SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzabba/ z różową sztangielką po 100 w MC %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
taaa dzióbią jak ptaszki - przez cały dzień dziób, dziób, dziób...

jak mnie wszystko boli po treningu

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jak boli, to znaczy, że rośnie

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Jak boli, to znaczy, że rośnie
może się płaskodupia w końcu pozbędę

dzisiejszy trening:
rozgrzewka - 10 minut wioślarz





dzisiaj pomiary bez zmian

Zmieniony przez - rzabba w dniu 2011-09-24 08:50:53

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mam ten luksus, ze jestem dosc szczupla (dla niektorych chuda ) i w towarzystwie normalnych ludzi moge wpyerdalac ile mi sie podoba, bo jakby ktos pisnal slowko to albo pokaze brzuch i dupe albo dam w gebe. Nie dalej jak wczoraj jedlismy sniadanie w pubie i ja co chwile podskakiwalam, bo ktos obok zarl jakies fajne jedzenie w stylu bulka z kielbasa albo kanapka z fasola i serem (wiem, jestem pyerdolnieta) i krzyczalam- 'ja chce to samo!'

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
kiedyś miałam lokatorkę, która usiłowała pokazać, że tez może jeść tyle co ja i doopa jej błyskawicznie urosła

a ja wcale nie uważam, że jem dużo, jem normalnie
ba nawet nie lubię uczucia przejedzenia, więc nie objadam się

jednak już jako nastolatka wyznawałam zasadę, że życie jest za krótkie, żeby sobie wszystkiego odmawiać i jak miałam na coś ochotę to zjadałam ale np. dopiero po treningu
nigdy nie miałam też z tego powodu wyrzutów sumienia

dzięki temu mój metabolizm nie spadł jakoś dramatycznie i tylko różne komplikacje zdrowotne powodowały tycie (sterydy itp.)

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
pierwsza sprawa jest taka, ze ludziom nic do tego ile jemy kvrva fa.

ale masz racje, ja tez nigdy nie zeszlam nizej 1700-1800 kcal i dzieki temu 2500 w treningu mnie nie rusza, a tyje tylko wtedy gdy daje czadu ze slodyczami

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-09-24 09:26:14

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
najbardziej mnie fascynuje na forum jak laski nie potrafia zjesc na czysto 1600 kcal. a nadwaga to z czego sie wziela co?

Też mnie to zawsze zastanawia.
I w ogóle taka tendencja do kreowania się na taką co to tylko skubie jedzenie. To jest chyba silnie w naszej kulturze zakorzenione, że kobieta powinna jak ptaszek jeść. Poza tym powinna czuć ogromna niechęć do tlustych rzeczy- karkówka, golonka, smalec??? Od tego się umiera i włosy na klacie rosną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Z tego mozna by zrobic dluzsza dyskusje - jak kobiety same (ale faceci nie sa bez winy) narzucaja na siebie absurdalne nakazy i zakazy- np. wazyc trzeba ok.50kg niezaleznie od wzrostu, nie jesc bulek z kielbasa, fitella z jogurcikiem na sniadanie i na silowni jezdzic na rowerku.

Ja pyerdole.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
kiełbasa, kaszanka, salceson...
W dzieciństwie moją ulubioną potrawą był móżdżek

Nigdy nie moglam zrozumieć jak można jeść danio na posiłek (przecieć tam jest półtorej lyżki jedzenia!)

i na silowni jezdzic na rowerku.


Na najmniejszym obciążeniu żeby się mięśnie nie rozrosły...



Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-09-24 12:00:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może się płaskodupia w końcu pozbędę

Rzabbencjo, może trening z priorytetem na dupson? Coś podsunąć mogę albo ja, albo 4nn

...

Ach, te kanony wagi... Wg kryteriów ulicznych, ja powinnam ważyć 46kg i mieć w udzie 47cm Jednym słowem: jestem BARYŁĄ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pięta achilesowa.

Następny temat

FBW ocena + pytania

WHEY premium