SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzabba/ z różową sztangielką po 100 w MC %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dalej mnie coś męczy, dzisiaj znowu padłam. A ja jestem z tych, co jak rano wstają to kładą się dopiero wieczorem jak mnie ciągnie do łóżka to znaczy, że jest słabo
Ogólne zamulenie, brak mocy i brak apetytu.
Ale chyba przechodzi powoli ... na małża

Dobrze, że dzisiaj przez większość dnia nie padało, to chociaż przetuptałam ponad 8 km

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Eh, po wylegiwałabyś się w łóżeczku, zastosowała (oprócz rosołu) okłady z męskiej klaty i zaraz by było dobrze :D Ale ja tak samo robię, latam niedoleczona a potem to się tak ciągnie.

Teraz mi wszyscy choróbsko siłują sprzedać. Dzisiaj usiłowała mnie zwabić do siebie koleżanka która ma grypę jelitową. Ja wiem, że jak się chorobę komuś sprzeda to zaraz człowiekowi lepiej, ale ja ofiara nie chcę być :P

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
No bo ja taka ani chora ani zdrowa a dzieci do szkoły trzeba zaprowadzić, przyprowadzić, zakupy zrobić, pogotować, posprzątać, czasem pójść do pracy
Małż padł na sofie, bezużyteczny dzisiaj

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dorwałam dzisiaj odpowiedniego trenera na siłowni. Powiedział, że mam bardzo dobrą technikę przysiadów i MC mogę już ćwiczyć na wolnych ciężarach.
Umówiliśmy się, że za parę tygodni sprawdzi mnie na większych ciężarach.

Trening dzisiaj zrobiony tylko częściowo, bo wolałam wykorzystać obecność trenera, i tak mnie sponiewierał trochę kilkoma ćwiczeniami ale szło słabo

Rozgrzewka wioślarz 10 minut/obciążenie 6



MOCY!!! powracaj!!!



Zmieniony przez - rzabba w dniu 2011-09-14 14:15:58

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
rzabba, takie pytanko instruktor powiedział Ci że na razie masz ćwiczyć wolne ciężary samym gryfem, czy już masz coś na niego wrzucone? muszę ściągnąć od kogoś obciążenia na MC, siady i wiosłowanie, bo kompletnie nie ogarniam ile powinnam na tym początkowym etapie ruszyć... nie wiem czy powinnam machać samym gryfem ten okres aklimatyzacji czy już coś ładować

Zmieniony przez - martaoo4 w dniu 2011-09-14 17:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
mogę więcej ale ja już MC robiłam, co prawda nie ostatnio i po wypadnięciu dysku pierwszy raz po ponad roku bardzo ostrożnie bo max dwadzieściaparę kg
Kiedyś kilka lat temu zaczynałam od 17kg 3x8 i po miesiącu robiłam już ok 34 kg 4x12 i praktycznie z treningu na trening rosło

teraz też pewnie zacznę z kilkunastoma kg i skupię się głownie na technice
do urodzin mam zamiar użyć moich różowych zabaweczek do MC
czyli 50kg + 8kg gryf

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1335
Piękne obciążenia, idziesz jak burza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Kopiejko ale to na maszynach, nie wiem jak to się ma do prawdziwych ciężarów, bo przysiadu na pewno nie zrobię z 70 kg (może nawet nie z połową tego) tutaj miałam zamiar w następnej serii dołożyć 9 kg
podobnie np triceps, ćwiczę ze sztangielkami po 5 kg na rękę i wątpię czy byłabym w stanie dołożyć choć 1kg a tutaj wychodzi po 10 kg na rękę

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1335
Mam podobny problem - zaczęłam przygodę z maszynami i dopiero wejdę na wolne ciężary i pewnie wszystkie obciążenia spadną. Maszyna kieruje naszymi ruchami, a przy wc musimy same wszystko kontrolować, więcej się angażować (mi np. ręce drżą :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dlatego wolę wolne ciężary i bardzo się cieszę, że mogę na siłowni już ćwiczyć, bo w domu mam tylko wolne i z takimi do tej pory ćwiczyłam, jednak ze względu na kręgosłup nie chciałam szarżować tym bardziej, że jeszcze wiosną przyniesienie ponad 3 kg zakupów kończyło się dwudniowym bólem.

Wbrew tytułowi nie ćwiczę dla cyferek tylko dla ogólnej sprawności i chcę różne codzienne czynności wykonywać bez bólu.

Maszyn pewnie będę używać raz po raz dla urozmaicenia i trochę dla odciążenia pleców ale żelastffo to moja miłość

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pięta achilesowa.

Następny temat

FBW ocena + pytania

WHEY premium