SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Herek. "Ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..."

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
duzo i tlusto [i kto to mowi ]

ale silowo slabo

walcz walcz

i uwazaj z tym bieganiem, swoje wazysz


ile w pasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
siema Herek,
o suplach nic nie napisałeś, czyżby bez?

a i widzę, że biegasz codziennie, niezły plan, ale ja bym dał bieganie w DNT tylko, a w DT rowerek, zresztą, jak tam uważasz

będę śledził wnikliwie bo też redukuję

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
sixth- ok ale póżniej cos cykne

wrong-to ile Ty masz wzrostu???

Reso byle nie za dużo tego spamu

Martucca- no w niektórych miejscach za wielki

adzik-no wiem, wiem gdyby ie pół roku przerwy było by lepiej pas musze zmierzyć

carbon- było kilka cykli na kreatynie(chyba 4 na mono), ostatni w styczniu od tamtej pory nic brak funduszy, ale za to na dietę przeszedłem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
183 cm, Herek, a tym 115 nogi. Ale waze nieco mniej

Bedziemy obserwowac kolege ze spamu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
No to wysoka jestes. A waga że niższa to napewno wątpliwosci nie ma

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Siemaa Eniuu no to mamy pierwszy dziennik z ekipy Gainer Team'u jedziesz ma być kvrwa ogień a w maju chce zobaczyć (jak Bóg da) płaski brzuch i szczypiora

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
dzisiaj ostatni dzień trwającej 4 dni(z powodu przeziębienia) laby kurde szkoda mi biło że odpusciłem 4 dni biegów, a z siłką to troche mniej bo akurat miałem tydzień regenracji

Wpis numer 1

Posiłki:
9.00 Posiłek 1(3 kromki chleba razowego + szynka, ogórek, pomidor. Zrobiłem sobie 4 ale nie zjadłem oraz 1 jabłko) do tego witaminy.
12.00 obiad(jako że dzis sobie trochę odpuściłem to zjadłem ziemniaki i do tego 4 jajka + surówka)
no i potem pojechałem na festyn, a tam z głodu zjadłem 2 kiełbasy z grila + 6 piw do tego

no i teraz jeszcze tylko twarogu troche na kolację, bo i tak pelny jestem

Trening: brak
to na tyle z dzisiaj

P.S. Stoker-kojot był pierszy

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-05-01 19:55:23

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dzisiejsza micha wzorowa
Będę obserwować

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
2 kiełbasy z grila + 6 piw do tego

zuch chlopak, zdecydowanie bede odwiedzac ten blog

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no to ostatni raz gdyby nie przeziębienie to by bylo inaczej, ale tak to tylko dziś sobie odpuściłem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na kondycje i siłe

Następny temat

Plan treningowy - 3 dni. DO OCENY!

WHEY premium