nie opjerdalać mi się tu mistrzu, bo wpadam i podglądam jak tylko znajdę czas na kompa 
--==GAINER TEAM==--
Ilość wyświetleń tematu: 70817
nie opjerdalać mi się tu mistrzu, bo wpadam i podglądam jak tylko znajdę czas na kompa 
--==GAINER TEAM==--
Trening git. Dieta by była dobra, tylko że kilka ciastek oyebauem i tego grześka
Kolacja i do wyra bo coś mnie jakies przeziębienie łapie.
Mam nadzieję że wybaczysz i mnie nie zbijesz


spoko wpadaj kiedy będziesz miał czas
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--
Ale pamiętaj, że najlepsze na masę są chińskie zupki Vifon, a na redukcję to Amino
Pozdrawiam kolegie ze spamu 

--== GAINER TEAM ==--
Ale najszerszy mocno czułem
, 3 kotlety rybne, surówka
Rano coś apetytu nie miałem, potem w szkole mnie głód przez to chwycił
No i te kopytka
W potreningowym za dużo trochę szynki sobie nakroiłem, ale zjadłem, ogólnie to szama mega, kurde tak mi to smakowało, chyba przez tą surówkę
Trening masakra, dawno tak nie czułem pleców, a nawet śmiem twierdzić że nigdy, po prostu PETARDA!!!! No to to by było na tyle, jutro looz w szkole, bo dyżur mam
No co Ty, ten tekst mojego własnego autorstwa

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--



Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--
? Na noc bym wcinał twaróg chudy, najlepsza alternatywa na noc, ale nic nie sugeruję
Ogólnie pompa bardzo dobra.
Triceps ładnie poczułem.
trening elegancko, kumpel dziś wpadł, akurat byłem w koszulce z krótkimi rękawami i jego komentarz był bezcenny"o ja *******e"
Wrzucam pare fot, sorry za jakośc, ale rodzice byli w kuchni więc musiałem foty robic w łazience, nast. razem zrobie w przedpokoju
).

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły