SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzabba/ z różową sztangielką po 100 w MC %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
czyli wniosek - żeby móc jeść więcej, trzeba jeść więcej

Dokładnie taki sam wniosek mi się nasunął. No chyba, że jakiegoś tasiemca na stanie posiadam

Najbardziej to kocham jak mi ktoś w talerz zagląda i komentuje w stylu "Boże jak ty możesz chudnąć jak tyle w******lasz"

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ba

Najwieksza radosc odczuwam, gdy jem w towarzystwie mezczyzn- nakladam na talerz ze 3x wiecej niz oni

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
taaa tylko te same osoby nie maja problemów ze zjedzeniem 1000 kcal w postaci 12 ciasteczek

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
najbardziej mnie fascynuje na forum jak laski nie potrafia zjesc na czysto 1600 kcal. a nadwaga to z czego sie wziela co?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
wiesz, zauważyłam że w dni kiedy nie ruszam węgli (rzadko), to potrafię się najeść 1600 kcal z białka i tłuszczu ale jak tylko dojdą choćby strączki, to już nie da rady

a już kilka lat temu zauważyłam, że ludzie nie doceniają kaloryczności jedzenia a za to przeceniają wydatki energetyczne na aktywność
np. taka jedna, po półgodzinnym spacerku kupowała sobie paczkę Digestivów, bo przecież tyleeee spaliła

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
w dni nietreningowe to tak bywa, ale gdy robie trening + solidne aero/interwaly na koniec to 2500 kcal to malo...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w dniu z dobrym HIITem kostka masła schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ludzie utozsamiaja tluszcz -kalorie i wcianajc niezauważenie czyste ww sobie nabijają kalorie wraz z insulina.
czyli wniosek - żeby móc jeść więcej, trzeba jeść więcej
to słuszny wniosek, odwaza sie więcej jesc to przestana tyc od byle czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Najbardziejto kocham jak mi ktoś w talerz zagląda i komentuje w stylu "Boże jak ty możesz chudnąć jak tyle w******lasz"


strasznie mnie to irytuje, ciagle widze jak ktos si ena mnie gapi i komentuje, a uwazam, ze ostatnio to nawet malo jem jak na mnie :D

najsmieszniejsze z tego jest to, ze Ci co tak komentuja to jedza wiecej, tylko sobie sprawy z tego nie zdaja :D moja kumpela mowi, np ze dzis nie ma apetytu i prawie nic nie zjadla, a np w tym czasie wsuwa 2 jabla, 2 banany i pol sloiczka miodu..... i potem dziwi sie ze jest glodna....same cukry si eje to tak sie ma.....masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Kiedyś mnie to, że mi w zęby patrzą strasznie denerwowało, teraz tylko mnie bawi. Bo i większość ludzi patrzy z zazdrością Niedawno usłyszałam od koleżanki, że mąż przeze mnie zbankrutuje skoro tyle żarcia w siebie pcham. Na szczęście On się nie skarży, a raczej cieszy, bo wiadomo, że jak dla siebie robię tyle żarcia to i jemu porcji nie będę ograniczać. Dobija mnie tylko jak słyszę, że mam super geny, że tak mogę jeść, a oni biedni mają złe i tyją nawet jak nie jedzą. Jakoś do nikogo nie trafia argument, że ja kiedyś tyłam na 1000 kcal... Zmutowałam najwyraźniej

Z panicznym lękiem przed tłuszczem wśród znajomych przestałam walczyć. Nie da się wszystkich zbawić. Dziewczyny jedzą super hiper odtłuszczone jogurciki (oczywiście jako główne źródło białka), do tego walą tone miodu, bo przecież "miód to nie cukier i jest zdrowy", popijają to słodzonym soczkiem, bo "nie ma tłuszczu przecież" i zagryzają ciachem, bo "przecież raz kiedyś coś słodkiego trzeba".Do tego koniecznie płatki fitness, bo przecież jak fitness to odchudzające. No i biedne maja napady obżarstwa, bo nie wytrzymały.

Wśród moich znajomych panuje ostatnio dziwna moda na niejedzenie normalnych posiłków tylko taki pojadanie: tu serek, tu jogurcik, tu paróweczka, cukiereczek, ciasteczko, kawałek pizzy. To tym bardziej utwierdza w nich przekonanie, że przecież nic nie jedzą a schudnąć nie mogą.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pięta achilesowa.

Następny temat

FBW ocena + pytania

WHEY premium