SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JaBi - jabolcokk - Redukcja na Clenburexin 2 i Lipo(X)PACK Z-

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207928

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
też jadam nieraz płatki z lidla, ale te są preparowane termicznie. Jabiemu zapewne chodzi o to by były jak najmniej przetworzone.

Najlepszą opcją jest kupować płatki niepraepraowane termicznie, i zalewać je wodą na kilka godzin przed spozyciem, w celu neutralizacji związków antyodżywczych.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-06-23 23:46:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
te z tesco sa wogole nie przetworzone

najzwyklejsze i najtansze owsiane

Keep ya head up

...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
Będę musiał spróbować tą wersję z zalaniem wrzątkiem.W blenderze oczywiście miksuje.I sprawdzę te z TESCO.Dzięki za podpowiedź.Kilka godzin niestety nie będę ich moczył szkoda zachodu,ale ciekawa informacja.
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Najprosciej jest zalać wieczorem porcję płatków przeznaczoną na śniadanie. chodzi o to, że płatki powinnych trochę w wodzie postać. Potem mozna je albo białkiem zalać, albo dodatkowo zmiksować w blenderze (bo młynek do kawy w takiej opcji siłą rzeczy odpada )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
a jakie to zwiazki antyodzywcze


ja robie tylko tak ze zalewam wrzatkiem na ok 10 min, potem odlewam ew ta wode (teraz nie, bo mam owsiane z jeczmiennymi wymieszane a te wsiakaja wszystko i nie ma co odlewać ) i do blendera, tam jeszcze troche wody i odżywki do tego.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191


Ja obecnie kupuje takie jak wyżej na focie i musze powiedzieć że są super -kupione w osiedlowym sklepie ,zalewam wrzątkiem 10 minut przed jedzeniem i czy je miksuje z czymś czy nie (wsuwam tak jak są z jogurtem).......sa za***iste

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Hej Ludzie, wróciłem z Treningu

siedziałem do 23 i musiałem jeszcze coś załatwić.

Mam trochę Materiałów

Catharine05 - No nie przesadzajmy, ale fakt faktem było już w miarę ok jak na amatora.
Z tym, że już ciężko było cokolwiek zrobić dlatego dorzuciłem spalacze - chcąc mieć to co jest na etykiecie - w środku i nie mieć żadnych lotów, złego samopoczucia padło na Clenburexin 2 i Lipo Packa.
U mnie trzeba było zwiększyć minimalnie dawkowanie i zaczęło się coś dziać.
Na ile możecie oceniać w tym temacie.
Na pewno dieta dużo daje, na pewno węglowodany złożone - super sprawa, nie ma takich wahań cukru we krwi i co za tym idzie senności, zmęczenia a w konsekwencji wilczych napadów apetytu i spalcze od grywają tutaj niebagatelna rolę.

A tutaj jak ważyłem 95 kg - szkoda, że nie bez koszulki :





Co do dzisiejszych AEROBÓW :

Prędkość 5,5 - 6,5 km/h
Skos w Górę na pozycji: 7 (nie wiem jaki to kąt)
Czas: 25 minut
Tętno: 130-137 HR

No i powiem tak, spociłem się , zmęczyłem ale przyjemnie , nie miałem napadu głodu nawet.
Jedyny mankament to łydki, które się spompowały strasznie.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-24 01:38:07
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
A to z Dzisiaj




Jutro zrobię podsumowanie Dnia bo już nie wyrabiam i spać mi się chce.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-06-24 02:36:22
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
jabi - co do cardio, to tak zostaw i utrzymuj tętno właśnie pomiędzy 130-140, tak jest si.

Co do owsianych, to ja też od dawna na tych z Lidla jadę - faftaq, możesz napisać coś więcej, co z nimi nie tak ???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Ocena Diety/Treningu

Następny temat

TREC NUTRITION na Pucharze Strongman w Śremiu

electro
Polecane artykuły