SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Herek. "Ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Wy chcecie od schabowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Proste- ja jako watla kobieta moge zjesc jednego schaboszczaka i potem nie jem 3 dni, a tu mlodzieniec 3 kotlety na jednym posiedzeniu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Herek swój chop jest!

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Herek, kvrwa kiedy zrobisz jakieś mierzenie???

brakuje Ci miary czy jak?

dawaj i porównania wrzucaj co jakiś czas

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tabata w postaci przysiadów w ogóle moim zdaniem nie spełnia dobrze swojej funkcji. Ja po skończeniu takiej nogi mam jak z waty, ale to w zasadzie tyle.
Zrób burpees albo bieg bokserski i poczujesz ten trening ;)

Zapraszam do siebie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
wrong no co tam 3 schabiki

Orson no a jak

carbon no nie mam miary, zreszta i tak na wymiary nie patrze, musi mi sie podobac

rossi zobacze jak dzisiaj trening mi pójdzie, dokładniej przysiady i jesli znow 0 mocy to będę ją wykonywał raz na tydzien np w soboty. Dzieki za info poszukam coś o biegu, o burpees juz słyszałem

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-05-28 15:16:11

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
28.05.2010

Posiłki:

9.00 ryz, szynka
11.00 2 kromki razowca, szynka
13.00 ----//---
15.00 ryz, mieso, trochę zupy
21.00 4 kromki razowca, 4 jajka, szczypiorek

Dieta: 5/10

Dziś zmeczony jakiś byłem, od 17 do 20 spałem, trening dzis sobie odpuściłem, chciałem pobiegac ale pada

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Herek, ale moim zdaniem jak się pomierzysz i będziesz regularnie co tydzień-dwa to robił to będziesz sam widział efekty, bo w lustrze to tak szybko nie przyjdzie, a przynajmniej będziesz wiedział czy coś idzie do przodu czy nie
no ale jak tam wolisz


"od 17 do 20 spałem"
e tam, czasem też trza odpocząć

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herek, jak jesz ryż z szyną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
student,
zayebiste, ja kiedyś próbowałem i kozackie

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na kondycje i siłe

Następny temat

Plan treningowy - 3 dni. DO OCENY!

WHEY premium