SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztangielka - biceps i triceps. jakie najlepsze ćwiczenia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Mam takie pytanko do tych którzy już dosć długo cwiczą ( około 1 roku ale też więcej).Kupiłem sobie sztangielke 2kg i do tego obciążenie 5kg. Chodzi mi o to ze chce ćwiczyć sobie bica i trica żeby mi troche łapka urosła.i będe to robić w domu bo pomału szkoła wiec na siłke zabardzo nie będzie czasu.Jakie są najlepsze ćwiczenia albo jakie polecacie na bica i trica samą sztangielką? jak je wykonywać? ile seri itp.
Napisze jeszcze ze w tym roku ćwicze od kwietnia.i nie chciał bym przerwyać ćwiczenia bica i trica. mam nadzieje że mi pomożecie :)
pozdro siłacze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - wybierz sobie jakieś

Jak mówisz, że nie ma czasu na siłke w roku szkolnym, to nie zabieraj się nawet za te hantelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego tak sądzisz?? nie moge sobie troche poćwiczyc? co mi sie stanie ? chciałbym jeszcze sie dowiedzieć ile seri na bica trica powtórzenia itp bo tak sam to zabardzo nie wiem.plisss pomózcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
dobrze mowi - jesli nie jestes w stanie wygospodarowac 1,5 h na cwiczenia to ja nie wiem czym ty sie zajmujesz, ale to oznacza ze nie umiesz zorganizowac sobie czasu. A dochodzi jeszcze czas potrzebny na posiłki, na ich przyrządzenie, na sen. W szkole siedzisz maksymalnie 8 h, czyli 1/3 doby. drugie 8 h śpisz. To co ty robisz przez pozostałe 8 h?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dojeżdżam do szkoły i w domu jestem zwykle dopiero o 16:00 i mam czas na wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj byłem z kumplami pogadać jak z tą siłką będzie po wakacjach i powiedzieli mi że oni też będą chodzic wiec namówili mnie i też bede ćwiczył.Ale jednak chciałbym wiedzieć dlaczego uważacie ze ćwiczenie samą sztangielką jest "złe" jak sie nie ćwiczy na siłce ??? chciałbym to wiedzieć.a tak pozatym to jakie są najlepsze ćwiczenia na trica samą sztangielką??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak wogule to coraz częsciej zauważam ze Wy nie odpowiadacie na konkretne pytania.jeżeli sie pytałem o najlepsze ćwiczenia to mam nadzieje ze dostane odp w przeciągu 1 lub 2dni ale konkretne a nie takie jak mi napisaliśce że sie czepiacie tego co ja robie z czasem jak przyjeżdzam z budy.albo ze nie umiem sobie zorganizowac czasu.to juz moja sprawa.ja sie pytałem o cos wogule innego.i to nie tylko u mnie są takie odpowiedzi!! prawie w kazdym temacie tak sie dzieje.i to właśnie Ci użytkownicy co mają pojęcie na temat siłowni!! tacy co już dużo spędzieli czasu na tym forum!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
co się rzucasz? przeciez dostałeś konkretnego linka

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buehehe..o atlasie ćwiczeń to ja już wiedziałem od poczatku ale chodziło mi jaki wy polecacie a widze ze sie nie dowiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba żadnych rad już nie dostane...wielki dzieki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
****a ale ty jestes po***any na***** chcesz cwiczyc na bica i trica tylko?? To nie ma sensu, ale jak chcesz odp i no to ****a masz:
bic:
-uginanie pletwy o kolano (pletwa znaczy reka dla niekumatych)
-naprzemienne uginanie rak ze sztangielkami stojac
-naprzemienne uginanie rak ze sztangielkami lezac na lekkim skosie
-na czyms skosnym uginaj reke jak na modlitewniku jednoracz sztangielka
tric:
-jedna reka zza glowy uginaj reke ze sztangielka
-pompki na poreczach lub wez sobie 2 rowne stolki na jednym trzymaj nogi a na drugim rece i jedz tak pompki


Kup sobie gryf i rob wiecej cwiczen bo to tobie wiele nie da no moze cos na sile przybedzie ale masz to za lekkie, rob tez zwykle pompki i pompki na krzeselkach rzebys cos klate ruszyl jezdz na rowerze zeby nogi tez cos sie wycwiczyly, nie pij za duzo alkocholu nie jedz frytek itp.

I idz na silke lub kup ten grf bo inaczej taki trening nic tobie nie da i cwicz ramiona majac 2 sztangielki juz sie da, i plecy tez jakos musisz pocwiczyc


Starczy odpowiedz czy nadal tobei nie pasuje??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie!!!

Następny temat

jak sie wyrejestrowac i jak wyslac emaila do was

WHEY premium