SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Redukcja na Clenburexin 2 i Lipo(X)PACK Z-

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Slodziki, gdyby powodowaly wyrzut insuliny, wybijaly by organizm ze stanu ketozy (chyba ze zle mysle), stad tez moim zdaniem nie wystepuje odpowiedz insulinowa po w/w.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Zasmuce Cie, ale ja też czytałam (przepraszam ale źródła nie pamietam - postaram sie odszukać), że słodziki wpływają na glikemię, stod spożywanie zbyt dużej ilości np. herbat z słodzikiem może wywoływać wyrzuty insuliny. Myślę, ze chodzi tutaj o słodki smak, który jest odbierany przez mózg, który może wywoływać taką reakcję trzustki.
Dobra rada: nie przesadzać z słodzikami i tyle. Jednak na pewno nie możemy powiedzieć że sukier (sacharoza) w treningu sylwetkoym jest dobry rozwiązaniem.

Zmieniony przez - Matellka w dniu 2010-07-22 13:41:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dlaczego Sacharoza jest dobra ?

Matelko mam pytanie co do Vitargo bo faftaq chyba nie ma,
Słuchaj: jak VITARGO w porównaniu do Glukozy/Dekstrozy czy Maltodekstryn , może nie jak a czy taka sama ilośc Vitargo i Glukozy/Maltodekstryn spowoduje, że tyle samo zostanie wydzielonej Insuliny ?

Czy Vitargo działa jakoś inaczej , kosmicznie nie powodując tak mocnego wydzielania Insuliny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Żle zrozumiałeś mnie - chodziało o o to , że cukier stołowy (sacharoza ) nie są dorym rozwiązaniem.

Vitargo zawiera węglowodany złożone, ale ma własciwości napoju ultrahipotonicznego (choć zawiera tyle węgli co carbo) i nie wywołuje takie wyrzutu insuliny.

Jak chcesz moge wkleić art mój o vitargo albo dam link do zaprzyjaźnionej strony.

Vitargo będzie b. dobrym rozwiązaniem dla osób o wysokiej wrażliwści na weglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
http://www.sylwetka.org/index.php?option=com_content&view=article&id=134:vitargo-efektywne-uzupenienie-glikogenu&catid=42:ywienie&Itemid=69 - gdybyś miał ochotę na lekturę to dosyć wnikliwy art o vitargo - jest w 1 nr Rebel Magazin

Za chwilę na rynku pojawią się nowe produkty Viatrgo z firmy Trec. VITARGO SPEED RECOVERY. Produkt ten, poza porcją vitargo zapewniającą maksymalne wysycenie zasobów glikogenu, zawiera porcję łatwporzyswajalnego białka serwatki w postaci izolatu i hydrolizatu oraz zawsze niezbędną po treningu dawkę glutaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To ja nakupowałem IsoLate i Vitargo a będzie nowy produkt, w sumie to pewnie jeszcze trochę czasu minie.

Git, że taki produkt wyjdzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
z tym słodzikami...


Tadziu, ja stosuje stevie, masz jej coś na minus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja wale słodzik do :
Herbaty
jak już piję ją,
pije białka,
kiedyś robiłem Shakey kawowe ( lód, Kawa, słodzik, trochę mleka - Blender - Jazda - i było dobrze)
tak samo jak nie miałem białka a nie byłem na redukcji to robiłem coś takiego:
Twaróg Chudy + Słodzik + Gorzkie Kakao + Woda + trochę mleka - Bleder - Mix - i Posiłek białkowy średniej jakości gotowy.

Uważam za lepsze rozwiązanie niż Cukier to normalne.

Z tym, że podczas redukcji która trwa długo, wszystko zaczyna odgrywać bardzo ważną role, prócz silnej woli potrzebne jest jest jeszcze poznanie swojego organizmu na dane substancje no i obrona przed nie chcianymi skokami insuliny.

Także fajnie, że dowiedziałem się paru rzeczy o tych słodzikach.

Kolejną rzeczą Vitargo o to co zrozumiałem:
-Węglowodany Złożone,
-Dostają się szybko do mięśni jako Glikogen,
-Nie powodując niestrawności , nawet podczas czy po treningu gdy organizm pompuje krew do mięśni a po treningu jest zajęty procesami odbudowy i całym szergiem procesów katabolicznych i anabolicznych.
- Nie powodują , dużych skoków insuliny - Dziwne, w praktyce nawet jest to prawdą, ale myślę, że nie taka super mega jak się wychwala, prawdą jest, że nie czułem głodu wczoraj ani zejścia przez długi czas a raczej w ogóle go nie odczułem.

Tylko no nie wierze do końca, że może tak mało insy się wydzielać, co nie zmienia faktu, że jeśli mam wybierać Między Carbo/Dekstrozą a Vitargo przy moim typie budowy to wybiorę Vitargo.

Kurde jakbym nie robił Ładowania Węglowodanami i nie skusił się na Vitargo być może nigdy bym nie chciał spróbować.

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-07-22 14:46:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Diety/Treningu

Następny temat

TREC NUTRITION na Pucharze Strongman w Śremiu

WHEY premium