SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioslowanie sztangielka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
W mojej silowni sa tylko hantle do max 50 kg, ale niestety nie sprawia mi to problem z latwoscia pizgam po 10 12 pwt a chce bardziej celowac w 6-8 pwt. Co robic?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co do wiosła, to faktycznie pół sztanga jednorącz się nada. Choć możesz trochę pobawić się tempem i wprowadzić chociażby 3-4 sekundową fazę negatywną. Uwierz, że wtedy 50kg będzie nie lada problemem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamień sztangielki na sztangę z obustronnym obciążeniem lub jednostronnym, gdzie drugi koniec sztangi jest oparty o ziemię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wiosła sztangą jednorącz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
No tak, ze tez wczesniej na to nie wpadlem! Tygrys- chyba polsztanga jednoracz, z tego co mi doradzil dlugi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Półsztanga sprawdzi się najlepiej w takim przypadku i tam progres sporo jeszcze pociągnąć.
50kg jak jest technika dobra to już jest niezły ciężar.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Waze 90 kg i mam troche fatu a to podobno pomaga w sile bo stawy sa lepiej naoliwione czy cos. Sadze ze z ladna kratka i bf z 8 10% wazulbym max 75 kg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak dasz radę, to możesz nawet i sztangą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Tylko jest kwestia techniki ćwiczenia jak czasem widzę jak ludzie się gimnastykują przy wiosłach hantlą bez tempa, ładu i składu to aż boli od patrzenia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Kurde z ostatniej chwili! - bylem na silce i sztanga przycisnela minpalca i jest obtuczony mocno z lekkim odprysknieciem. Nie podnuose sztangi bo boli. Co robic? Przerwa ok 5 dni, nawet krocej. Martwie sie o spadki sily lub zalanie, bo nie bd cwiczyl przeciez. Jedyne co to rower bo gdy biegne to czuje rwanie w palcu. Zaleje mnie? Spadnie sila? Dodam ze obecnie jestem na bilansie 0 taki rekomp. Doradzcue..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nic tobie nie będzie. Wylecz najpierw kontuzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
To jak aktywności będzie mniej to przytnij w diecie kalorii poza tym 5 dni to nie jest przerwa na tyle długa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częste pytanie...masowac czy redukować?

Następny temat

co robic dalej

WHEY premium