SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk - Redukcja na Clenburexin 2 i Lipo(X)PACK Z-

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
heh,,

a co do koszulki na stronie Treca, można zamówić i w sklepach stacjonarnych (z tym, że nie zawsze wszyscy mają na stanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie...co do zamowien,mozna w Vitaminshopie zamowic np rekawice treningowe albo jakies koszulki rowniez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Wydaje mi się, że można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak do Bydgoszczy przyjade bede musial zobaczyc czy mozna u nich zamawiac,bo rekawice Treca i jakas koszulka na spary by mi sie przydala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
filmik suuuper !!!:D
"to się otwiera tak..chyba"
"..i próbka.. o kurr.."
rozwaliło mnie to ;d
pozdrowienia dla kamerzystki

ale jak to wkońcu z tym smakiem?:D
polecałbyś tą czekoladę? można ustawić koło czeko-sezamu whey którego uwielbiałeś?:D

wezmę sobie 600g na próbę ale chce poczekać też na whey-100, no i liczę na to, że też zrobisz jakiś mega pokaz




Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-11-11 16:35:53

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-11-11 16:36:35

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dla mnie czeko-sezam lepsze, a tą karabibską czekoladę (pinacolada z czeko) polecałbym tym co lubią pinakolade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
jabi jedynie co mi sie nie podoba do obwod uda lecz gora godna uwagi


co ty masz z tym tricepsem ? 1 raz taki widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
kurcze, czyli dla mnie nie za bardzo:D
wezmę może hawajską, kokos bardziej mi podchodzi ;D

Jabi - a nie wiesz może kiedy będzie whey-100?

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Super relacja z filmiku, jestem "cichym fanem", ale zagorzałym ;) Już teraz, by nie przesłodzić, ale muszę to napisać, jesteś ideałem mojego wyglądu, co już pisałem w innym temacie. Dzięki Twoim filmom i zdjęciom znajduje motywacje. Podziwiam Cię za upór i pasje z jaką to robisz, oraz za wiele innych cech, które wywnioskowałem z Twoich wywiadów, dziennika. Pełen profesjonalizm, mam nadzieje, że kiedyś będę miał okazje pogadać z Tobą w cztery oczy, ale to jak "podrosnę" . Możesz mieć świadomość, że jesteś wzorem i tutorem dla młodszego pokolenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Diety/Treningu

Następny temat

TREC NUTRITION na Pucharze Strongman w Śremiu

WHEY premium