątku chyba te moje przeziębienie przerodziło się w coś innego ;/ Mój żołądek odmawia posłuszeństwa. Normalnie momentami jest tak głośny jak by była tam jakaś bestia Ogólnie to mnie bardzo boli brzuch, głowa i słabo się czuję do tego dochodzą lekkie mdłości. Nie mam pojęcia, co mi jest. W piątek zjadłam tylko dwa pierwsze posiłki i dopiero później pod wieczór może z 2 sucharki. Teraz jem niewiele. Wiadomo... Sucharki, herbatniki, kisiel, płatki ryżowe,ale to i tak w takich ilościach, co kot napłakał. Czuję się fatalnie. Może jutro czy pojutrze pojadę do lekarza czy coś jeśli mi się nie poprawi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No idz zobacz co sie dzieje, jak tyle dni sie wlecze trzeba skontrolować moze jakas bakteria sie przyplątała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Dosyć długo chorowałam, a później jeszcze miałam sporo stresu i sobie pofolgowałam trochę bez diety i treningów
Teraz w końcu wracam do diety i siłowni, żeby zgubić w końcu ten tłuszcz. Dosyć długa ta przerwa była bo ok. 2 tygodni od jedzenia i chyba z 2,5-3 tygodnie od siłowni. Jutro pierwszy trening od dłuższego czasu i trochę się obawiam zakwasów
Po mimo tego, że średnio się trzymałam zasad i miałam dosyć mało ruchu nie przytyłam, ani w obwodach, ani w kg. To dziwne, że tak to nie tyję,ani nie puchnę po mimo braku diety itp. a na diecie jest to samo ;p
Dietę mam mieć 1600 czy 1800kcal?
I jak z treningami? Trochę obawiam się, że nie będę miała jak wykonywac tamtego, bo na mojej siłowni jest straszecznie ciasno i jak się położę np. do brzuszków czy pompek to ludzie nie będą mogli przechodzić...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hula-hop i skakanka

Następny temat

Potrzebuję porady w odchudzaniu

WHEY premium