SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To co w końcu robić ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

23

Waga

72,9

Wzrost

176

Cel treningowy

No właśnie.. Redukcja czy masa ?

Staż treningowy na siłowni

rok z przerwami

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Swoja - ławka, sztanga, hantle

Dieta

Była na mase

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Wyskaujący bark :D

Zażywane suplementy

Na razie nic

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
Cześć.
Czytam, przegląda, analizuję forum.. I nic.. Za dużo tego wszystkiego, a gdy coś znajdę to czytam znów forum i znów tysiąc innych rozwiązań/rad ...
Ćwiczyłem 3 miesiące, przybrałem na masie..
Przerwa 2 miesiące, masa schodziła oponka się pojawiała.
2 miesiące ćwiczyłem masa w górę, 2 miesiące przerwy oponka się pojawiała.. I tak w kółko.. Powodem braku ćwiczeń była praca za granicą, brak diety wtedy a konkretny posiłek musiałem zjeść.. Teraz już się sytuacja zmieniła i pracuję w Polsce.. Chce zacząć ćwiczyć już normalnie czyli dobrze do tego podejść..

Problem jest taki, że chciałem zrobić redukcję by zrzucić oponę z brzucha .. Czytam już o tym 2 dzień, wszystko sobie już zaplanowałem, czytam forum i temat ktoś założył i znów zostałem wybity z tropu !
Mianowicie, pół roku temu ważyłem 83, miesiąc temu 76 a teraz 72,9 PRZY wzroście 177 .. Chciałem smalec roztopić, oponę stopić głownie.
Chciałem FBW śmigać/siłowe, aeroby/hiit itd..
Ale znów wyczytałem, że po co palić tłuszcz przy wzroście 177 i wadze 72,9.
Więc zgłupiałem, czy stopić jeszcze ten tłuszcz czy iść w masę a potem przy 85 palić tłuszcz ? Czy lepiej teraz go spalić smalec a potem konkretna dieta, siłownia i uważanie na opone..

Oczekuję ponowie tylko rady, co robić. Później temat do skasowania..
Iść w masę teraz a potem palić, czy teraz palić a później ładnie w czystą masę ? %fb moje = 21-23 (jak dobrze zmierzyłem). Nie chcę niepotrzebnie teraz sobie robić diety + treningu a później usłyszeć, że w mase mam iść.. Bo już był temat o drzewie i korze :)
Na lato też nie chcę być szczypiorkiem :)
Z góry dzięki..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
fizolek jeżeli coś cytujesz to cytuj tak jak było to napisane. I nie pisz rzeczy, których nie jesteś pewny.. Efekty widzę, ja ćwiczę też rok i się nie uważam za nowicjusza.. Chodziło o to, że zarzucono mi coś co jest nieprawdą.
1. Nie wp*****lam jak świnia
2. Ćwiczę systematycznie i regularnie
To było zarzucone.. Ćwiczę 1,5 roku tylko, że z przerwami. Teraz regularnie ćwiczę od 3 miesięcy znów/ 2miesiące przerwy były.
Nie uważam się za kogoś kim nie jestem i nie kreuje swojego wizerunku ! Jestem lajkiem, ale jeżeli ktoś nie czyta co piszę i później mi doradza co mam robić to jaką mam pewność, że to ekspert ?
Mam wrażenie, że niektórzy na forum uważają się za gwiazdy.. Napisałem, zapytałem się i dostałem jakąś chamską odpowiedź na dodatek to co chciałem się dowiedzieć to się nie dowiedziałem.. stfu.
Na forum tu jest MASE informacji ! Większość przeczytałem.. Ale gdy chcę coś zrobić później jak eksperci radzą to znajduję coś od innego eksperta co radzi coś inaczej, hallo ? ego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Masę ładuj !

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
I obwód brzucha 93 ! Zapomniałem dodać :)
FighterSSJ - konkretna odpowiedź ! Na to czekałem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2088
Masuj do 83 tak potem redukcja i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
Tylko panowie ja siebie tak masowałem do 83kg jeszcze 4 miesiące temu .. Później przestałem i zacząłem spadać na wadze. Na 76 się zatrzymałem a od około miesiąca siłownia/aeroby/hiit + mała dieta i zleciałem do 72,9 .. zmiany już widzę. Na brzuchu w obwodzie zeszło mi z 99 na 92 cm :) Jeżeli nadal tak uważacie to jutro robię nowy plan + dieta. Myśle o FBW .. Ale teraz muszę poczytać jak ćwiczyć i też czasem smalec topić. 3x w tyg siłownia to tak z 2x aeroby + hiit .. ale znów masa wolno będzie szła :D Jeżeli macie jakiś ciekawy sposób to chętnie posłucham.. Jutro i tak dam plan do oceny.. Kurde, bo bicek, klata i nogi ładnie odtłuszczone ale ta opona ! Jak od traktora ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
razermaus

jaki Ty masz chlopak problem?

przeciez jeszcze NIC nie zrobiles?
zacznij systematycznie cwiczyc najprostszym programem,wejdz na obroty,zbuduj COS,ogarnij zarcie,dodaj po pewnym czasie na spokojnie troche aero/hiit i bedzie ok.

to,ze masz masowac,to nie znaczy,ze masz wpyerdalac,jak swinia!
MASUJ Z GLOWA!

silownia domowa?
duzo obciazenia?
stojaki,drazek sa?

zacznij od prosciutkiego programiku-calosciowki.
przeczytaj moj post-przczytaj wszystkie posty UWAZNIE i zastosuj:

podstawowy "gotowiec" :

https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html

przyjdz za 4-6tyg. i napisz,jak ci idzie.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-18 01:33:15

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
tee, izi.. Kto powiedział, że nic nie zrobiłem. Cały czas ćwiczę ! Tylko splita robiłem na masę cały czas a teraz topiłem smalec..
Systematycznie ćwicze od 3 miesięcy już + dieta..
Drążek, stojak obciążenia są ..

Nie będę zaczynał na pewno niczego zaczynał co robią osoby początkujące.. Normalne FBW 3x w tyg.. plan właśnie układam..

Temat można skasować bo nic nie wnosi a to co chciałem to się już dowiedziałem, dzięki i do zaś :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
traktor71
razermaus

jaki Ty masz chlopak problem? - Napisałem !

przeciez jeszcze NIC nie zrobiles? - Cały czas ćwiczę !
zacznij systematycznie cwiczyc najprostszym programem,wejdz na obroty,zbuduj COS,ogarnij zarcie,dodaj po pewnym czasie na spokojnie troche aero/hiit i bedzie ok. - Ćwiczę systematycznie ! Zbudowałem COŚ ! DIETE TEŻ MIAŁEM !

to,ze masz masowac,to nie znaczy,ze masz wpyerdalac,jak swinia!
MASUJ Z GLOWA! Nie wp*****lam jak świnia !

silownia domowa? Napisałem !
duzo obciazenia? Napisałem !
stojaki,drazek sa? Napisałem !

zacznij od prosciutkiego programiku-calosciowki.
przeczytaj moj post-przczytaj wszystkie posty UWAZNIE i zastosuj:

podstawowy "gotowiec" :

https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html

przyjdz za 4-6tyg. i napisz,jak ci idzie.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-18 01:33:15



Czytasz w ogóle co ludzie piszą ? Jesteś "Ekspertem" ??? Nie znam się aż tak, ale za to Ty zacznij czytać ze zrozumieniem i nie pisz czegoś czego nie jesteś pewny. Jak piszę, że robie redukcje i waga mi spada ładnie to chyba po Twojemu NIE "Wp*****LAM" ! Eksperci..
Gdybym ja był takim ekspertem na budowie to bym został bezrobotnym...

Zmieniony przez - razermaus w dniu 2012-06-18 14:17:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
jeśli zadowala cię odpowiedź typu: ładuj masę!! to pewnie że kasuj wątek ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1639
"Nie będę zaczynał na pewno niczego zaczynał co robią osoby początkujące..
ćwicze od 3 miesięcy już "

Z takim podejsciem daleko nie pociagniesz, bo nie bedziesz widzial efektow i sie zdenerwujesz, lepiej posluchaj EKSPERTA !!
Ja cwicze rok i uwazam sie nadal za poczatkujacego i nadal cwicze planem wedlug Ciebie dla poczatkujacych

Jestes na poziomie zerowym wiec albo sie z tym pogodzisz i zaczniesz sluchac sie ludzi, albo pokazesz swoja "dume" i wrocisz za pol roku, ze nie ma efektow

Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenie dodac na miesnie brzucha do treningu FBW ?

Następny temat

Plan Treningowy 1 rok stażu

Wiecej